Jump to content
Dogomania

Gracja za TM. Spij bez bólu, maleńka.


dziuniek

Recommended Posts

[quote name='Bogusik']Wiadomości,niestety,ale nie są zbyt optymistyczne...Małą czeka jeszcze sporo badań i oby to nie był tylko guz. Dziuniek,czy Gracja nie może zostać u Ciebie na czas diagnostyki?Wiem,że proszę o zbyt wiele,ale to by było dla malutkiej najlepszym rozwiązaniem...[/QUOTE]
Dziś rozszczekały się wszystkie psy naraz ...co to było, rodzina kazała mi wracać, bo nie mogli sobie poradzić. Ale...Bogusik...Ty wiesz...ja nigdy nie zostawiam kłopotów innym.

Najpierw ACTH, może wszystko będzie dobrze...

Wszystkie badania zobaczycie, nie ma zmian w usg na nadnerczach.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE][COLOR=#000000]No trochę Gracja dziwnie chodzi,a miała pobrany mocz do badania?[/COLOR][/QUOTE]
Pewnie, że tak.
[COLOR=#000000]
[QUOTE]jak USG było widać nadnercza?[/QUOTE][/COLOR][COLOR=#000000]
[/COLOR][COLOR=#000000]Bez zmian.

[QUOTE]w biochemii jaki był poziom fosfatazy zasadowej (AP)?[/QUOTE][/COLOR]
Norma.
Wszystkie badania wkleję, cierpliwości.


Aaaa, bardzo duże zmiany degeneracyjne w kręgosłupie, rtg też wkleję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']Z Gracji, zrobili Gracjana-samca, chyba babka w recepcji była głucha albo zestresowana (bo świeżo zatrudniona). Ale to na pewno jej wyniki, potem dane poprawiłam. Opinia lekarza też będzie, ale w końcu mi nie wydrukowali.[/QUOTE]
W opisie lekarza nie znalezino macicy. A moze to rzeczywiscie Gracjan?

Link to comment
Share on other sites

Zapisuje...Czytam, o rezonansie, nie wiem jak tylko głowa, bo tak to zaczipowane psy robią chyba tylko w Olsztynie.
"[COLOR=#362F2D][FONT=Verdana]są dwa rodzaje rezonansów: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#362F2D][FONT=Verdana]1. niskopolowy [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#362F2D][FONT=Verdana]2. wysokopolowy [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#362F2D][FONT=Verdana]Przy niskopolowym pies musi mieć usuniętego czipa bo inaczej w badaniu wyjdzie plama. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#362F2D][FONT=Verdana]Przy wysokopolowym nie trzeba usuwać czipa. "[/FONT][/COLOR]

Edited by wiosenka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']5 lat ? moze ma wiecej ?
lapki bardzo sie jej rozjezdzaja.. czy one sa usztywnione czy nie? chodzi o tą jedna lapke na zdjeciu na wczesniejszej stronie[/QUOTE]
Myślę, że złe chodzenie może wynikać z tego, że ma tłuszczaka przy łapie przedniej, guzka na sutku i przepuklinę w tylnej pachwinie. Aż trzy powody do bólu i dyskomfortu.
Wczoraj po obiadku zastygła w jednej pozycji i nie mogłam jej za bardzo ruszyć, nie wiem, zabolało ją coś tak bardzo, czy "zawiesiła się"?

[QUOTE][COLOR=#000000]Czytam, o rezonansie, [/COLOR][/QUOTE]
Właściwie to nie wiem, lekarz napisał rezonans, ale chyba też może być tomograf komputerowy, macie jakieś doświadczenia z psami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Rezonans jest dokładniejszy, więcej szczegółów widać, a nie wiem czy różnica w cenie jest duża - ja robiłam rezonans głowy Vikusi mojej - kosztowało 800 zł z opisem Dra Wrzoska[/QUOTE]
A w której lecznicy, pewnie gdzieś w Polsce?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...