Jump to content
Dogomania

Nutka i Elik w cudownych domach:)


ewu

Recommended Posts

[quote name='zozola77']...
A ELIK REWELACJA !!!!!!!!!! co za słodziak, a jaki mądry - super psiak![/QUOTE]
[quote name='paula_t']Zdjęcia Elika fantastyczne :) Jaki mądry chłopaczek z niego:razz:...[/QUOTE]
Tak, niesamowicie pojętny chłopak, a przy tym wisus nieprzeciętny.To tak zazwyczaj i wśród ludzi bywa - słodki, mądry, ale wisus ;)
Jego psikusy były tak urocze, że nie sposób było się na niego gniewać, choć chwilami potrafił wkurzyć, gdy wiedząc, że czegoś nie wolno, właśnie na przekór tak robił i filuternie zaglądał w oczy, a jak wyciągałam do niego rękę, profilaktycznie robił uniki i nie dał się złapać śmiejąc się przy tym pełną gębą. Kochany łobuz :loveu:

[quote name='paula_t']...Ja odnoszę wrażenie, że ktoś tutaj Nutce drzemeczkę przerwał:evil_lol:[/QUOTE]
No niestety zbudziła się panienka, choć miałam nadzieję, że nie przerwę jej popołudniowej drzemki :-(

[quote name='zozola77']czytałam własnie przed chwilą artukuł o psiakach z tamtego dnia, które dzieki tej ewakuacji znalazły domy na stałe ....[/QUOTE]
[quote name='Panna Marple']Wtedy przechowaliśmy 3 psiaki ze schronu na czas powodzi. Jednego z nich spotykam regularnie co weekend, kiedy spotykam się na psim spacerku z moją przyjaciółką...Namówiłam ją skutecznie, jak widać...Pozostałe dwa też znalazły domy:lol:[/QUOTE]
Dzięki Panno Marple. Uratowałaś trzy psie istnienia :buzi::Rose::Rose::Rose::iloveyou:


[quote name='ewu']Kochane , cudne psiaczki:smile:
Elik to zdecydowanie niskopodłogowy owczarek;-)
Uwielbiam taką urodę, słodki:smile:
Nutka jest urocza i taka dystyngowana w tym kaftaniku:smile:[/QUOTE]
Już nie jest taka dystyngowana, bo kaftanik poszedł w zapomnienie. Wczoraj było wyciąganie szwów, które przyprawiło Nutke o wielkie drżenie ze strachu. Nucia to psia mimoza. Bardzo się o nią martwię. Miałam już taka sunię , a nawet dwie na tymczasie. Jednej udało się znaleźć super domek po 3 miesiącach, a druga była u mnie pół roku. Oby prawem serii Nutka nie czekała na dom przez rok :(
Pierwsza - 3 m-ce, druga - 6 m-cy, no to trzecia - 12 m-cy. Mam nadzieję, że tak nie będzie, bo nie wiem czy zdecydowałabym się rozstać z nią po tak długim czasie. Już tej drugiej, która była u mnie przez pół roku długo nie mogłam zapomnieć i przeboleć rozstania :( Nie mogłam jej jednak zatrzymać, bo wówczas miałam trzy swoje psiaki. Dorcia była czwartym. Jak na mieszkanie w bloku, było to zbyt wiele.

A to widok psiaków wracających wczoraj z kraka na działkę. Jak widać Nutka dosłownie wtopiła się w moją sforę ;)
Nutka to oczywiście ta w czerwonych szelkach :)

[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Olfv559EyEI/U4hWAVPt6BI/AAAAAAAAH8s/mAKtwgSMTSU/s912/20140529_172524.jpg[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ccyhBBE6V_4/U4hWFNFnijI/AAAAAAAAH88/lFqsSCXDbyk/s912/20140529_172922.jpg[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PNz3RjAtYlE/U4hWEAuFPeI/AAAAAAAAH80/3ycm0wTtYSE/s912/20140529_172937.jpg[/IMG]

A tu doopka Nutki i pycholek Małej.

[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-t0f5aKm9pSI/U4hWIEstk3I/AAAAAAAAH9E/oy__dvJUZO8/s912/20140529_173848.jpg[/IMG]

Na górnym zdjęciu jest pycholek Małej, a na dolnym Nutki :)
Prawda, że podobne ?

[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ajNicxokoWY/U4hWLa7_o0I/AAAAAAAAH9U/C5uVT-5Z-gI/s912/20140529_174028.jpg[/IMG]

[LEFT]
Zdjęcia niezbyt ostre, bo robione w trakcie jazdy samochodem i z telefonu. Nie wiedziałam, że będą takie łamańce i nie pomyślałam o zabraniu aparatu fotograficznego.
Niestety nie ma możliwości powtórki :)
[/LEFT]
[/CENTER]

[/CENTER]

[/CENTER]

[/CENTER]

[/CENTER]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Macie rację. Psiaki tworzą zgrana paczkę. No może Mała jest zazdrosna o moje zainteresowanie Nutką, ale sprowadza się to do tego, że jak tylko schylę się do Nutki, to Mała zaraz jest przy mnie i nastawia tyłeczek do głaskania. Nutka tak samo reaguje na moje zainteresowanie Małą, czy Bingiem. Tylko Bingo ze stosickim spokojem i zrozumieniem znosi moje czułości z suniami. On wie, że jest kochany i nie musi się o tym co rusz przekonywać :)
Banda trojga. Tak to do nich doskonale pasuje. Jak ktoś przyjdzie do nas, to cała trójka obszczekuje go tak, jakby był to ich wróg numer jeden :evil_lol: A jak jedno zobaczy kota, to gonią go trzy psy :mad: Na szczęście nie brakuje dziur w ogrodzeniach (sąsiadów) i kotki zawsze wychodzą z tych pogoni zwycięsko :)
Pewnie wszyscy będą za Nutką tęsknić. Nutce też nie będzie łatfo, gdy nagle zostanie jedynym psem w domu. Dobrze byłoby gdyby została dokooptowana do jakiegoś psiaczka.

