Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

Oj, oj, Topi, widzę, że wciąż Cię nosi...

Gdzieś na Dogo, nie pamiętam gdzie, twoje alter ego poleca recepturę na pewne dolegliwości, a wnosząc z tonu twojego alter ego, chyba zna ją z autopsji... może warto z niej skorzystać?

Przemyśl, bo oferta twojego alter ego chyba warta twojej uwagi, skoro tak od serca oferowana, a twoje wpisy na tym wątku sygnalizują lekkie objawy owych przypadłości...

Miłego wieczoru :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

8 godzin temu, Topi napisał:

A tak przy okazji Usiata, to czy już wiadomo dlaczego Huzarowi wyłysiał ogon ?

Bo wiesz Usiata (a jak nie wiesz to popytaj w swoim wyrafinowanym środowisku), że takie wyłysienia mogą być oznaką wielu schorzeń lub wiele mówić o warunkach bytowania - Usiata.

Ufff, Topi, dobrze, że jesteś. Już się martwiłam, że nie czytać cię było ostatnio. Jak widzę nastrój Ci niezmiennie dopisuje, to dobrze, bo ja tam lubię mieć pewność, że są rzeczy niezmienne. Chociaż wiesz, zadbaj o siebie proszę, bo taka huśtawka nastrojów źle na system nerwowy działa. Nie ma cię...milczysz, taka jakby wyciszona jesteś a tu nagle wpadasz, trzepiesz post za postem i mojego (znaczy twojego) psa też spokój zakłócasz. Tak nie można. Ja cię proszę, bardziej równomiernie rozkładaj te emocje. Prawda, że dzisiaj ładna pogoda była to pewnie i dzień minął wszystkim przyjemnie, czyż nie?

3 godziny temu, Usiata napisał:

Oj, oj, Topi, widzę, że wciąż Cię nosi...

Gdzieś na Dogo, nie pamiętam gdzie, twoje alter ego poleca recepturę na pewne dolegliwości, a wnosząc z tonu twojego alter ego, chyba zna ją z autopsji... może warto z niej skorzystać?

Przemyśl, bo oferta twojego alter ego chyba warta twojej uwagi, skoro tak od serca oferowana, a twoje wpisy na tym wątku sygnalizują lekkie objawy owych przypadłości...

Miłego wieczoru :)

Mi się bardziej podobała receptura TaTiny, ta z zaleceniami porannymi:) A i w klimacie tak:) Znaczy, chyba niektórzy znają to uczucie, skoro zdjęcia potem pokazują jak to efekt w dłoniach trzymają:)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Topi napisał:

To tak dla potwierdzenia i utrwalenia tego o czym napisałam powyżej.

Witam, dzień dobry :)

Widzisz, Topi, pokażę ci gdzie i w jakim miejscu Huzar ma twoją pseudo troskę i pseudo zainteresowanie wynikające li tylko z paskudnego twojego charakteru i wątpliwych pobudek. O tu:

DSC_0036.thumb.JPG.6539683972e8e09bb8f2113588e1d9f8.JPG

Zresztę inni, normalni uczestnicy tego wątku takoż :)

Frustracja, co, Topi?

Spokojnego dnia :)

Edited by TaTina
Hi hi hi
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2017 o 19:40, Usiata napisał:

Oj, oj, Topi, widzę, że wciąż Cię nosi...

Gdzieś na Dogo, nie pamiętam gdzie, twoje alter ego poleca recepturę na pewne dolegliwości, a wnosząc z tonu twojego alter ego, chyba zna ją z autopsji... może warto z niej skorzystać?

Przemyśl, bo oferta twojego alter ego chyba warta twojej uwagi, skoro tak od serca oferowana, a twoje wpisy na tym wątku sygnalizują lekkie objawy owych przypadłości...

Miłego wieczoru :)

W całej rozciągłosci popieram moje alter ego. Dodam tylko, że na owsiki pomaga także surowy sok z marchewki.

Z moim alter ego dbywamy prawie codziennie długie dyskusje i dziekuję opatrzności za tę znajomość i przyjaźń.

