Jump to content
Dogomania

Fenomen-skrajnie wyniszczony kaleki staruszek na zawsze w moim sercu Żegnaj kochany śliczny


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Felka z Bagien']Super wieści!No to już wiemy dlaczego Fenuś słabł z dnia na dzień.Miałaś chyba na myśli Fortekor.Moja sunieńka,6 kg dostaje 1/4 na dzień.Ciekawe od kiedy Fenuś dostawał te leki?[/QUOTE]
słabł z głodu głównie.. z niedożywienia. On nie ma mięśni w ogóle, więc nie ma siły chodzić. Na dodatek lek na serce obniżyjący ciśnienie czynił go słabym. Powinien ważyć dwa razy więcej
i o to rozpoczynam walkę. Dziś po powrocie z "Arki" wręcz domagał się jedzenia, sam do kuchni wszedł i merdal do worka po ciastkach biedak. Zjadł przed chwilą trochę hepticu z puszki z odzywką, którą domieszałam, ale wolał ryż z kurczakiem, jak zapełnił brzuszek poszedł spać.
Zrobiłam mu zdjęcie jak stoi o własnych siłach, ale późnym wieczorem się zdjeciami zajmę jak również aktualizacją wpłat, bo córeczką najpierw muszę i resztą psów. :)

[B]bea100[/B] napisałam do agusiazet

Edited by AgaG
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']słabł z głodu głównie.. z niedożywienia. On nie ma mięśni w ogóle, więc nie ma siły chodzić. Na dodatek lek na serce obniżyjący ciśnienie czynił go sabym. Powinien ważyć dwa razy więcej
i o to rozpoczynam walkę. Dziś po powrocie z "Arki" wręcz domagał się jedzenia, sam do kuchni wszedł i merdal do worka po ciastkach biedak. Zjadł przed chwilą trochę hepticu z puszki z odzywką, którą domieszałam, ale wolał ryż z kurczakiem, jak zapełnił brzuszek poszedł spać.
Zrobiłam mu zdjęcie jak stoi o własnych siłach, ale późnym wieczorem się zdjeciami zajmę jak również aktualizacją wpłat, bo córeczką najpierw muszę i resztą psów. :)

[B]bea100[/B] napisałam do agusiazet[/QUOTE]
Fenuś,Słoneczko kochane.Nie wiesz jak bardzo jestem Ci wdzięczna AgaG, że go wzięłaś.Czasami jesteśmy bezsilni.

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wieści!:loveu:. Gastro intestinal bardzo wskazany; to karma odżywcza i dobrze przyswajalna, a przy (ewentualnych) kłopotach z trzustką nieodzowna. Dwa psiury z mojej trójki ją wsuwają:lol:. Fenuś niedługo nabierze sił i będzie świat podbijał;). Uściski od schroniskowego kumpla-starszaka, Romusia:buzi::buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Aga, zdjecia przeslij do mnie, ja wrzuce.

Tak sobie pomyslalam ze Fenusio bedzie podobne oczko w glowie u Ciebie jak Pomponik - rozkwitnie jak piwonia :)[/QUOTE]
Już wysłałam parę zdjęć,no na razie Fenuś nie wygląda na nich zbyt dobrze i pewnie nigdy nie będzie wyglądał jak makler z Wall Street (tak wygląda według mojego męża nasza sunia Pomidorcia obecnie):evil_lol: ale że rozkwitnie, w to wierzę. Czekam aż zacznie dreptać po całym mieszkaniu, bo na razie pokonuje tylko dystans od legowiska w przedpokoju do kuchni, ale to i tak dużo wobec stanu, w jakim był w niedzielę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Wspaniałe wieści!:loveu:. Gastro intestinal bardzo wskazany; to karma odżywcza i dobrze przyswajalna, a przy (ewentualnych) kłopotach z trzustką nieodzowna. Dwa psiury z mojej trójki ją wsuwają:lol:. Fenuś niedługo nabierze sił i będzie świat podbijał;). Uściski od schroniskowego kumpla-starszaka, Romusia:buzi::buzi:[/QUOTE]
no właśne jestem aż zaskoczona, jak on to chętnie je. Przed chwilą już ryżu pół na pół z udkiem nie chciał, a te chrupki gastro bardzo chciał. Byliśmy dzisiaj w gabinecie u mojej wetki, by szybko kupić 2 kilową paczkę. Fenuś pozdrawia Romusia. pewno by mieli o czym pogadać... :)

