Jump to content
Dogomania

Gracja za TM. Spij bez bólu, maleńka.


dziuniek

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem na zaproszenie Anuly :)

[quote name='Anula']Makila zgodziła się przyjąć Gracie do siebie.Gracia by przebywała w domu.Jestem za tym DT.Teraz musi dziuniek się wypowiedzieć w tej sprawie,czy wyciągamy Gracie,czy nie.Transport by też był możliwy-pociągiem jak w przypadku Maksia z tego wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252102-MAKSIO-jamniś-staruszek-chudnie-i-gaśnie!-DT-i-deklaracje-na-cito!/page13[/URL][/QUOTE]

Oczywiscie, ja też jestem jak najbardziej za tym DT.

[quote name='dziuniek']Czekam na ostateczna odpowiedź Makili. Myślę, że to byłoby odpowiednie miejsce, chociaż daleko od Warszawy. Ale w Krakowie mam brata i bratową, tam też studiuje moja córka. Może ich z okazji Gracie odwiedzę?
Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, wyciągam Grace. Czy ktoś z Warszawy pomoże? I kto będzie skarbnikiem suczki?[/QUOTE]

transport myśle że pociągiem lepiej, tak jak Maksio pojechał do Makily.
Ile miesięcznie? napisałaś, że 10 zł. to chyba za dobę ?

Link to comment
Share on other sites

W takim razie szukamy jeszcze deklaracji, wyciągnięcie z Palucha nie jest problemem,wydadzą mi każdego psa :lol:
Przechowam Grace u siebie przez noc i pojadę. Chciałabym to zrobić w piątek i sobotę, jeśli Makila się zgodzi.
Może któraś z Warszawianek przywiozłaby nas z Palucha, wolałabym nie targać się komunikacją miejską?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]Jestem u malutkiej.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Jednorazowo wesprę.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Na razie mogę wysłać 100 zł.[/COLOR][/QUOTE]

[QUOTE][COLOR=#000000]600 zł jednrazowo[/COLOR][/QUOTE]

Dziewczęta, kamienie spadają mi z serca! Będę fruwać!
Dziękuję!!!!!!!!:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Anula mnie przygoniła do Gracie.Trzeba malutką koniecznie wyciągnąć!Stałej mogę dać 20zł i wspomóc jednorazowymi,w razie potrzeby...[/QUOTE]

[quote name='Figunia']Też pomogę malutkiej, choć stałej raczej już nie dam rady...
Będę śledzić jej losy, ale możliwe, że trzeba będzie mi przypomnieć com obiecała...
Trzymam kciuki za jej zdrowie i spokojne, godne życie.[/QUOTE]

[quote name='Poker']OK, mogę wpłacić 100 zł. Jeżeli kasa potrzebna jest już, to muszę to zrobić do środy, bo wybywam na 2 tygodnie.[/QUOTE]

[quote name='Ika136']Ja mogę zadeklarować 50 zł/mc i pomoc finansową w badaniach w miarę swoich możliwości.[/QUOTE]

[quote name='ewu']Jestem u malutkiej.
Jednorazowo wesprę.
Na razie mogę wysłać 100 zł.[/QUOTE]

[quote name='meps']600 zł jednrazowo[/QUOTE]
Uporządkowałam deklaracje pomocy dla Gracie.Wysłałam tylko do meps dane dziuniek do przelewu,w tytule zaznaczyłam Gracie i nick.
Zaraz robię przelew od Bogusik i ode mnie.
Moja deklaracja to jednorazowo - 50,00zł i stała od kwietnia 20,00zł- na 6miesięcy a później zobaczymy bo mogę nie dożyć;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ale cudowne rzeczy się tu dzieją :loveu: wielka nadzieja dzięki Wam dla tej kruszynki :Rose:[/QUOTE]
Malawaszka,a nie da się pomóc Gracie z Fundacyjnej sznaucerkowej skarpetki? Gracie będzie potrzebowała diagnostyki,badań.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Malawaszka,a nie da się pomóc Gracie z Fundacyjnej sznaucerkowej skarpetki? Gracie będzie potrzebowała diagnostyki,badań.[/QUOTE]

myślę, że się da

diagnostykę pod kątem Cushinga ma zrobioną - test ACTH
tutaj dziuniek wstawiła wyniki:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251878-Gracie-rozpaczliwie-szuka-domu%21-Prosimy-o-deklaracje-lub-wsparcie?p=21986102#post21986102[/url]

czy Paluch rozpoczął już leczenie czy tylko ograniczyli się do tego badania i koniec?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']W takim razie szukamy jeszcze deklaracji, wyciągnięcie z Palucha nie jest problemem,wydadzą mi każdego psa :lol:
Przechowam Grace u siebie przez noc i pojadę. Chciałabym to zrobić w piątek i sobotę, jeśli Makila się zgodzi.
Może któraś z Warszawianek przywiozłaby nas z Palucha, wolałabym nie targać się komunikacją miejską?[/QUOTE]
A w jakich godz zabierałabys suńke zPalucha ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']Pojechałabym na 12, bo zanim tam się wszystko załatwi, to trwa to i kilka godzin(!!!). Ale potrzebowałabym transportu tylko do domu, czyli pewnie ok. 15-16.[/QUOTE]
dziuniek, nasz psiak też jedzie do makily, może polączymy siły? sobota odpada, rozmawiałam z makilą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']Pojechałabym na 12, bo zanim tam się wszystko załatwi, to trwa to i kilka godzin(!!!). Ale potrzebowałabym transportu tylko do domu, czyli pewnie ok. 15-16.[/QUOTE]
Ok.Załatwione. Co prawda nie mam prawka ale Tż ma. To czekamy na potwierdzenie. Tylko nie wiem piątek czy sobota.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...