Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

34 minuty temu, ala123 napisał:

Miałam fajny telefon w sprawie adopcji Inki, ale ona ma już dom. Gdyby ktoś miał psa/suczkę w typie teriera lub o charakterze teriera, to chętnie ten namiar przekażę. Pani szuka przebojowego psa do towarzystwa dla swojej lękliwej suczki adoptowanej rok temu. Sunia sama boi się przebywać na dworze, chce się bawić, ale ktoś musi być z nią, tęskni za towarzystwem innego psiaka. Waży 15 kg i kobieta  szuka psa max o takich samych gabarytach, a może być mniejszy. W domu są koty. Zwierzęta mieszkają oczywiście w dom, traktowane są jako członkowie rodziny. Woj. zachodniopomorskie.

To może Imbir https://www.olx.pl/oferta/sama-slodycz-proludzki-mlodziutki-imbir-CID103-IDH9Wg6.html?

Beztroski dzieciak. Jest pod kolano. 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj odbyła się wizyta w Białymstoku dla Osiołka (zrobiłą ją Randa, dziękuję!). Wstępnie umówiliśmy się, że Państwo po maluszka przyjadą w niedzielę.

Telefony i SMSy nadal są... Najciekawsze kwiatki to "czy labladorek jest aktualny??", "czy pieski mają sierść czy włosy??", "czy ładnie szczekają i nie dopuszczą do budynku?". W tym ostatnim powiedziałam panu, że pieski nie są do oddania na podwórko tylko do domu, na co pan z wielkim zawodem w głosie powiedział "uuuu, a to dziękuję".

Link to comment
Share on other sites

Wyobrazam sobie tylko te telefony, bo zapytań na olx mam bardzo dużo, codziennie po kilka beznadziejnych... :( Skoro Osiolek już jedzie na swoje to usunę go z ogłoszeń. I będę tak stopniowo usuwać szczeniaczki z olxów, jeśli tylko wizyty wypadną dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Spróbuję zebrać do kupy stan szczeniąt, aby wiedzieć które też bardziej pokazywać:). Proszę poprawcie mnie, jeśli coś źle. 

Osiołek - zarezerwowany, jedzie do DS

Krzyś- wstępnie zarezerwowany, czeka na wizytę

Kubuś - wstępnie zarezerwowany, czeka na wizytę

Puchatek - wstępnie zarezerwowany, czeka na wizytę

Prosiaczek - ??? 

Tygrysek - ???

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dwbem napisał:

Współczuję tych durnych telefonów i podzxiwiam waszą cierpliwość do takich przepraszam ale idiotów.

Na większość SMSów nie odpisuję, telefonów po 21 też nie odbieram, szkoda czasu i nerwów. Zdarzają się wyjątki, że np. warto z kimś porozmawiać choć wiem, że piesek tam nie pojedzie.

 

Tyśka, wszystkie szczeniorki mają wstępnie domki, ale jeszcze ich nie zdejmuj, bo cały czas są jakieś zmiany i jak ktoś sensowny dzwoni to zapisuję kontakt w rezerwie. Np. pierwszy DS dla Puchatka wydawał się super, ale wizyta PA nie wyszła zbyt dobrze. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Koszty piątkowej wizyty u weta: drugie szczepienie 4 szczeniaków Midi - 120 zł, czipowanie wszystkich szczeniaków oraz Mini - 301 zł, Simparica dla Mini - 28 zł (u suni pojawiły się wyłysienia na uszach, plamka na boku i dostała Simparicę pod kątem nużeńca)

wetkotkiszcz.jpg

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, ala123 napisał:

Dziękuję Zagrodowy Pies Polski  i Elik za przeprowadzenie wizyt pa w okolicy Grodziska Maz. oraz  w Krakowie :) :)

Kubuś może jechać do Grodziska, a Puchatek i Krzyś do Krakowa/Krosna.

 

Swietnie :) To już usunę ich z ogłoszeń, bo mam stale zapytania o Kubusia i Puchatka.

EDIT: W moich ogłoszeniach został już sam Prosiaczek.

Link to comment
Share on other sites

Cygan pozdrawia wygrzewając się na słoneczku. Wszystko jest w porządku oprócz tego, że bardzo boi się burzy.

Cytuje z fb.

Cyganek panicznie wręcz boi sie strzałów i burz 🙁 a mieszka w takim miejscu że burze dają popalić 🙁 4 jeziora w zasięgu ręki i rzeka Warta przez którą często nie może przejść i wali strasznie 😕 😉 😐 Cygan jest taki biedny wtedy 🙁 Chowa sie w najdalszy kąt korytarzyka bez okien. 

 

Za pieniądze które jeszcze wpłynęły  dla niego do Murki będzie miał kupione specjalne nauszniki.

https://zoopaka.pl/nauszniki-dla-psa/16873-1-nauszniki-dla-psa-na-sylwestra-burze-koncerty.html?fbclid=IwAR3nZAPN9IcKGl2tP_XLOOX_o9VdvO8SVijyd7-XMLJGN4n6a1HqgnDYATwMoże być zdjęciem przedstawiającym pies i na świeżym powietrzu

 

Może być zdjęciem przedstawiającym pies i na świeżym powietrzu

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Tyśka) napisał:

Swietnie :) To już usunę ich z ogłoszeń, bo mam stale zapytania o Kubusia i Puchatka.

EDIT: W moich ogłoszeniach został już sam Prosiaczek.

Wszystko na to wskazuje, że tylko prosiaczek jeszcze czeka na dom.  Myślę, że można usunąć pozostałe ogłoszenia, chyba, że zaczekać, aby nie zapeszyć :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ala123 napisał:

Wszystko na to wskazuje, że tylko prosiaczek jeszcze czeka na dom.  Myślę, że można usunąć pozostałe ogłoszenia, chyba, że zaczekać, aby nie zapeszyć :)

Pousuwałam już, tzn. zostawiłam tylko Prosiaczka. :) Mam nadzieję, że i na niego przyjdzie pora.

Czy mogę prosić o więcej zdjęć pieska? Murko, dałabyś radę zrobić Prosiaczkowi więcej zdjęć? :)

Link to comment
Share on other sites

Cytat

Cygan pozdrawia wygrzewając się na słoneczku. Wszystko jest w porządku oprócz tego, że bardzo boi się burzy.

Cytuje z fb.

Cyganek panicznie wręcz boi sie strzałów i burz 🙁 a mieszka w takim miejscu że burze dają popalić 🙁 4 jeziora w zasięgu ręki i rzeka Warta przez którą często nie może przejść i wali strasznie 😕 😉 😐 Cygan jest taki biedny wtedy 🙁 Chowa sie w najdalszy kąt korytarzyka bez okien. 

Dobrze, że ma bezpieczne miejsce, w którym może się schronić przed burzą. Trudno sobie wyobrazić, co musiał czuć podczas burz kiedy był bezdomny :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...