Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

Dnia 6.04.2017 o 09:06, TaTina napisał:

Witam, dzień dobry :)

Widzisz, Topi, pokażę ci gdzie i w jakim miejscu Huzar ma twoją pseudo troskę i pseudo zainteresowanie wynikające li tylko z paskudnego twojego charakteru i wątpliwych pobudek. O tu:

DSC_0036.thumb.JPG.6539683972e8e09bb8f2113588e1d9f8.JPG

Zresztę inni, normalni uczestnicy tego wątku takoż :)

Frustracja, co, Topi?

Spokojnego dnia :)

 

Dnia 7.04.2017 o 15:43, elik napisał:

Jestem pewno Topciu, że dobrze Ci zrobi taki sok. Może wreszcie wsadzisz nos tam, gdzie powinnaś i przestaniesz biegać po watkach i szkodzić psom, które potrzebują

Dnia 7.04.2017 o 15:46, elik napisał:
Dnia 7.04.2017 o 16:01, elik napisał:

58e799c6645c6_miech7.gif.fcb91eed2a9548f219343564689e39f9.gif  Topciu Ty, razem ze swoją mentorką, już chciałaś mi zaszkodzić przeszło rok temu, donosząc, że sunia Masza, będąca pod moją opieką, została w niewyjaśnionych okolicznościach zamordowana. A prawda jest taka, że wiadomym Wam było wszystko co tej suni dotyczyło, a więc i to, że była przez 3 miesiące leczona, wydane zostało na ten cel ponad tysiąc złotych, na co posiadam faktury i historię choroby (3,5 strony formatu A4) i to przedłożyłam będąc wezwana na Policję.  Niestety, jak u ludzi, tak i u psów, nie wszystkie choroby da się wyleczyć, zwłaszcza, gdy pies jest leciwy, a choroby przez lata nie leczone.

Nie pomogło Wam odwołanie.

 

Dnia 7.04.2017 o 16:03, TaTina napisał:

Topi, Topi. Tak ci sie podobało moje zdjęcie profilowe (ładne, prawda?), że podrzuciłam ci nowe. Może ci się z czymś kojarzą, ale wątpię szczerze. Z kojarzeniem, wyciąganiem wniosków, empiryką i korzystaniem z doświadczeń u ciebie, hmm..marniutko. Już nieraz ci pisałam ( i twojemu, waszemu, ichniemu psu ;) ), że mizernie aż rzal i bul normalnie.

Topi, czyżbyś sugerowała, lub posiadała jakaś bliżej nieokreśloną wiedzę, iż Huzar jest chory? Nie rozróżniasz zdrowego, wesołego i zadowolonego z życia Huzara, od Ergo który miał? chorobę nowotworową? Oj, oj !

Plany sobie snuj, ciemną nocką :) Wolno ci, jak każdemu. Może poplanuj, jak będzie niebawem wyglądać twoja własna przyszłosć, gdy będziesz musiała ludziom spojrzeć w oczy? W wielu miejscach?

Nie zazdroszczę ci połozenia, ani drogich ci koleżanek, które na niewiele ci sie zdadzą. Przekonasz sie, ilu masz PRAWDZIWYCH przyjaciół, nie "znajomych". Tak Tak...

Może poszukaj tej "swoistej rozrywki" na innych wątkach, nie wiem, kup kilka puszek na bazarek, albo co?

1.JPG

Milutkich rozmyślań nad karmą. Ona wraca.

 

Dnia 7.04.2017 o 21:42, TaTina napisał:

Noo...dobry wieczór?

O tych wcześniejszych wyczynach naturalnie wiedziałam :)

Ale po chamsku naruszać czyjąś prywatność, grzebać w życiorysach, włazić z buciorami w czyjeś prywatne życie? I jeszcze z tym potem sie obdzwaniać?

To już...nie wiem jak określić taki poziom chamstwa i prymitywizmu. Mam nadzieję tylko, że ujrzy to światło dzienne. Im prędzej tym lepiej. Z priwami to coś do mnie docierało, ale żeby takie bagno?

Dobrej nocy. Niektórych typów ludzi po prostu się BRZYDZĘ.

Huzio ślicznota jest, czemu nikt go jeszcze nie chce? Przykro..

 

Dnia 7.04.2017 o 23:30, ludwa napisał:

topcia, ja wiem, że metody alternatywne leczenia jak i eko jedzenie są w modzie, natomiast trzeba mieć na uwadze, że jeśli metody naturalne zawodzą, czyli nie działa sok z kapusty/marchwi/buraków ani pobożne życzenia, to należy udać się do lekarza a następnie apteki i nabyć skuteczne, choć chemiczne środki na poprawę zdrowotności:) A sądząc z naklepanych przez ciebie ciurkiem postów, musisz odczuwać straszne swędzenie/pieczenie czy inne dolegliwości w dolnej partii pleców. Ew. może alternatywnie (skoro się upierasz), to wypróbuj Advocata na kark:) Podobno działa na pasożyty wewnętrzne. W każdym razie u mojego kota podziałało, to teraz polecam z czystym sumieniem:)

Uważam, że i tak zarówno Usiata jak i inne osoby ciągane po sądach, prokuraturach i innych, równie przyjemnych instytucjach przez wasze wspaniałe grono, hmmm "wyciągających wnioski inaczej" wykazało się dotychczas niebywałą wręcz cierpliwością, w nadziei na jakieś refleksje, czy też inne wyciąganie wniosków. Niestety była to daleko posunięta naiwność. Wniosków brak

Więc nie pisz proszę, że ktoś ma wredny charakter, bo jeśli ktoś wali na oślep, beż żadnych przemyśleń, rozsądnych argumentów, tylko po to, zeby walić, to nie powinno cię chyba dziwic, że dosstajesz zwrotnie to, co ślepo wysyłasz. Tylko nie każdy wali bezmyślnie, większość znanych mi osób jednak wyciąga wnioski ze swoich działań, szczególnie tych podjętych zbyt pochopnie 