Edited by elik
literówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Taka cudna sunia jak Nutka na pewno znajdzie Dobry Dom. :-)...[/QUOTE]
Bardzo tego pragnę. Martwi mnie jednak to, że w nocy nie trzyma moczu. Nie zawsze, ale zdarza się, że rano jest na podłodze kałuża. Ogólnie rzecz biorąc ma problemy z utrzymaniem czystości. Moje psiaki nie załatwiają sie na działce. Robią to dopiero na spacerkach, a Nutka robi gdzie popadnie :( Jak ja akurat zobaczę, gdy robi koo, to besztam i mówię, że jest feeee po czym wyprowadzam poza ogrodzenie. Niestety Nutka nic sobie z tego nie robi. :(

[quote name='Elisabeta']...Elik, Ty masz dobrą rękę .... I św. Franciszka do pomocy. :loveu:[/QUOTE]
Tak :) Musze Go poprosić o pomoc w nauce czystości, a dopiero potem o dobry domek :)

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Elu to faktycznie problem z tym siusianiem.
Mam podobny z Meffim.
Ma takie zagrania ,że nie chce wychodzić , wraca natychmiast z ogrodu i gna do domu żeby coś obsiusiać.
Zawsze tak robi przy złej pogodzie.
Łapię go wtedy na ręce i zanoszę na koniec ogrodu i czekam aż zrobi siusiu i odnoszę do domu chwaląc.
Nie wiem ale mam wrażenie ,że psiaki po przejściach miewają takie wpadki....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Czy dotarła moja wpłata za czerwiec?[/QUOTE]
Zadzwonię do ewu i zapytam. Nie odpowiada więc może znowu ma problemy z netem.

[quote name='paula_t']Albo chowa się w domu przed tymi upałami, bo na zewnątrz ledwo da się wytrzymać...:roll:[/QUOTE]

[quote name='gluchypies']W sumie racja, pewnie bryka wieczorami, wtedy jest super :)[/QUOTE]
Macie racje, wszystkie psiaki w ciągu dnia chowają się w cieniu, a wieczorem zaczynają rozróby :evil_lol:
Na południowym spacerku idziemy nad Rabę i pozwalamy psiakom pobaraszkować w wodzie. Na razie niezbyt daleko od brzegu, bo nadal nurt jest dość szybki. Chyba nadal spuszczają wodę na zaporze, bo spodziewane są spore opady deszczu.

[CENTER][SIZE=3][COLOR=#800080][SIZE=3]Mam wielka prośbę o napisanie tekstu ogłoszenia dla Nuteczki. To już najwyższy czas, żebyśmy zaczęli szukać jej domku.

[SIZE=5]Baaaaaardzo proszę[/SIZE][/SIZE][/COLOR]
:calus::buzi::Rose:[/SIZE]
[/CENTER]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Zadzwonię do ewu i zapytam. Nie odpowiada więc może znowu ma problemy z netem.




Macie racje, wszystkie psiaki w ciągu dnia chowają się w cieniu, a wieczorem zaczynają rozróby :evil_lol:
Na południowym spacerku idziemy nad Rabę i pozwalamy psiakom pobaraszkować w wodzie. Na razie niezbyt daleko od brzegu, bo nadal nurt jest dość szybki. Chyba nadal spuszczają wodę na zaporze, bo spodziewane są spore opady deszczu.

[CENTER][SIZE=3][COLOR=#800080][SIZE=3]Mam wielka prośbę o napisanie tekstu ogłoszenia dla Nuteczki. To już najwyższy czas, żebyśmy zaczęli szukać jej domku.

[SIZE=5]Baaaaaardzo proszę[/SIZE][/SIZE][/COLOR]
:calus::buzi::Rose:[/SIZE]
[/CENTER]
[/QUOTE] Jezuuu, elik, zaczynasz kojarzyć mi się z zapowiedzią deszczu:evil_lol:. Błagam, nie chcę deszczu...mojego Romanka życie wtedy opuszcza:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Alla Chrzanowska -dziękuję za czerwcową deklarację[/SIZE]:)
20 zł dotarło 2 -go czerwca ale ja ślepota nie zauważyłam smsa z banku:oops:
Ten remont mnie wykończy:placz::placz::placz::placz:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Jezuuu, elik, zaczynasz kojarzyć mi się z zapowiedzią deszczu:evil_lol:. Błagam, nie chcę deszczu...mojego Romanka życie wtedy opuszcza:shake:[/QUOTE]
Kurtka na wacie, nie kcem siem tak źle Ci kojarzyć :placz: Ja też nie lubię deszczu, a tu u nas już grzmi :-(


[quote name='paula_t']Dawajta tekst i zdjęcia na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], to ogłoszę ;)[/QUOTE]

[quote name='ewu']Jak Ciebie nie kochać:)
Elik prześle:)[/QUOTE]
No właśnie, jak paula_t nie kochać ????? Ale ja nie umię pisac ogłoszeń. Juz kilka razy się zabierałam do tekstu dla Nutki i za każdym razem stwierdzam, że ja na takie ogłoszenie nie zwróciłabym uwagi :-(

[SIZE=5]Ludkowie mili, pomóżcie, plisssss[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...