Jump to content
Dogomania

KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)


Kejciu

Recommended Posts

  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Też tego nie rozumiem - Koko ma pakiety ogłoszeń na mnóstwo województw, z różnymi zdjęciami i tekstami.....i cisza :(

ludzie teraz wygodniccy - adoptują koty bo na spacery nie trzeba wychodzić :(
a tu taka Kokolina śliczna i nikt jej nie chce :(

Link to comment
Share on other sites

Pozwoliłam sobie urządzić bazarek z przeznaczeniem ewentualnego dochodu ( 50% ) dla Koko
Na bazarku same psie i kocie pyszności :)

serdecznie zapraszam

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252696-Gryzaczki-i-smaczki-dla-ogonk%C3%B3w!!!!-Pr%C3%B3bki-karm-do-11-maja?p=22102397#post22102397[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terensia']Pozwoliłam sobie urządzić bazarek z przeznaczeniem ewentualnego dochodu ( 50% ) dla Koko
Na bazarku same psie i kocie pyszności :)

serdecznie zapraszam

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252696-Gryzaczki-i-smaczki-dla-ogonk%C3%B3w!!!!-Pr%C3%B3bki-karm-do-11-maja?p=22102397#post22102397[/URL][/QUOTE]



Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

kejciu & Ziutka

Link to comment
Share on other sites

Kokoszka wcale się nie weekenduje tylko fochy od rana strzela:P Umówiłam się z koleżanką na sesję fotograficzną psiaków i dokładnie o godzinie o której sie spotkałyśmy popsuła sie pogoda i co najgorsze psiaki za cholerę nie chciały z nami współpracować. Koko dorwała sznur do przeciągania i biegała z nim jak szalona , wszystkie zdjęcia wychodziły rozmazane . Wzięłam ją więc na smycz i uszka od razu jej oklapły.. Oto dowód:

[URL]https://picasaweb.google.com/109402763238656555159/Koko[/URL]

Przyjechał do nas na majówkę labrador Bursztyn i Kokoszka zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. On w niej zresztą też. Jak tylko jakiś inny pies podchodził do Koko to labek od razu podbiegał i go odpędzał . A najlepsze było jak się , zmęczeni, położyli na przeciwko siebie i wpatrywali w swoje oczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']Kokoszka wcale się nie weekenduje tylko fochy od rana strzela:P Umówiłam się z koleżanką na sesję fotograficzną psiaków i dokładnie o godzinie o której sie spotkałyśmy popsuła sie pogoda i co najgorsze psiaki za cholerę nie chciały z nami współpracować. Koko dorwała sznur do przeciągania i biegała z nim jak szalona , wszystkie zdjęcia wychodziły rozmazane . Wzięłam ją więc na smycz i uszka od razu jej oklapły.. Oto dowód:

[URL]https://picasaweb.google.com/109402763238656555159/Koko[/URL]

Przyjechał do nas na majówkę labrador Bursztyn i Kokoszka zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. On w niej zresztą też. Jak tylko jakiś inny pies podchodził do Koko to labek od razu podbiegał i go odpędzał . A najlepsze było jak się , zmęczeni, położyli na przeciwko siebie i wpatrywali w swoje oczy :)[/QUOTE]



Hehe prawdziwa miłość :):):) nie ma rady! Amor i wszystko jasne :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']No to jak tak leżeli to można im było fotkę strzelić, nie?[/QUOTE]


Dzisiaj może będzie drugie podejście do fotek - ciekawe jaka pogoda w Opolu - u mnie niestety bardzo pochmurno .... tylko patrzeć jak deszcz lunie...

Link to comment
Share on other sites

trafiłam tu przez banerek na bazarku. Piękna, młoda, przyjazna..powinna już doopkę grzać w swoim domku :loveu: u mnie kiedyś jedna sunia na tymczasie była 5 mies. (ok.6-8 lat, po operacji guza, z łatką psa obronnego ;) ). Przez pierwszy czas telefon milczał, potem jakieś 2 i kolejny był już TEN. I tak uważam, że szczęście, że tak szybko znalazła cudowny domek, zwłaszcza gdy patrzę na młode, zdrowe psy, które miesiącami czekają :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...