:) No... chyba jednak nie będziemy czekały do jesieni, tylko zaczniemy ujawniać, co szanowne grono wasze wyczyniło na przestrzeni ostatnich dwóch (?) lat:) A biorąc pod uwagę, ze działania wasze mają szeroki zakres a dotychczas szampana piłyście, bo KTOZ dostał 100 złotych mandatu za nie ujawnienie inf.publicznej, to wnoszę, iż reszta waszych dotychczasowych działań przyniosła skutek (żeby ci łyk-endu nie popsuć)co najwyżej mizerniutki. A szumnie było:) I w mediach też:)

 

 

22 godziny temu, ludwa napisał:

a gdzie ty zlosc widzisz? szczerze nas bawi i powoduje szczera troske o stan umyslu i nadwzrocznosc twoja:) jak sama widzisz nie mamy potrzeby trzepania posta pod postem ani odpowiadania ci, skoro uparcie nawet na zdjecia nie patrzysz, tylko klepiesz bezmyslnie to samo. Jak zwykle zreszta. W kazdym razie na kontrole czekamy;) Ani rozsadne argumenty nie docieraja ani wyroki sadowe, umorzenia wszelakie to juz nawet nie spinamy sie z  tlumaczeniem, bo i po co;) Glowa muru nie przebijesz:) a my sobie spokojnie poczekamy a nastepnie opublikujemy pasjonujaca lekture o dzialaniach zwierzolubow. Same fakty. Wnioskow nawet nie trzeba wyciagac. Czas zweryfikuje wszystkie dzialania, przyjaznie i klepanine tez. Cierpliwosci:)

Jesienią to Ty będziesz miała co innego do roboty.

pomocy. To bardzo odstaje od wizerunku, jaki usiłujesz kreować.

Jeśli nie na owsiki, to przynajmniej na cerę Ci pomoże.

I przestań  się wreszcie ośmieszać twierdzeniem, że Usiata i Ta Tina, to jedność. Już wystarczająco z innych powodów jesteś śmieszna, żeby nie rzec żałosna. Znam osobiście obie te osoby, nie tylko ja z resztą, których nicki uparcie, a bezpodstawnie łączysz.

02icon_mryellow.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.04.2017 o 22:33, Topi napisał:

Nie masz ambicji Usiata.

Stosujesz insynuacje i łgarstwa w tej swojej żałosnej gierce, która bawi już tylko Ciebie i resztki zakompleksionych złośliwców.

photo-15043.gif

photo-16205.gif

Triskell-rond.jpg.2f72ad9bdb12db7668a52f0e4529f2d1.jpg

Zaiste, ważne to słowa, choć adresat niewłaściwy. No ale jak ktoś uparcie sokiem się leczy z marchwi, to o cierpliwość trudno jak wierci tu, gdzie większość ludzi ma spokój jednak:)

Dnia 8.04.2017 o 22:36, Topi napisał:

Kurczy Ci się widownia Usiata, więc żeby znów pogwiazdorzyć będziesz musiała rzucić tą monetą. Tak tak.

ps

A ten ogon Huzara to z jakiego powodu wyłysiał ?

Cierpliwości topcia, cierpliwości. I ty przy dobrych wiatrach lada moment będziesz miała swoje pięć minut:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2017 o 19:40, Usiata napisał:

Oj, oj, Topi, widzę, że wciąż Cię nosi...

Gdzieś na Dogo, nie pamiętam gdzie, twoje alter ego poleca recepturę na pewne dolegliwości, a wnosząc z tonu twojego alter ego, chyba zna ją z autopsji... może warto z niej skorzystać?

Przemyśl, bo oferta twojego alter ego chyba warta twojej uwagi, skoro tak od serca oferowana, a twoje wpisy na tym wątku sygnalizują lekkie objawy owych przypadłości...

Miłego wieczoru :)

Usiata,

otworzyłaś puszkę Pandory  i teraz bardzo trudno będzie ją zamknąć.

Wiele osób uwierzyło w Twoją wiedzę prawniczą, uległo podpuchom i teraz te osoby mają kłopoty.

A wystarczyło tylko przyznać się do błędu, napisać: dziękujemy za opinię, rzeczywiście nie jest najlepiej i wiele można poprawić, już się za to zabieramy.

Zgubiła Was buta, arogancja i wiara w mocne poparcie.

Ale jak czujesz na własnej skórze poparcie już się kończy.

Wasze guru, Wasz patron i sponsor mają własne kłopoty i odstawiają Was powoli od piersi.

Z odpowiedzialności za hejt i pomówienia wywinęły się na razie tylko dwie z Was, 

ale ta puszka…. Usiata… oj... ona ciągle jest otwarta (obok prawa karnego mamy jeszcze prawo cywilne)

a Ty nic nie robisz żeby ją zamknąć.

Dalej knujesz, mącisz i manipulujesz pogrążając tym naiwnych ludzi, którzy Ci zaufali.

 

Usiata,

wielokrotnie napisałaś, że jesteś cierpliwa.

Widzisz Usiata, jakoś nie widać tego po Tobie, bo gdybyś była cierpliwa i pewna swego to spokojnie, czekałabyś na wyniki spraw, które tak nieroztropnie rozdmuchujesz.

Przestałabyś się tym podniecać, nie zakładałabyś hejterskich i prowokacyjnych wątków, usuwanych permanentnie przez admina.

Po prostu czekałabyś z niezachwianą pewnością na wyniki zachowując zimną krew.

Ty jednak zachowujesz się jak „kotka na blaszanym gorącym dachu” i to daje do myślenia Usiata

tak tak

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.04.2017 o 20:27, Topi napisał:

Usiata,

otworzyłaś puszkę Pandory  i teraz bardzo trudno będzie ją zamknąć.

Wiele osób uwierzyło w Twoją wiedzę prawniczą, uległo podpuchom i teraz te osoby mają kłopoty.

A wystarczyło tylko przyznać się do błędu, napisać: dziękujemy za opinię, rzeczywiście nie jest najlepiej i wiele można poprawić, już się za to zabieramy.

Zgubiła Was buta, arogancja i wiara w mocne poparcie.

Ale jak czujesz na własnej skórze poparcie już się kończy.

Wasze guru, Wasz patron i sponsor mają własne kłopoty i odstawiają Was powoli od piersi.