A ponieważ tę przyjaźń zawdzięczam Twojej działalności to nie dziw się, że moja wdzięczność ściga Cię po różnych wątkach.

**************************************************************************************************************************************

Dodam tu jeszcze, że do wypowiedzi innych ...hm... osób, których bezproduktywne wiercenie się po wątkach na dogo też wskazuje na obeność pasożtów jelitowych -

odnosić się nie będę, bo szkoda mi czasu na idiotyzmy.

Dla uciechy wystarczy mi  tylko Twoja szanowna osoba.

Pa Usiata. Pa.

 

oooooooooooooooooooo.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2017 o 09:06, TaTina napisał:

Witam, dzień dobry :)

Widzisz, Topi, pokażę ci gdzie i w jakim miejscu Huzar ma twoją pseudo troskę i pseudo zainteresowanie wynikające li tylko z paskudnego twojego charakteru i wątpliwych pobudek. O tu:

DSC_0036.thumb.JPG.6539683972e8e09bb8f2113588e1d9f8.JPG

Zresztę inni, normalni uczestnicy tego wątku takoż :)

Frustracja, co, Topi?

Spokojnego dnia :)

A to pamiętasz Usiata ?

Czy to nie było Twoje   "pseudo zainteresowanie wynikające li tylko z paskudnego twojego charakteru i wątpliwych pobudek." ?

Przyznaj się Usiata - charakter masz wredny.

Tak tak. 

22222222222222.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cytat

na owsiki pomaga także surowy sok z marchewki.

Jestem pewno Topciu, że dobrze Ci zrobi taki sok. Może wreszcie wsadzisz nos tam, gdzie powinnaś i przestaniesz biegać po watkach i szkodzić psom, które potrzebują pomocy. To bardzo odstaje od wizerunku, jaki usiłujesz kreować.

Jeśli nie na owsiki, to przynajmniej na cerę Ci pomoże.

I przestań  się wreszcie ośmieszać twierdzeniem, że Usiata i Ta Tina, to jedność. Już wystarczająco z innych powodów jesteś śmieszna, żeby nie rzec żałosna. Znam osobiście obie te osoby, nie tylko ja z resztą, których nicki uparcie, a bezpodstawnie łączysz.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Topi napisał:

I jeszcze jedno Usiata, idzie wiosna i nie chce mi się ślęczeć przy komputerze żeby pokazywać całą Twoją obłudę, ale...

jesienią...

w długie zimowe wieczory ... kto wie...

Jesienią to Ty będziesz miała co innego do roboty.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2017 o 15:48, Topi napisał:

Owszem. Mam rozległe plany. Związane także z Tobą.

58e799c6645c6_miech7.gif.fcb91eed2a9548f219343564689e39f9.gif  Topciu Ty, razem ze swoją mentorką, już chciałaś mi zaszkodzić przeszło rok temu, donosząc, że sunia Masza, będąca pod moją opieką, została w niewyjaśnionych okolicznościach zamordowana. A prawda jest taka, że wiadomym Wam było wszystko co tej suni dotyczyło, a więc i to, że była przez 3 miesiące leczona, wydane zostało na ten cel ponad tysiąc złotych, na co posiadam faktury i historię choroby (3,5 strony formatu A4) i to przedłożyłam będąc wezwana na Policję.  Niestety, jak u ludzi, tak i u psów, nie wszystkie choroby da się wyleczyć, zwłaszcza, gdy pies jest leciwy, a choroby przez lata nie leczone.

Nie pomogło Wam odwołanie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Topi napisał:

Owszem. Mam rozległe plany. Także zwiazane z Tobą.

Topi, Topi. Tak ci sie podobało moje zdjęcie profilowe (ładne, prawda?), że podrzuciłam ci nowe. Może ci się z czymś kojarzą, ale wątpię szczerze. Z kojarzeniem, wyciąganiem wniosków, empiryką i korzystaniem z doświadczeń u ciebie, hmm..marniutko. Już nieraz ci pisałam ( i twojemu, waszemu, ichniemu psu ;) ), że mizernie aż rzal i bul normalnie.