Podaję nowe wpłaty:
[B]Panna Marple[/B] 100
[B]Joanna B. z Wrocławia[/B] (nie było nicku) 20
[B]Toska1[/B] 30
[B]bea100[/B] 30
Fenuś serdecznie dziękuje :loveu:
w

Edited by AgaG
Link to comment
Share on other sites

Super, że Fenuś robi takie postepy i super, że wyniki badań są w miarę optymistyczne :-)
AgaG - wiele nie moge, ale jak mi przyjdzie moja comiesięczna jałmuzna, sory emerytura to podeślę jakiś grosik na dziadzia. Wciąż jak czytam o Fenusiu przypomina się mój Bonuś i dlatego Fenuś mnie złapał za serce. Prosze o nr konta na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Super, że Fenuś robi takie postepy i super, że wyniki badań są w miarę optymistyczne :-)
AgaG - wiele nie moge, ale jak mi przyjdzie moja comiesięczna jałmuzna, sory emerytura to podeślę jakiś grosik na dziadzia. Wciąż jak czytam o Fenusiu przypomina się mój Bonuś i dlatego Fenuś mnie złapał za serce. Prosze o nr konta na pw[/QUOTE]
wielkie dzięki. Fenuś nieprawdopodobnie za serce łapie. Ten pies to jest taki zajączek do uwielbiania. dziś jak go ze schodów znosiłam, to głowę mi na ramieniu oparł i tkwił z mordką przy moim uchu bardzo zadowolony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Dzień dobry wszystkim.Super wieści!
A czy można podać Fenusiowi pasty energetyczno-witaminowe?Może trzeba spytać wet?[/QUOTE]w formie proszku, którą się miesza do karmy. Problem jest tylko taki, że Fenuś wybrzydza na mokre jedzenie już trochę, dziś rano kurczaka z ryżem nie chciał, choć mało mu tego proamylu dodałam, by się nie zraził. Natomiast gastro kuleczek przed chwilą trochę zjadł. :)
Jak miałam u siebie wcześniej różne psy po schroniskch, to właśnie często był problem nieakceptowania smaku odżywek czy past. Ale może ktoś zna jakąś bardzo smakowitą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']w formie proszku, którą się miesza do karmy. Problem jest tylko taki, że Fenuś wybrzydza na mokre jedzenie już trochę, dziś rano kurczaka z ryżem nie chciał, choć mało mu tego proamylu dodałam, by się nie zraził. Natomiast gastro kuleczek przed chwilą trochę zjadł. :)
Jak miałam u siebie wcześniej różne psy po schroniskch, to właśnie często był problem nieakceptowania smaku odżywek czy past. Ale może ktoś zna jakąś bardzo smakowitą?[/QUOTE]

calopet:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Tyle serc przy Feniu, musi być i będzie coraz lepiej!

A jak minęła ta noc? Zjadł śniadanko?[/QUOTE]

Bardzo się cieszę, że tyle osób o nim myśli i za niego trzyma:)
Spał długo prawie 12 godzin, moja Majka podobnie jak wczoraj zaczęła pazurkami stukać po panelach, gdy wstał, zaalarmowała nas i zdążyliśmy ze zniesieniem go, by wszystko na trawce zrobił. Kupa spora już nie biegunkowa, choć jeszcze nie idealna. konsystencja budyniu a kolor zółty. Zapytam wetkę dziś, co to znaczy. Ale sądzę, że jedzenie wczorajsze przyswoił. Teraz zagląda do mnie, jak piszę, stojąc w przedpokoju. :loveu: Utrwalę apartem tę pierwszą maleńką próba wycieczki po mieszkaniu.Choć ta wycieczka to raczej stanie niż chodzenie w nowym miejscu. Na jednym ze zdjęć, które wieczorem prześlę do wellington, widać, tę jego kaleką, krótszą łapkę z jednym puzurkiem. Ona też na pewno utrudnia mu chodzenie. No ale dziś jakiś postępik malutki też widać. kochany Fenek:p

[B]Katarzyna Starkiewicz[/B] pasta calopet aha, dobrze zapytam wetkę i kupię. wielkie dzięki za informację

Edited by AgaG
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...