Jump to content
Dogomania

Gracja za TM. Spij bez bólu, maleńka.


dziuniek

Recommended Posts

Niewielka zmiana planów. Rozmawiałam w lecznicy z lekarzem, pokazywałam wyniki. W piątek zawiozę Grace do lecznicy i będzie kompleksowo obadana (krew, usg, rtg, ew. dodatkowe testy). Wyniki omówimy z lekarzem w sobotę, a zawiozę ją do hoteliku w poniedziałek.
W czwartek więc muszę ją wyciągać. Ale emocje...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania0112']jestem u suni od początku :)
a czy nie lepiej sunie zbadac u weta pobliskiego hoteliku? bo to tam będzie leczona a nie u tego co zrobi testy...[/QUOTE]
W ciągu piątku i soboty będzie obadana, z kompletem wyników i (prawdopodobnie) diagnozą. Wszystko w jednym miejscu i u bardzo dobrych lekarzy. Hotelik jest hotelikiem, nie właścicielem psa, więc wysyłamy psinę z badaniami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Z taką ekipą - wszystko się UDA ;)[/QUOTE]:p

[quote name='malagos']Szybka akcja, będzie dobrze![/QUOTE]
... i jedno i drugie jest prawdą.... nooooo nie chciałoby się kadzić! ... ale naprawdę " przy takiej ekipie nie da rady!"
[COLOR=#ff0000][B]Jesteście Aniołami[/B][/COLOR] :loveu:
[quote name='dziuniek']W ciągu piątku i soboty będzie obadana, z kompletem wyników i (prawdopodobnie) diagnozą. Wszystko w jednym miejscu i u bardzo dobrych lekarzy. Hotelik jest hotelikiem, nie właścicielem psa, więc wysyłamy psinę z badaniami.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']W ciągu piątku i soboty będzie obadana, z kompletem wyników i (prawdopodobnie) diagnozą. Wszystko w jednym miejscu i u bardzo dobrych lekarzy. Hotelik jest hotelikiem, nie właścicielem psa, więc wysyłamy psinę z badaniami.[/QUOTE]
Wandziu na wszelki wypadek weź fakturę Na Fundację sznaucerów.Może Fundacja zasponsoruje badania Gracie.
To jest chyba ich strona i dane ale musi to potwierdzić malawaszka.

[IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4119/plakat2t.jpg[/IMG]

A tu jest adres Fundacji:

[B]Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - VIVA [/B]
[B]ul. Kawęczynska 16 lok 42a[/B]
[B]03-772 Warszawa

Gracie jest umieszczona na tej stronie:lol:[/B]

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']Ale czy fundacja zasponsoruje tak dużą sumę, bo te wszystkie badania to będzie kilkaset złotych i nie rozłożone na poszczególne usługi? i potrzebny NIP[/QUOTE]

no niestety nie możemy pomóc kwotą kilkaset zł bo mamy dużo swoich podopiecznych w hotelach i w DT, część z nich to staruszki i psy chore więc bez wielkich szans na adopcję... na tą chwilę mogę zadeklarować na pewno wsparcie w kwocie 200 zł (w sumie to tez kilkaset :lol: ) i to może być na leczenie czy hotelik; na pewno też potem chciałabym wspomagać malutką, ale nie jestem w stanie określić wielkości bo niestety bardzo mało jest wpłat na konto, głównie to co sznupkowe dziewczyny uciułają na bazarkach
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!
ul. Kawęczyńska 16 m. 42a,
03-772 Warszawa,
NIP 525 21 91 290

Gracie jest umieszczona na stronie jako piesek szukający domu:
[url]http://sznaucery.eadopcje.org/psiak/770[/url]

Link to comment
Share on other sites

apropos pieniążków na koncie sznaucerków....
Zapraszam na bazarek z próbkami karmy dla psów i kotów! idealna na testery czy smaczki :)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252097-Pr%C3%B3bki-psie-i-kocie-%28nie-tylko%29-na-Waszkowe-sznupy-Do-30-04-%28godz-20-00%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252097-Pr%C3%B3bki-psie-i-kocie-%28nie-tylko%29-na-Waszkowe-sznupy-Do-30-04-%28godz-20-00%29[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Śliczna jest ta sunia.
Bardzo podobna do suni którą wyciągnęłam ze schroniska. Była w tak koszmarnym stanie, że bałam się czy dożyje "jutra"
Jest u mnie już prawie dwa lata, a obecnie ma 16 lat. Jest ślepa, głucha i bardzo kochana :loveu:

Link to comment
Share on other sites

To w takim razie można poprosić Lecznicę o wystawienie na Fundację Faktury na kwotę 200,00zł i Lecznica ją dostanie od Fundacji a resztę brakującej kwoty zapłacić gotówką i tu tylko by wystarczył paragon do rozliczenia się na wątku.
Musimy bardzo oszczędzać pieniążki,ponieważ nie jest ich dużo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']pieniążków jest duzo na tym wątku... ale pewnie nie na długo bo i hotelik kosztuje i to leczenie...:shake:[/QUOTE]
Deklaracji stałych jest 90,00zł a jednorazowych 750,00zł.Zważywszy,że Hotel będzie kosztował 300,00zł/m-c i diagnostyka do tego leczenie na początek to aż tak dużo nie jest,nie wiem jak z transportem ale chyba też będzie kosztował.Też się martwię,ponieważ Grace ma podejrzenie choroby Cushinga(to się okaże po badaniach) w tym przypadku potrzebny będzie lek o nazwie Vetoryl a nie jest tanim lekiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...