Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

45 minut temu, Topi napisał:

Też marzę o tym żeby Huzar zdążył wydostać się jeszcze do nowego domu zanim choroba rozwinie się na dobre.

Ale potencjalny dom powinien być uprzedzony o stanie zdrowia psa.

Też się martwię Topi. Nadwzroczność jest schorzeniem i z powodzeniem można ją korygować odpowiednio dobranymi soczewkami:)

Dla świętego spokoju opiekunek Huzara i topci, proponuję w ogłoszeniach jako pierwsze wstawić zdjęcie ogona. Ba, ja bym spróbowała wyadoptować głównie ogon i dopiero resztę psa. To będzie uczciwe postawienie sprawy wobec chętnego na adopcję Huzara. Niech człowiek wie na co się porywa:)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Tak, nadwzroczność, takie paskudne schorzenie, nie da się tego leczyć?

To tak jak z tą pańcią: " Robiła już pani test na IQ? - Nie, skąd, nie robiłam żadnego testu. Jestem całkowicie zdrowa." :D

Milutkiego wieczorku :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Topi napisał:

Też marzę o tym żeby Huzar zdążył wydostać się jeszcze do nowego domu zanim choroba rozwinie się na dobre.

Ale potencjalny dom powinien być uprzedzony o stanie zdrowia psa.

Topi, uprzejmie proszę o przedstawienie dowodów na Twoje kolejne twierdzenia o "chorobie" Huzara.

Jeśli chodzi o adopcję, to nigdy nie ukrywam niczego o stanie psychiczno - fizycznym psa, którego wydaję do adopcji. Przykładem może być pies Rudasek z Dogomanii, psiak wyadoptowany z padaczką, o której Domek Stały był poinformowany od początku procesu adopcji. DS miał i wciąż ma moje wsparcie, gdy tylko potrzeba, np. gdy Rudasek ma problemy, choć na szczęście od kilku miesięcy ich nie ma. Tutaj wątek:

Nie uważam, Topi, że powinnaś martwić się o adopcję Huzara, gdyż jest pod naszą pieczą, a ja nigdy nie wymiguję się od odpowiedzialności.

Huzar zostanie wydany tylko do dobrego domku.

Topi, zajmij się psiakami na Dogo, które wspierasz i np. tak, jak ja, zasponsoruj im badania od czasu do czasu - naprawdę warto, a psiaki na tym zyskają.

Miłego wieczoru :)

Link to comment
Share on other sites

Małgosiu, przecież wiesz w jakim celu one piszą te bzdury. Tego nie można brać na poważnie. Tylko zastanawiam się, jak one po tym co robią, mogą myśleć o sobie, jak o obrońcach zwierząt ?  I czy same do siebie maja jeszcze choćby resztki szacunku ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiam wieczornie Przyjaciół Huzara, dzięki któremu poznałam fajnych Dogomaniaków :) (Wy wiecie)

To są te pozytywne aspekty, dzięki którym zwyczajnie chce się starać dalej dla bezdomniaków.

Miłego wieczoru Fanom Huzia życzymy :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎29‎.‎03‎.‎2017 o 21:04, Usiata napisał:

Topi, uprzejmie proszę o przedstawienie dowodów na Twoje kolejne twierdzenia o "chorobie" Huzara.

Jeśli chodzi o adopcję, to nigdy nie ukrywam niczego o stanie psychiczno - fizycznym psa, którego wydaję do adopcji. Przykładem może być pies Rudasek z Dogomanii, psiak wyadoptowany z padaczką, o której Domek Stały był poinformowany od początku procesu adopcji. DS miał i wciąż ma moje wsparcie, gdy tylko potrzeba, np. gdy Rudasek ma problemy, choć na szczęście od kilku miesięcy ich nie ma. Tutaj wątek:

Nie uważam, Topi, że powinnaś martwić się o adopcję Huzara, gdyż jest pod naszą pieczą, a ja nigdy nie wymiguję się od odpowiedzialności.

Huzar zostanie wydany tylko do dobrego domku.

Topi, zajmij się psiakami na Dogo, które wspierasz i np. tak, jak ja, zasponsoruj im badania od czasu do czasu - naprawdę warto, a psiaki na tym zyskają.