Z odpowiedzialności za hejt i pomówienia wywinęły się na razie tylko dwie z Was, 

ale ta puszka…. Usiata… oj... ona ciągle jest otwarta (obok prawa karnego mamy jeszcze prawo cywilne)

a Ty nic nie robisz żeby ją zamknąć.

Dalej knujesz, mącisz i manipulujesz pogrążając tym naiwnych ludzi, którzy Ci zaufali.

 

Usiata,

wielokrotnie napisałaś, że jesteś cierpliwa.

Widzisz Usiata, jakoś nie widać tego po Tobie, bo gdybyś była cierpliwa i pewna swego to spokojnie, czekałabyś na wyniki spraw, które tak nieroztropnie rozdmuchujesz.

Przestałabyś się tym podniecać, nie zakładałabyś hejterskich i prowokacyjnych wątków, usuwanych permanentnie przez admina.

Po prostu czekałabyś z niezachwianą pewnością na wyniki zachowując zimną krew.

Ty jednak zachowujesz się jak „kotka na blaszanym gorącym dachu” i to daje do myślenia Usiata

tak tak

 

No i znowu rodzi się pytanie. Czy to Usiata otworzyła jakąś puszkę? 

Jak powszechnie wiadomo, tylko kontrola (?) jednej osoby stwierdziła błędy, więc to, w czym uczestniczysz jest właśnie konsekwencją twojego błędu. Ale nadal proponuję ci cierpliwość. Sąd rozsądzi. Oby tylko wszyscy umieli przyjąć wyrok z należytą godnością. Trzymam kciuki za godność:)

Co do kolejnej poruszonej przez ciebie kwestii przyznaję, że mocno mnie zaintrygowałaś. Bo teraz nie wiem ile tych aktów wpłynęło i czy może jeszcze jakieś dwie osoby dostały, czy też ty nie o wszystkich wiesz, bo statystyki wyglądają nieco inaczej niż je przedstawiasz. Jak widać również czekamy cierpliwie na zakończenie spaw, choć oskarżycielka nie pozwala ich zakończyć.

I kolejna sprawa, którą poruszyłaś, jak widać wątek o fantazjach Halinkowych trwa, choć nie wiedzieć czemu poprzednie tak bardzo was denerwowały. To chyba wskazuje na jakieś przewrażliwienie. Stuknięta komarzyca. Nieśmiertelna, zmieniająca facetów jak rękawiczki i jej przygody a wy ciągle miałyście z tym problem. Nie rozumiej jaki. Masz jakiś problem z tym, że ktoś ma wyobraźnię i chce się pośmiać? Może sama też powinnaś upuścić nieco z tego nadętego balonika?

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, ludwa napisał:

No i znowu rodzi się pytanie. Czy to Usiata otworzyła jakąś puszkę? 

Jak powszechnie wiadomo, tylko kontrola (?) jednej osoby stwierdziła błędy, więc to, w czym uczestniczysz jest właśnie konsekwencją twojego błędu. Ale nadal proponuję ci cierpliwość. Sąd rozsądzi. Oby tylko wszyscy umieli przyjąć wyrok z należytą godnością. Trzymam kciuki za godność:)

Co do kolejnej poruszonej przez ciebie kwestii przyznaję, że mocno mnie zaintrygowałaś. Bo teraz nie wiem ile tych aktów wpłynęło i czy może jeszcze jakieś dwie osoby dostały, czy też ty nie o wszystkich wiesz, bo statystyki wyglądają nieco inaczej niż je przedstawiasz. Jak widać również czekamy cierpliwie na zakończenie spaw, choć oskarżycielka nie pozwala ich zakończyć.

I kolejna sprawa, którą poruszyłaś, jak widać wątek o fantazjach Halinkowych trwa, choć nie wiedzieć czemu poprzednie tak bardzo was denerwowały. To chyba wskazuje na jakieś przewrażliwienie. Stuknięta komarzyca. Nieśmiertelna, zmieniająca facetów jak rękawiczki i jej przygody a wy ciągle miałyście z tym problem. Nie rozumiej jaki. Masz jakiś problem z tym, że ktoś ma wyobraźnię i chce się pośmiać? Może sama też powinnaś upuścić nieco z tego nadętego balonika?

 

Nie bądź ludwisiu oszołomem i poszukaj na FB, tam jest wiedza o tym ze nie jedna kontrola stwierdziła błędy - to co ? jesteś ludwisiu oszołomem czy nie ? I jeszcze jedno kiepski kabaret śmieszy tylko wyjątkowo prymitywnych ludzi wiec jeżeli ciebie śmieszą watki Usiatowej to ja ci mocno wspólczuje

 

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam się przywitać i życzyć wszystkim wielbicielom Huzara Wesołego Alleluja. A jemu samemu cudownego i szybkiego domku, bo z bardzo ciężkim sercem tu wchodzę :(

Żal czytać :(

Coraz więcej wartościowych ludzi odchodzi z dogo. Boją się pomagać aby nie zostać oskarżonym o oszustwo lub złe traktowanie psa. Sama dostałam od znajomej fanty na bazarek aby wspomóc jakąś biedę, ale nie zrobię tego, bo zwyczajnie się boję, że będę ciągana po sądach, a na to nie mam czasu ani pieniędzy.

I tak się zastanawiam... Czy kilka osób będzie w stanie rozłożyć na łopatki portal dogomania? Wszystko do tego zmierza.

Aaaa... I jeszcze wspaniała wiadomość-missiaa uzbierała 350 000 i jest już w klinice w Niemczech. Wszystkim, ktòrzy ją wsparli finansowo ogromne podziękowania :)

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, ania68 napisał:

Przyszłam się przywitać i życzyć wszystkim wielbicielom Huzara Wesołego Alleluja. A jemu samemu cudownego i szybkiego domku, bo z bardzo ciężkim sercem tu wchodzę :(

Żal czytać :(

Coraz więcej wartościowych ludzi odchodzi z dogo. Boją się pomagać aby nie zostać oskarżonym o oszustwo lub złe traktowanie psa. Sama dostałam od znajomej fanty na bazarek aby wspomóc jakąś biedę, ale nie zrobię tego, bo zwyczajnie się boję, że będę ciągana po sądach, a na to nie mam czasu ani pieniędzy.