Topi, czyżbyś sugerowała, lub posiadała jakaś bliżej nieokreśloną wiedzę, iż Huzar jest chory? Nie rozróżniasz zdrowego, wesołego i zadowolonego z życia Huzara, od Ergo który miał? chorobę nowotworową? Oj, oj !

Plany sobie snuj, ciemną nocką :) Wolno ci, jak każdemu. Może poplanuj, jak będzie niebawem wyglądać twoja własna przyszłosć, gdy będziesz musiała ludziom spojrzeć w oczy? W wielu miejscach?

Nie zazdroszczę ci połozenia, ani drogich ci koleżanek, które na niewiele ci sie zdadzą. Przekonasz sie, ilu masz PRAWDZIWYCH przyjaciół, nie "znajomych". Tak Tak...

Może poszukaj tej "swoistej rozrywki" na innych wątkach, nie wiem, kup kilka puszek na bazarek, albo co?

1.JPG

Milutkich rozmyślań nad karmą. Ona wraca.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Topi napisał:

W całej rozciągłosci popieram moje alter ego. Dodam tylko, że na owsiki pomaga także surowy sok z marchewki.

Z moim alter ego dbywamy prawie codziennie długie dyskusje i dziekuję opatrzności za tę znajomość i przyjaźń.

A ponieważ tę przyjaźń zawdzięczam Twojej działalności to nie dziw się, że moja wdzięczność ściga Cię po różnych wątkach.

**************************************************************************************************************************************

Dodam tu jeszcze, że do wypowiedzi innych ...hm... osób, których bezproduktywne wiercenie się po wątkach na dogo też wskazuje na obeność pasożtów jelitowych -

odnosić się nie będę, bo szkoda mi czasu na idiotyzmy.

Dla uciechy wystarczy mi  tylko Twoja szanowna osoba.

Pa Usiata. Pa.

 

oooooooooooooooooooo.jpg

 

1 godzinę temu, Topi napisał:

A to pamiętasz Usiata ?

Czy to nie było Twoje   "pseudo zainteresowanie wynikające li tylko z paskudnego twojego charakteru i wątpliwych pobudek." ?

Przyznaj się Usiata - charakter masz wredny.

Tak tak. 

22222222222222.png

 

1 godzinę temu, Topi napisał:

I jeszcze jedno Usiata, idzie wiosna i nie chce mi się ślęczeć przy komputerze żeby pokazywać całą Twoją obłudę, ale...

jesienią...

w długie zimowe wieczory ... kto wie...

 

Topi, nieustannie od ponad roku wykazujesz problemy z percepcją. W dodatku uparcie. Przyjęłaś błędnie jedno podstawowe założenie (nie tylko ty zresztą z twojego grona), co obserwuję z wielkim zainteresowaniem, jako swoiste studium psychologiczne...tak, tak...

Może nie czekaj do jesieni lub zimy bo wiesz, sytuacja jest dynamiczna i bardzo rozwojowa. Już pisałam, że jestem cierpliwa, ale ta moja cierpliwość ma określone granice.

W przeciwieństwie do ciebie lubię robić porządki wiosenne, a trochę tego bałaganu narosło od ubiegłego roku i nachodzi mnie wielka ochota na porządki.

Z ciekawością poznałabym twoje alter ego osobiście, bo troszkę napaskudził tu i ówdzie na kilku wątkach, a z jeszcze większą ciekawością poznałabym Usiatkę - też odrobinę nabrudziła, nie mówiąc już o podrabianiu mojego awatara. To naprawdę ciekawi...

Kilka smacznych kąsków typu fajne mejle do ludzi, grzebanie ludziom w życiorysach aż do ich dzieciństwa albo też fajne telefoniki z wygrzebanymi informacjami zostawiam na deser.

Wiesz, do tej pory uważałam, że swoje zarobione uczciwe pieniądze wolę przeznaczać na bezdomne psiaki... ale dochodzę do wniosku, że generalne porządki także kosztują, a już wiosna w pełnej krasie przecież...