Miłego wieczoru :)

Zasponsorowałaś Huzarowi badania ? To pewnie wiesz dlaczego ma wyłysienia na ogonie ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎29‎.‎03‎.‎2017 o 20:16, TaTina napisał:

Tak, nadwzroczność, takie paskudne schorzenie, nie da się tego leczyć?

To tak jak z tą pańcią: " Robiła już pani test na IQ? - Nie, skąd, nie robiłam żadnego testu. Jestem całkowicie zdrowa." :D

Milutkiego wieczorku :)

Lecz się Usiata.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Topi napisał:

Lecz się Usiata.

Dzień dobry słonecznie :)

Topi, a powiedz mi czy ty się rozwijasz kulturalnie? Czy moze odwiedziłaś już otwarte niedawno w Krakowie "Polonia Wax Museum", czyli muzeum figur woskowych? Nawet adres ci znalazłam - Rynek Gł.34. Polecam, poszerzaj horyzonty (sic!) :)

Słonecznej soboty życzę :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, TaTina napisał:

Dzień dobry słonecznie :)

Topi, a powiedz mi czy ty się rozwijasz kulturalnie? Czy moze odwiedziłaś już otwarte niedawno w Krakowie "Polonia Wax Museum", czyli muzeum figur woskowych? Nawet adres ci znalazłam - Rynek Gł.34. Polecam, poszerzaj horyzonty (sic!) :)

Słonecznej soboty życzę :)

Lecz się Usiata.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Topi napisał:

Lecz się Usiata.

Dobry? wieczór :)

Tak mi przykro Topi. Do Muzeum cię takze nie wpuścili? Aj...A może cie po prostu nie lubią? No cóz, może następnym razem liźniesz nieco...może...

A w sprawie ogona, myślę, że należy natychmiast powołać komisję śledczą która odpowie na pytania, np.:

Czy ogon jest samodzielnym bytem?

Czy ogon jest integralną częścią większej całości?

Dlaczego do końca ogona jest przyczepiony taki fajny i wesoły pies? O taki:1.JPG

Będą na pewno jeszcze inne pytania, no i biegli rzeczoznawcy, zwłaszcza zza granicy, jacyś amerykańscy naukowcy itp.

Miłego wieczoru :D

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, TaTina napisał:

Dobry? wieczór :)

Tak mi przykro Topi. Do Muzeum cię takze nie wpuścili? Aj...A może cie po prostu nie lubią? No cóz, może następnym razem liźniesz nieco...może...

A w sprawie ogona, myślę, że należy natychmiast powołać komisję śledczą która odpowie na pytania, na.:

Czy ogon jest samodzielnym bytem?

Czy ogon jest integralną częścią większej całości?

Dlaczego do końca ogona jest przyczepiony taki fajny i wesoły pies? O taki:1.JPG

Będą na pewno jeszcze inne pytania, no i biegli rzeczoznawcy, zwłaszcza zza granicy, jacyś amerykańscy naukowcy itp.

Miłego wieczoru :D

Schizofrenia jest nieuleczalna. Można łagodzić objawy ale wyleczyć się nie da. Ty Usiata chyba fazę ostrą przechodzisz.

Martwię się, że to Ci się pogłębia i że to za długo trwa. Leki podobno drogie są :-(

Prima aprilis oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, TaTina napisał:

Dzień dobry słonecznie :)

Topi, a powiedz mi czy ty się rozwijasz kulturalnie? Czy moze odwiedziłaś już otwarte niedawno w Krakowie "Polonia Wax Museum", czyli muzeum figur woskowych? Nawet adres ci znalazłam - Rynek Gł.34. Polecam, poszerzaj horyzonty (sic!) :)

Słonecznej soboty życzę :)

Rozwijać? Kulturalnie? Muzeum figur woskowych? 2smiech2.gif 2smiech2.gif 2smiech2.gif 2smiech2.gif 2smiech2.gif 2smiech2.gif

Dla Was jeszcze jedna propozycja godna waszego poziomu kulturalnego Zatorland 02icon_mryellow.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, mar.gajko napisał:

Rozwijać? Kulturalnie? Muzeum figur woskowych? 2smiech2.gif 2smiech2.gif 2smiech2.gif 2smiech2.gif 2smiech2.gif 2smiech2.gif

Dla Was jeszcze jedna propozycja godna waszego poziomu kulturalnego Zatorland 02icon_mryellow.gif

:D

Widzisz, mar.gajko, miałam nadzieję właśnie na tego rodzaju wpis, wielce wysublimowany i wyszukany. Pomimo tego, czym się zajmujesz, obnaża twoje prawdziwe "ja". A ta wasza "atrakcja" turystyczna doskonale pasuje do zaściankowej mentalnosci co niektórych użytkowników tego portalu. Jak dla nich stworzona. Takie wypucowane na sztuczny połysk figury od błyszczenia właśnie, z gwałtowną potrzebą podziwiania przez maluczkich, wychwalania pod niebiosa i słodzenia bez dodatku wazeliny. Znasz takich ? Znasz, prawda?