I tak się zastanawiam... Czy kilka osób będzie w stanie rozłożyć na łopatki portal dogomania? Wszystko do tego zmierza.

Aaaa... I jeszcze wspaniała wiadomość-missiaa uzbierała 350 000 i jest już w klinice w Niemczech. Wszystkim, ktòrzy ją wsparli finansowo ogromne podziękowania :)

Aniu, wzajemnie spokojnych i radosnych Świąt :)

O missiii czytałam przedwczoraj na Facebooku i dawno nic mnie nie uradowało tak bardzo, jak informacja o tym, że się udało pomóc ratować nowe życie. I to są właśnie te istotne kwestie w życiu, te prawdziwe priorytety...

Aniu, nie zwracaj uwagi na chore umysły, zawzięte do granic możliwości, nawet kosztem samych siebie - zdrowia i pieniędzy... Mimo ich pieniactwa poradzimy sobie, i znajdziemy Huzarowi dobry domek, zobaczysz :)

I jeszcze raz - wszystkiego dobrego Aniu :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Kto z kim przestaje, takim się staje.

Zawsze już Ludwa, mój pies, Usiata, Topi i parę innych osób będą na forum postrzegane jako jedna, skacząca sobie do oczu grupa i mało kto będzie wiedział/pamiętał, o co której chodziło, nie wspominając o tym, która i kiedy miała tzw. rację.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, rozi napisał:

Kto z kim przestaje, takim się staje.

Zawsze już Ludwa, mój pies, Usiata, Topi i parę innych osób będą na forum postrzegane jako jedna, skacząca sobie do oczu grupa i mało kto będzie wiedział/pamiętał, o co której chodziło, nie wspominając o tym, która i kiedy miała tzw. rację.

Rozi, myślisz, że trzeba przypomnieć od czego się wszystko zaczęło?

Powiedz, czy Ty nie pamiętasz?

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, rozi napisał:

To, czy ja pamiętam, nie zmienia niczego. Za długo to trwa, ta żałosna jatka, żeby istotny był w tej chwili dla ludzi sam zamierzchły początek.

Pozdrawiam Huzia i znikam.

Sama widzisz, rozi, że nawet gdy na chwilę przycichnie to nie wytrzymują i muszą nas*** na wątku kolejny raz...zafajdać wątek bezdomnego psiaka, jak i trzynaście poprzednich psich wątków zapaskudzić.

Zgadzam się, że długo trwa ta żałosna jatka, ale już jest bliżej niż dalej. To "trwanie" to po części zasługa osobników, którzy wobec nieoczekiwanego przez nich obrotu spraw, starają się odwlec nieuniknione. Ale wszystko ma swój kres...

Przy najbliższej okazji wymiziam Huzia od Ciebie :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.04.2017 o 20:27, Topi napisał:

Usiata,

otworzyłaś puszkę Pandory  i teraz bardzo trudno będzie ją zamknąć.

Wiele osób uwierzyło w Twoją wiedzę prawniczą, uległo podpuchom i teraz te osoby mają kłopoty.

A wystarczyło tylko przyznać się do błędu, napisać: dziękujemy za opinię, rzeczywiście nie jest najlepiej i wiele można poprawić, już się za to zabieramy.

Zgubiła Was buta, arogancja i wiara w mocne poparcie.

Ale jak czujesz na własnej skórze poparcie już się kończy.

Wasze guru, Wasz patron i sponsor mają własne kłopoty i odstawiają Was powoli od piersi.

Z odpowiedzialności za hejt i pomówienia wywinęły się na razie tylko dwie z Was, 

ale ta puszka…. Usiata… oj... ona ciągle jest otwarta (obok prawa karnego mamy jeszcze prawo cywilne)

a Ty nic nie robisz żeby ją zamknąć.

Dalej knujesz, mącisz i manipulujesz pogrążając tym naiwnych ludzi, którzy Ci zaufali.

Usiata,

wielokrotnie napisałaś, że jesteś cierpliwa.

Widzisz Usiata, jakoś nie widać tego po Tobie, bo gdybyś była cierpliwa i pewna swego to spokojnie, czekałabyś na wyniki spraw, które tak nieroztropnie rozdmuchujesz.

Przestałabyś się tym podniecać, nie zakładałabyś hejterskich i prowokacyjnych wątków, usuwanych permanentnie przez admina.

Po prostu czekałabyś z niezachwianą pewnością na wyniki zachowując zimną krew.

Ty jednak zachowujesz się jak „kotka na blaszanym gorącym dachu” i to daje do myślenia Usiata

tak tak

Topi, w krótkich, prostych słowach gdyż od 2 lat wykazujesz oznaki zaćmienia umysłowego:

  • wątek Huzara jest czternastym wątkiem bezdomnego psa, który wraz z koleżankami zafajdałaś, gdyż wciąż wam się coś wydaje; zaiste, fantastyczna ta wasza walka o "dobro psów",
  • co do „puszki Pandory” – pomyliłaś mnie z AgaG. To nie ja od 07-02-2015 bawiłam się jednocześnie w policję, prokuratora i sędziego, i nie ja wyrokowałam, kto jest winien, rozpętując awanturę na Dogo i Fejsie. Pretensje proszę kierować pod właściwy adres,
  • nie jesteś rzecznikiem prasowym moich znajomych, którym pomagam więc nie próbuj wypowiadać się w ich imieniu. Nic nie wiesz, co i komu doradzam więc trzymaj język za zębami, a palce z dala od klawiatury bo wychodzisz na głupka, a pretensje, jak zwykle, będziesz mieć do mnie,
  • w zdaniu, cyt. „Zgubiła Was buta, arogancja i wiara w mocne poparcie” zaimek „Was” zamień na „nas” będzie bardziej przystawać do rzeczywistości,
  • patrona miałam jedynie na studiach, sponsorów nie potrzebuję, pracuję uczciwie i wystarcza mi na spokojne życie i pomoc bezdomnym psiakom,
  • posiadasz mylne informacje dot. toczących się spraw. Poza tym, nikt się nie wywinął, tylko zostało obiektywnie stwierdzone, że nie popełniono czynu zabronionego. Nawet jeśli wam się to nie podoba, a niektóre z was zabolało do żywego. Gdzieś na Dogo pisałaś, że jesteś „techniczna” więc zastosuj prostą matematykę i oblicz, ile jest 3 x 300 zł? I są to tylko te podstawowe koszty osobistych fanaberii, pozostałe wciąż rosną… ile bazarków musi zrobić Jolantina, żeby zyskać taką kwotę na potrzebujące psiaki?
  • „puszkę” niech zamyka ta, co ją otworzyła. Potrafiła zacząć, niech potrafi zakończyć,
  • zanim napiszesz słowa „knucie, mącenie, manipulacje” spójrz na koleżanki oraz w lustro i odpowiedz na pytanie, czy macie / masz moralne prawo używać tych wyrazów pod adresem kogokolwiek na Dogomanii po tym, co uskuteczniacie na Dogo, FB i w świecie rzeczywistym od dwóch lat?
  • wasze zaklinanie rzeczywistości nie zmieni faktów, choćbyście pisały setki tysięcy postów. Jesteście spalone waszymi pieniaczymi działaniami i tylko wasze grono tego nie dostrzega,
  • cleardot.gifmoja cierpliwość się skończyła. Po prostu,
  • na koniec – wielka tajemnica dla ciebie, Topi – prawo karne i cywilne jest dla WSZYSTKICH, a nie tylko dla was. Dla nas także.

EOT

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, rozi napisał:

Kto z kim przestaje, takim się staje.

Zawsze już Ludwa, mój pies, Usiata, Topi i parę innych osób będą na forum postrzegane jako jedna, skacząca sobie do oczu grupa i mało kto będzie wiedział/pamiętał, o co której chodziło, nie wspominając o tym, która i kiedy miała tzw. rację.

Tak rozi, masz rację. Tak jesteśmy postrzegani. Ale z drugiej strony ciężko twierdzić, że ciepły deszcz pada, skoro cały czas ktoś na Ciebie pluje. Sprawy toczą się swoim trybem poza dogo. Ktoś zaczął ciąganie po sądach, prokuraturach i czym się da. Szuka dziury w całym. Posunął się do czegoś, co było niewyobrażalne dla szarego człowieczka, który ma na celu jedynie pomóc psiakom. Zaszło dokąd zaszło. Teraz się to już kręci i nikt, kto obrywa nie będzie siedział z założonymi rękoma, tylko oddaje co sam dostaje. Z sobie tylko wiadomych przyczyn osoba, która rozpętała całą tą spiralę nienawiści i sądy, teraz robi co może, żeby spraw nie udało się zakończyć. Niemniej jednak kiedyś w końcu to nastąpi i wszystkie poczynania łącznie lub też po kolei będą upubliczniane.

Stąd też moje życzenia godności przy przyjmowaniu wyroków, bo zapewne okaże się, ze sądy też są winne całemu złu. Ale to już każdy sam sobie rozsądzi. I uwierz mi, absolutnie nie podoba mi się to, w czym zostałam zmuszona uczestniczyć. 

Dokąd to zaszło i co spowodowało widać było ostatnio na wątku PIT-owym i widać tutaj po wpisie ania68. Niestety na te działania nie mam wpływu.

I wyjaśnię, sprawa suczki Buni została wygrana w sądzie Rejonowym i w Sądzie Apelacyjnym z odwołania kk. Niestety nawet przegraną sprawę panie wciąż starają się przekuć na swój sukces. Ale z tym już dyskutować się nie da.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Usiata napisał:

Topi, w krótkich, prostych słowach gdyż od 2 lat wykazujesz oznaki zaćmienia umysłowego:

  • wątek Huzara jest czternastym wątkiem bezdomnego psa, który wraz z koleżankami zafajdałaś, gdyż wciąż wam się coś wydaje; zaiste, fantastyczna ta wasza walka o "dobro psów",
  • co do „puszki Pandory” – pomyliłaś mnie z AgaG. To nie ja od 07-02-2015 bawiłam się jednocześnie w policję, prokuratora i sędziego, i nie ja wyrokowałam, kto jest winien, rozpętując awanturę na Dogo i Fejsie. Pretensje proszę kierować pod właściwy adres,
  • nie jesteś rzecznikiem prasowym moich znajomych, którym pomagam więc nie próbuj wypowiadać się w ich imieniu. Nic nie wiesz, co i komu doradzam więc trzymaj język za zębami, a palce z dala od klawiatury bo wychodzisz na głupka, a pretensje, jak zwykle, będziesz mieć do mnie,
  • w zdaniu, cyt. „Zgubiła Was buta, arogancja i wiara w mocne poparcie” zaimek „Was” zamień na „nas” będzie bardziej przystawać do rzeczywistości,
  • patrona miałam jedynie na studiach, sponsorów nie potrzebuję, pracuję uczciwie i wystarcza mi na spokojne życie i pomoc bezdomnym psiakom,
  • posiadasz mylne informacje dot. toczących się spraw. Poza tym, nikt się nie wywinął, tylko zostało obiektywnie stwierdzone, że nie popełniono czynu zabronionego. Nawet jeśli wam się to nie podoba, a niektóre z was zabolało do żywego. Gdzieś na Dogo pisałaś, że jesteś „techniczna” więc zastosuj prostą matematykę i oblicz, ile jest 3 x 300 zł? I są to tylko te podstawowe koszty osobistych fanaberii, pozostałe wciąż rosną… ile bazarków musi zrobić Jolantina, żeby zyskać taką kwotę na potrzebujące psiaki?
  • „puszkę” niech zamyka ta, co ją otworzyła. Potrafiła zacząć, niech potrafi zakończyć,
  • zanim napiszesz słowa „knucie, mącenie, manipulacje” spójrz na koleżanki oraz w lustro i odpowiedz na pytanie, czy macie / masz moralne prawo używać tych wyrazów pod adresem kogokolwiek na Dogomanii po tym, co uskuteczniacie na Dogo, FB i w świecie rzeczywistym od dwóch lat?
  • wasze zaklinanie rzeczywistości nie zmieni faktów, choćbyście pisały setki tysięcy postów. Jesteście spalone waszymi pieniaczymi działaniami i tylko wasze grono tego nie dostrzega,
  • cleardot.gifmoja cierpliwość się skończyła. Po prostu,
  • na koniec – wielka tajemnica dla ciebie, Topi – prawo karne i cywilne jest dla WSZYSTKICH, a nie tylko dla was. Dla nas także.