Skusić się, nie skusić...oto jest pytanie? chyba zwyczajnie rzucę monetą i los zdecyduje, Topi :)

A teraz Huzarek - główny bohater tego wątku - pozdrawia swoich Darczyńców i Przyjaciół :)

!Huzio.thumb.jpg.d6b4ac36c2556bc139a3770889361cfd.jpg

Miłego weekendu :)

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Usiata napisał:

Z ciekawością poznałabym twoje alter ego osobiście, bo troszkę napaskudził tu i ówdzie na kilku wątkach, a z jeszcze większą ciekawością poznałabym Usiatkę - też odrobinę nabrudziła, nie mówiąc już o podrabianiu mojego awatara. To naprawdę ciekawi...

Kilka smacznych kąsków typu fajne mejle do ludzi, grzebanie ludziom w życiorysach aż do ich dzieciństwa albo też fajne telefoniki z wygrzebanymi informacjami zostawiam na deser.

Noo...dobry wieczór?

O tych wcześniejszych wyczynach naturalnie wiedziałam :)

Ale po chamsku naruszać czyjąś prywatność, grzebać w życiorysach, włazić z buciorami w czyjeś prywatne życie? I jeszcze z tym potem sie obdzwaniać?

To już...nie wiem jak określić taki poziom chamstwa i prymitywizmu. Mam nadzieję tylko, że ujrzy to światło dzienne. Im prędzej tym lepiej. Z priwami to coś do mnie docierało, ale żeby takie bagno?

Dobrej nocy. Niektórych typów ludzi po prostu się BRZYDZĘ.

Huzio ślicznota jest, czemu nikt go jeszcze nie chce? Przykro..

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Topi napisał:

W całej rozciągłosci popieram moje alter ego. Dodam tylko, że na owsiki pomaga także surowy sok z marchewki.

Z moim alter ego dbywamy prawie codziennie długie dyskusje i dziekuję opatrzności za tę znajomość i przyjaźń.

A ponieważ tę przyjaźń zawdzięczam Twojej działalności to nie dziw się, że moja wdzięczność ściga Cię po różnych wątkach.

**************************************************************************************************************************************

Dodam tu jeszcze, że do wypowiedzi innych ...hm... osób, których bezproduktywne wiercenie się po wątkach na dogo też wskazuje na obeność pasożtów jelitowych -

odnosić się nie będę, bo szkoda mi czasu na idiotyzmy.

Dla uciechy wystarczy mi  tylko Twoja szanowna osoba.

Pa Usiata. Pa.

 

oooooooooooooooooooo.jpg

topcia, ja wiem, że metody alternatywne leczenia jak i eko jedzenie są w modzie, natomiast trzeba mieć na uwadze, że jeśli metody naturalne zawodzą, czyli nie działa sok z kapusty/marchwi/buraków ani pobożne życzenia, to należy udać się do lekarza a następnie apteki i nabyć skuteczne, choć chemiczne środki na poprawę zdrowotności:) A sądząc z naklepanych przez ciebie ciurkiem postów, musisz odczuwać straszne swędzenie/pieczenie czy inne dolegliwości w dolnej partii pleców. Ew. może alternatywnie (skoro się upierasz), to wypróbuj Advocata na kark:) Podobno działa na pasożyty wewnętrzne. W każdym razie u mojego kota podziałało, to teraz polecam z czystym sumieniem:)

7 godzin temu, Topi napisał:

A to pamiętasz Usiata ?

Czy to nie było Twoje   "pseudo zainteresowanie wynikające li tylko z paskudnego twojego charakteru i wątpliwych pobudek." ?

Przyznaj się Usiata - charakter masz wredny.

Tak tak. 