Dobrej nocy życzę i kooolorowych snów :) Pa Pa

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, TaTina napisał:

:D

Widzisz, mar.gajko, miałam nadzieję właśnie na tego rodzaju wpis, wielce wysublimowany i wyszukany. Pomimo tego, czym się zajmujesz, obnaża twoje prawdziwe "ja". A ta wasza "atrakcja" turystyczna doskonale pasuje do zaściankowej mentalnosci co niektórych użytkowników tego portalu. Jak dla nich stworzona. Takie wypucowane na sztuczny połysk figury od błyszczenia właśnie, z gwałtowną potrzebą podziwiania przez maluczkich, wychwalania pod niebiosa i słodzenia bez dodatku wazeliny. Znasz takich ? Znasz, prawda?

Dobrej nocy życzę i kooolorowych snów :) Pa Pa

Zreflektowałaś się kulturalna osobo, widzę 02icon_mryellow.gif

I na siłę nie chcesz byc maluczka 02icon_mryellow.gif Nie da się 02icon_mryellow.gif

Link to comment
Share on other sites

O! jakie kulturalne żarciki prima aprilisowe...

 

I czemu ten poziom kultury poniżej bruku wcale mnie nie dziwi? Ano dlatego, że już przywykłam, gdyż popisy osobników trwają ponad dwa lata i przestały robić wrażenie, a nawet stały się już zwyczajnie nudne, w kółko to samo.

 

Odnoszę wrażenie, że niektórzy przyjęli sobie za punkt honoru, aby pokazać Dogomaniakom, że w swoim zacietrzewieniu i zapalczywości by spróbować komuś dopiec to są w stanie robić sobie żarty nawet z tak ciężkiej choroby psychicznej, jaką jest schizofrenia... Brawo Wy! A ludzie niech czytają, i niech oczy otwierają, tak, tak..

 

TaTino, bardzo Ciebie proszę, nie wdawaj się w forumowe pieniactwo. Podeślę Ci linka, którego dostałam wczoraj na priwa, do wątku na Dogo sprzed dziesięciu lat założonego przez Twoją rozmówczynię, niezwykle kulturalną, jako i nie maluczką. Pouczająca lektura, obrazująca w pełni poziom kulturalny i mentalny owej istoty... Omijaj z daleka, TaTino

 

A teraz coś na temat – przekazuję pozdrowienia od maleńkiej Palufki

1.JPG.3f23ae6d993b4de58a95c950b7d716c8.JPG

 

 

2.JPG.a390f69c58215b13d4884ec5dddbbe07.JPG

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, mar.gajko napisał:

Rozwijać? Kulturalnie? Muzeum figur woskowych? 2smiech2.gif 2smiech2.gif 2smiech2.gif 2smiech2.gif 2smiech2.gif 2smiech2.gif

Dla Was jeszcze jedna propozycja godna waszego poziomu kulturalnego Zatorland 02icon_mryellow.gif

A wiesz, byłam w Zatorlandzie. Strasznie tam dużo ludzi się przewija, zupełnie nie wiedzieć czemu, bo do taniej ta rozrywka to jednak nie należy. A kultury, to Ci napiszę, można uświadczyć znacznie więcej niż tutaj, kiedy na przykład ktoś z dobrego serca chce zaoferować dom tymczasowy podobno bardzo potrzebującemu psu a dostaje niemal w twarz za dobre serce i chęć pomocy.

Może też powinnaś skorzystać z Zatorlandu, wyluzujesz się trochę, pośmiejesz, inny świat zobaczysz i roześmianych ludzi wokół. To pomaga w życiu:) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Usiata napisał:

O! jakie kulturalne żarciki prima aprilisowe...