EOT

Mylisz się Usiata. Zaczęło się wcześniej, od Buni. Sądami, policjami i wyrokowaniem. Niestety w ocenie sądu błędnym, choć AgaG nie potrafi tego dostrzec i choćby jeszcze 100 sędziów się pod tym podpisało, ona ma monopol na rację. Jedyna prawda objawiona!

Co do nie popełnienia czynu zabronionego. Sędziowie oczywiście są w błędzie, bo są obiektywni a to oznacza, że nie mają racji, bo racja jest TYLKO JEDNA. Pomyliłaś się również w obliczeniach, bo aktów (o których wiadomo) jest 7 (lub 9;)) 2100 złotych, które trzeba uzbierać jako wsparcie dla psów na dożywotnim bdt (?) + koszty dojazdów, dni wolnych a przede wszystkim  czas, który zabiera się najbliższym i psom, kiedy można zrobić coś pożytecznego dla innych. I przyznam szczerze, że ten czas zaczynam wyceniać. Tak materialnie, na PLN-y i zaczyna mnie uwierać czas odebrany dzieciom i zwierzakom i zaczynają we mnie również dojrzewać decyzje, przed którymi się wzbraniałam ale ani cierpliwości ani czasu na loterii nie wygrałam. Niewiele kropli mi brakuje, żeby się przelało.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, ania68 napisał:

Przyszłam się przywitać i życzyć wszystkim wielbicielom Huzara Wesołego Alleluja. A jemu samemu cudownego i szybkiego domku, bo z bardzo ciężkim sercem tu wchodzę :(

Żal czytać :(

Coraz więcej wartościowych ludzi odchodzi z dogo. Boją się pomagać aby nie zostać oskarżonym o oszustwo lub złe traktowanie psa. Sama dostałam od znajomej fanty na bazarek aby wspomóc jakąś biedę, ale nie zrobię tego, bo zwyczajnie się boję, że będę ciągana po sądach, a na to nie mam czasu ani pieniędzy.

I tak się zastanawiam... Czy kilka osób będzie w stanie rozłożyć na łopatki portal dogomania? Wszystko do tego zmierza.

Aaaa... I jeszcze wspaniała wiadomość-missiaa uzbierała 350 000 i jest już w klinice w Niemczech. Wszystkim, ktòrzy ją wsparli finansowo ogromne podziękowania :)

Co ty pieprzysz koleżanko, boisz się dac fanty na bazarek !!!!!!!!!! a nie boisz się pisać tutaj takich bzdur ?????????

Żal czytać :(

wiesz kto rozkłada dogomanię na łopatki ? dogomanie na łopatki rozkładają naiwne głupole wspierające szemrane biznesiki które się tutaj zaległy jak wszy

ps

a może ty wiesz dlaczego Huzar ma wyłysienia na ogonie ? bo widzisz ja też życzę Huzarowi żeby szybko wydostał się z miejsca w którym jest, szczerze tego zyczę temu nieszczęsnemu psiakowi

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, mój pies napisał:

Co ty pieprzysz koleżanko, boisz się dac fanty na bazarek !!!!!!!!!! a nie boisz się pisać tutaj takich bzdur ?????????

Żal czytać :(

wiesz kto rozkłada dogomanię na łopatki ? dogomanie na łopatki rozkładają naiwne głupole wspierające szemrane biznesiki które się tutaj zaległy jak wszy

ps

a może ty wiesz dlaczego Huzar ma wyłysienia na ogonie ? bo widzisz ja też życzę Huzarowi żeby szybko wydostał się z miejsca w którym jest, szczerze tego zyczę temu nieszczęsnemu psiakowi

Niestety, tego wątku nie uda ci się wywalić w powietrze, jak to czyniłaś dotychczas.

Tekst pozostawiam bez komentarza, gdyż jest zwyczajnie żenujący...

A tu - kaganek oświaty https://web.facebook.com/permalink.php?story_fbid=426706421015555&id=100010286016533&comment_id=426762851009912&ref=notif&notif_t=feed_comment&notif_id=1492106415381008&_rdc=1&_rdr

Jak już pisałam, cierpliwość się skończyła;  i w necie, i w realu - dwa lata to naprawdę dużo, chciałyście to macie na własne życzenie,.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Usiata napisał:

Topi, w krótkich, prostych słowach gdyż od 2 lat wykazujesz oznaki zaćmienia umysłowego:

  • wątek Huzara jest czternastym wątkiem bezdomnego psa, który wraz z koleżankami zafajdałaś, gdyż wciąż wam się coś wydaje; zaiste, fantastyczna ta wasza walka o "dobro psów",
  • co do „puszki Pandory” – pomyliłaś mnie z AgaG. To nie ja od 07-02-2015 bawiłam się jednocześnie w policję, prokuratora i sędziego, i nie ja wyrokowałam, kto jest winien, rozpętując awanturę na Dogo i Fejsie. Pretensje proszę kierować pod właściwy adres,
  • nie jesteś rzecznikiem prasowym moich znajomych, którym pomagam więc nie próbuj wypowiadać się w ich imieniu. Nic nie wiesz, co i komu doradzam więc trzymaj język za zębami, a palce z dala od klawiatury bo wychodzisz na głupka, a pretensje, jak zwykle, będziesz mieć do mnie,
  • w zdaniu, cyt. „Zgubiła Was buta, arogancja i wiara w mocne poparcie” zaimek „Was” zamień na „nas” będzie bardziej przystawać do rzeczywistości,
  • patrona miałam jedynie na studiach, sponsorów nie potrzebuję, pracuję uczciwie i wystarcza mi na spokojne życie i pomoc bezdomnym psiakom,
  • posiadasz mylne informacje dot. toczących się spraw. Poza tym, nikt się nie wywinął, tylko zostało obiektywnie stwierdzone, że nie popełniono czynu zabronionego. Nawet jeśli wam się to nie podoba, a niektóre z was zabolało do żywego. Gdzieś na Dogo pisałaś, że jesteś „techniczna” więc zastosuj prostą matematykę i oblicz, ile jest 3 x 300 zł? I są to tylko te podstawowe koszty osobistych fanaberii, pozostałe wciąż rosną… ile bazarków musi zrobić Jolantina, żeby zyskać taką kwotę na potrzebujące psiaki?
  • „puszkę” niech zamyka ta, co ją otworzyła. Potrafiła zacząć, niech potrafi zakończyć,
  • zanim napiszesz słowa „knucie, mącenie, manipulacje” spójrz na koleżanki oraz w lustro i odpowiedz na pytanie, czy macie / masz moralne prawo używać tych wyrazów pod adresem kogokolwiek na Dogomanii po tym, co uskuteczniacie na Dogo, FB i w świecie rzeczywistym od dwóch lat?
  • wasze zaklinanie rzeczywistości nie zmieni faktów, choćbyście pisały setki tysięcy postów. Jesteście spalone waszymi pieniaczymi działaniami i tylko wasze grono tego nie dostrzega,
  • cleardot.gifmoja cierpliwość się skończyła. Po prostu,
  • na koniec – wielka tajemnica dla ciebie, Topi – prawo karne i cywilne jest dla WSZYSTKICH, a nie tylko dla was. Dla nas także.

EOT

Dobry wieczorek :)

Widzę że wątek Huzara został skutecznie zniszczony (jako jeden z wielu) oczywiście dla "dobra" Huzara i innych bezdomniaków. Kiedy rozum śpi, budzą sie demony :)

Taa, panie "kochające zwierzęta", a tu taka kopalnia wiedzy o hipokryzji onych.

Tak, zauważyłam też kawałek o wszach - widać rada o spojrzeniu w lusterko poskutkowała i ukazał się pasożyt.

No cóż, ciekawa tylko jestem, który kolejny wątek pomocowy psa obiorą sobie za cel w imię osobistych animozji i typowo polaczkowej prywaty.

Poza tym - miłego wieczoru :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Usiata napisał:

Sama widzisz, rozi, że nawet gdy na chwilę przycichnie to nie wytrzymują i muszą nas*** na wątku kolejny raz...zafajdać wątek bezdomnego psiaka, jak i trzynaście poprzednich psich wątków zapaskudzić.

Zgadzam się, że długo trwa ta żałosna jatka, ale już jest bliżej niż dalej. To "trwanie" to po części zasługa osobników, którzy wobec nieoczekiwanego przez nich obrotu spraw, starają się odwlec nieuniknione. Ale wszystko ma swój kres...

Przy najbliższej okazji wymiziam Huzia od Ciebie :) 

 

10 godzin temu, Usiata napisał:

Topi, w krótkich, prostych słowach gdyż od 2 lat wykazujesz oznaki zaćmienia umysłowego:

  • wątek Huzara jest czternastym wątkiem bezdomnego psa, który wraz z koleżankami zafajdałaś, gdyż wciąż wam się coś wydaje; zaiste, fantastyczna ta wasza walka o "dobro psów",
  • co do „puszki Pandory” – pomyliłaś mnie z AgaG. To nie ja od 07-02-2015 bawiłam się jednocześnie w policję, prokuratora i sędziego, i nie ja wyrokowałam, kto jest winien, rozpętując awanturę na Dogo i Fejsie. Pretensje proszę kierować pod właściwy adres,
  • nie jesteś rzecznikiem prasowym moich znajomych, którym pomagam więc nie próbuj wypowiadać się w ich imieniu. Nic nie wiesz, co i komu doradzam więc trzymaj język za zębami, a palce z dala od klawiatury bo wychodzisz na głupka, a pretensje, jak zwykle, będziesz mieć do mnie,
  • w zdaniu, cyt. „Zgubiła Was buta, arogancja i wiara w mocne poparcie” zaimek „Was” zamień na „nas” będzie bardziej przystawać do rzeczywistości,
  • patrona miałam jedynie na studiach, sponsorów nie potrzebuję, pracuję uczciwie i wystarcza mi na spokojne życie i pomoc bezdomnym psiakom,
  • posiadasz mylne informacje dot. toczących się spraw. Poza tym, nikt się nie wywinął, tylko zostało obiektywnie stwierdzone, że nie popełniono czynu zabronionego. Nawet jeśli wam się to nie podoba, a niektóre z was zabolało do żywego. Gdzieś na Dogo pisałaś, że jesteś „techniczna” więc zastosuj prostą matematykę i oblicz, ile jest 3 x 300 zł? I są to tylko te podstawowe koszty osobistych fanaberii, pozostałe wciąż rosną… ile bazarków musi zrobić Jolantina, żeby zyskać taką kwotę na potrzebujące psiaki?
  • „puszkę” niech zamyka ta, co ją otworzyła. Potrafiła zacząć, niech potrafi zakończyć,
  • zanim napiszesz słowa „knucie, mącenie, manipulacje” spójrz na koleżanki oraz w lustro i odpowiedz na pytanie, czy macie / masz moralne prawo używać tych wyrazów pod adresem kogokolwiek na Dogomanii po tym, co uskuteczniacie na Dogo, FB i w świecie rzeczywistym od dwóch lat?
  • wasze zaklinanie rzeczywistości nie zmieni faktów, choćbyście pisały setki tysięcy postów. Jesteście spalone waszymi pieniaczymi działaniami i tylko wasze grono tego nie dostrzega,
  • cleardot.gifmoja cierpliwość się skończyła. Po prostu,
  • na koniec – wielka tajemnica dla ciebie, Topi – prawo karne i cywilne jest dla WSZYSTKICH, a nie tylko dla was. Dla nas także.

EOT

 

7 godzin temu, ludwa napisał:

Tak rozi, masz rację. Tak jesteśmy postrzegani. Ale z drugiej strony ciężko twierdzić, że ciepły deszcz pada, skoro cały czas ktoś na Ciebie pluje. Sprawy toczą się swoim trybem poza dogo. Ktoś zaczął ciąganie po sądach, prokuraturach i czym się da. Szuka dziury w całym. Posunął się do czegoś, co było niewyobrażalne dla szarego człowieczka, który ma na celu jedynie pomóc psiakom. Zaszło dokąd zaszło. Teraz się to już kręci i nikt, kto obrywa nie będzie siedział z założonymi rękoma, tylko oddaje co sam dostaje. Z sobie tylko wiadomych przyczyn osoba, która rozpętała całą tą spiralę nienawiści i sądy, teraz robi co może, żeby spraw nie udało się zakończyć. Niemniej jednak kiedyś w końcu to nastąpi i wszystkie poczynania łącznie lub też po kolei będą upubliczniane.

Stąd też moje życzenia godności przy przyjmowaniu wyroków, bo zapewne okaże się, ze sądy też są winne całemu złu. Ale to już każdy sam sobie rozsądzi. I uwierz mi, absolutnie nie podoba mi się to, w czym zostałam zmuszona uczestniczyć. 

Dokąd to zaszło i co spowodowało widać było ostatnio na wątku PIT-owym i widać tutaj po wpisie ania68. Niestety na te działania nie mam wpływu.

I wyjaśnię, sprawa suczki Buni została wygrana w sądzie Rejonowym i w Sądzie Apelacyjnym z odwołania kk. Niestety nawet przegraną sprawę panie wciąż starają się przekuć na swój sukces. Ale z tym już dyskutować się nie da.

 

1 godzinę temu, Usiata napisał:

Niestety, tego wątku nie uda ci się wywalić w powietrze, jak to czyniłaś dotychczas.

Tekst pozostawiam bez komentarza, gdyż jest zwyczajnie żenujący...

A tu - kaganek oświaty https://web.facebook.com/permalink.php?story_fbid=426706421015555&id=100010286016533&comment_id=426762851009912&ref=notif&notif_t=feed_comment&notif_id=1492106415381008&_rdc=1&_rdr

Jak już pisałam, cierpliwość się skończyła;  i w necie, i w realu - dwa lata to naprawdę dużo, chciałyście to macie na własne życzenie,.

 

1 godzinę temu, TaTina napisał:

Dobry wieczorek :)

Widzę że wątek Huzara został skutecznie zniszczony (jako jeden z wielu) oczywiście dla "dobra" Huzara i innych bezdomniaków. Kiedy rozum śpi, budzą sie demony :)

Taa, panie "kochające zwierzęta", a tu taka kopalnia wiedzy o hipokryzji onych.

Tak, zauważyłam też kawałek o wszach - widać rada o spojrzeniu w lusterko poskutkowała i ukazał się pasożyt.

No cóż, ciekawa tylko jestem, który kolejny wątek pomocowy psa obiorą sobie za cel w imię osobistych animozji i typowo polaczkowej prywaty.

Poza tym - miłego wieczoru :)

gołębice 02icon_mryellow.gif

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mój pies napisał:

Co ty pieprzysz koleżanko, boisz się dac fanty na bazarek !!!!!!!!!! a nie boisz się pisać tutaj takich bzdur ?????????

Żal czytać :(

wiesz kto rozkłada dogomanię na łopatki ? dogomanie na łopatki rozkładają naiwne głupole wspierające szemrane biznesiki które się tutaj zaległy jak wszy

ps

a może ty wiesz dlaczego Huzar ma wyłysienia na ogonie ? bo widzisz ja też życzę Huzarowi żeby szybko wydostał się z miejsca w którym jest, szczerze tego zyczę temu nieszczęsnemu psiakowi

kwestia kilku kont również zmierza w stronę światła:)

Wtedy popiszemy o rozkładaniu na łopatki

Zresztą, co mnie niezwykle fascynuje, po co iść do sądu po wyrok, skoro nie uznaje się wydanego wyroku? Bo jest nie po myśli? Zawsze należy to brać pod uwagę. Prawo nie działa tak jak sobie życzy ten, comu się zbyt wiele wydaje

W sprawie szemranych biznesików, to mam nadzieję, że się dowiemy niedługo jaki wyrok zapadnie, w sumie już długo się ta sprawa toczy. Ciekawa jestem co rozsądzi sąd, jako instytucja całkowicie z boku i oceniająca dowody i fakty a nie jakieś wyimaginowane idiotyzmy. Już jedna interwencja została oceniona, przez WSA

Bardzo jestem ciekawa wyroku w sprawie hotelu u Leona. Oj, bardzo. Mam nadzieję, ze będzie co najmniej równie szumnie jak w przypadku 100 złotych mandatu dla KTOZu:) A jak wyrok będzie korzystny dla hotelu, to postaramy się żeby było NIEZWYKLE szumnie, tak jak szumne było w mediach o samej wizycie/interwencji:) Może też się "Inspktor" wypowie:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ciociu Usiata

Ciociu eliczkowa

zasylam Wam serdecznosci ogromne

sercem pisane

Znalezione obrazy dla zapytania gify wielkanoc

z kramiku na dwa serduszka

dla Huzia i mamunki od shot0

mam 41 zl  dla Huzarka

doloze cegielenke 9 zl i wysle ku Cioci eliczkowej 50 zlociaszkow

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, ludwa napisał:

Tak jesteśmy postrzegani. Ale z drugiej strony ciężko twierdzić, że ciepły deszcz pada, skoro cały czas ktoś na Ciebie pluje.

Zasadnicze znaczenie ma różnica poziomów.

Jeśli jesteś na tym samym mniej więcej poziomie, lub niższym, to doleci. Jeśli na dużo wyższym, to nie doleci, tylko spadnie na plującego.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Zasadnicze znaczenie ma różnica poziomów.

Jeśli jesteś na tym samym mniej więcej poziomie, lub niższym, to doleci. Jeśli na dużo wyższym, to nie doleci, tylko spadnie na plującego.

Sugerujesz, żeby się zniżyć czy wzlecieć? :) 

Prawdę pisząc zwyczajnie liczymy na to, żeby ludzie czytający sami wyciągnęli wnioski i ocenili

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...