 

I czemu ten poziom kultury poniżej bruku wcale mnie nie dziwi? Ano dlatego, że już przywykłam, gdyż popisy osobników trwają ponad dwa lata i przestały robić wrażenie, a nawet stały się już zwyczajnie nudne, w kółko to samo.

 

Odnoszę wrażenie, że niektórzy przyjęli sobie za punkt honoru, aby pokazać Dogomaniakom, że w swoim zacietrzewieniu i zapalczywości by spróbować komuś dopiec to są w stanie robić sobie żarty nawet z tak ciężkiej choroby psychicznej, jaką jest schizofrenia... Brawo Wy! A ludzie niech czytają, i niech oczy otwierają, tak, tak..

 

TaTino, bardzo Ciebie proszę, nie wdawaj się w forumowe pieniactwo. Podeślę Ci linka, którego dostałam wczoraj na priwa, do wątku na Dogo sprzed dziesięciu lat założonego przez Twoją rozmówczynię, niezwykle kulturalną, jako i nie maluczką. Pouczająca lektura, obrazująca w pełni poziom kulturalny i mentalny owej istoty... Omijaj z daleka, TaTino

 

A teraz coś na temat – przekazuję pozdrowienia od maleńkiej Palufki

1.JPG.3f23ae6d993b4de58a95c950b7d716c8.JPG

 

 

2.JPG.a390f69c58215b13d4884ec5dddbbe07.JPG

 

jaka ona malutka .....

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎01‎.‎04‎.‎2017 o 21:33, TaTina napisał:

:D

Widzisz, mar.gajko, miałam nadzieję właśnie na tego rodzaju wpis, wielce wysublimowany i wyszukany. Pomimo tego, czym się zajmujesz, obnaża twoje prawdziwe "ja". A ta wasza "atrakcja" turystyczna doskonale pasuje do zaściankowej mentalnosci co niektórych użytkowników tego portalu. Jak dla nich stworzona. Takie wypucowane na sztuczny połysk figury od błyszczenia właśnie, z gwałtowną potrzebą podziwiania przez maluczkich, wychwalania pod niebiosa i słodzenia bez dodatku wazeliny. Znasz takich ? Znasz, prawda?

Dobrej nocy życzę i kooolorowych snów :) Pa Pa

Słuchaj no Usiata,

ten "sztuczny połysk" to właśnie Twoje nadęte posty - nie ma czym się chwalić Usiata bo Ty cała też jesteś taka błyszcząca od fałszu i obłudy.

 

Link to comment
Share on other sites

A tak przy okazji Usiata, to czy już wiadomo dlaczego Huzarowi wyłysiał ogon ?

Bo wiesz Usiata (a jak nie wiesz to popytaj w swoim wyrafinowanym środowisku), że takie wyłysienia mogą być oznaką wielu schorzeń lub wiele mówić o warunkach bytowania - Usiata.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎02‎.‎04‎.‎2017 o 08:38, Usiata napisał:

O! jakie kulturalne żarciki prima aprilisowe...

 

I czemu ten poziom kultury poniżej bruku wcale mnie nie dziwi? Ano dlatego, że już przywykłam, gdyż popisy osobników trwają ponad dwa lata i przestały robić wrażenie, a nawet stały się już zwyczajnie nudne, w kółko to samo.

 

Odnoszę wrażenie, że niektórzy przyjęli sobie za punkt honoru, aby pokazać Dogomaniakom, że w swoim zacietrzewieniu i zapalczywości by spróbować komuś dopiec to są w stanie robić sobie żarty nawet z tak ciężkiej choroby psychicznej, jaką jest schizofrenia... Brawo Wy! A ludzie niech czytają, i niech oczy otwierają, tak, tak..

 

TaTino, bardzo Ciebie proszę, nie wdawaj się w forumowe pieniactwo. Podeślę Ci linka, którego dostałam wczoraj na priwa, do wątku na Dogo sprzed dziesięciu lat założonego przez Twoją rozmówczynię, niezwykle kulturalną, jako i nie maluczką. Pouczająca lektura, obrazująca w pełni poziom kulturalny i mentalny owej istoty... Omijaj z daleka, TaTino

 

A teraz coś na temat – przekazuję pozdrowienia od maleńkiej Palufki

 

To tak dla potwierdzenia i utrwalenia tego o czym napisałam powyżej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...