22222222222222.png

Uważam, że i tak zarówno Usiata jak i inne osoby ciągane po sądach, prokuraturach i innych, równie przyjemnych instytucjach przez wasze wspaniałe grono, hmmm "wyciągających wnioski inaczej" wykazało się dotychczas niebywałą wręcz cierpliwością, w nadziei na jakieś refleksje, czy też inne wyciąganie wniosków. Niestety była to daleko posunięta naiwność. Wniosków brak

Więc nie pisz proszę, że ktoś ma wredny charakter, bo jeśli ktoś wali na oślep, beż żadnych przemyśleń, rozsądnych argumentów, tylko po to, zeby walić, to nie powinno cię chyba dziwic, że dosstajesz zwrotnie to, co ślepo wysyłasz. Tylko nie każdy wali bezmyślnie, większość znanych mi osób jednak wyciąga wnioski ze swoich działań, szczególnie tych podjętych zbyt pochopnie 

7 godzin temu, Topi napisał:

I jeszcze jedno Usiata, idzie wiosna i nie chce mi się ślęczeć przy komputerze żeby pokazywać całą Twoją obłudę, ale...

jesienią...

w długie zimowe wieczory ... kto wie...

 

:) No... chyba jednak nie będziemy czekały do jesieni, tylko zaczniemy ujawniać, co szanowne grono wasze wyczyniło na przestrzeni ostatnich dwóch (?) lat:) A biorąc pod uwagę, ze działania wasze mają szeroki zakres a dotychczas szampana piłyście, bo KTOZ dostał 100 złotych mandatu za nie ujawnienie inf.publicznej, to wnoszę, iż reszta waszych dotychczasowych działań przyniosła skutek (żeby ci łyk-endu nie popsuć)co najwyżej mizerniutki. A szumnie było:) I w mediach też:)

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Topi napisał:

A to pamiętasz Usiata ?

Czy to nie było Twoje   "pseudo zainteresowanie wynikające li tylko z paskudnego twojego charakteru i wątpliwych pobudek." ?

Przyznaj się Usiata - charakter masz wredny.

Tak tak. 

22222222222222.png

Kali ukraść to dobrze ale Kalemu ukraść to źle i to cała filozofia usiaty.

A tak nawiasem, to czemu ten Huzar ma wyłysiały ogon ??? i czemu tak was złosci to pytanie ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, mój pies napisał:

Kali ukraść to dobrze ale Kalemu ukraść to źle i to cała filozofia usiaty.

A tak nawiasem, to czemu ten Huzar ma wyłysiały ogon ??? i czemu tak was złosci to pytanie ?

a gdzie ty zlosc widzisz? szczerze nas bawi i powoduje szczera troske o stan umyslu i nadwzrocznosc twoja:) jak sama widzisz nie mamy potrzeby trzepania posta pod postem ani odpowiadania ci, skoro uparcie nawet na zdjecia nie patrzysz, tylko klepiesz bezmyslnie to samo. Jak zwykle zreszta. W kazdym razie na kontrole czekamy;) Ani rozsadne argumenty nie docieraja ani wyroki sadowe, umorzenia wszelakie to juz nawet nie spinamy sie z  tlumaczeniem, bo i po co;) Glowa muru nie przebijesz:) a my sobie spokojnie poczekamy a nastepnie opublikujemy pasjonujaca lekture o dzialaniach zwierzolubow. Same fakty. Wnioskow nawet nie trzeba wyciagac. Czas zweryfikuje wszystkie dzialania, przyjaznie i klepanine tez. Cierpliwosci:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2017 o 17:01, Usiata napisał:

Topi, nieustannie od ponad roku wykazujesz problemy z percepcją. W dodatku uparcie. Przyjęłaś błędnie jedno podstawowe założenie (nie tylko ty zresztą z twojego grona), co obserwuję z wielkim zainteresowaniem, jako swoiste studium psychologiczne...tak, tak...

Może nie czekaj do jesieni lub zimy bo wiesz, sytuacja jest dynamiczna i bardzo rozwojowa. Już pisałam, że jestem cierpliwa, ale ta moja cierpliwość ma określone granice.

W przeciwieństwie do ciebie lubię robić porządki wiosenne, a trochę tego bałaganu narosło od ubiegłego roku i nachodzi mnie wielka ochota na porządki.

Z ciekawością poznałabym twoje alter ego osobiście, bo troszkę napaskudził tu i ówdzie na kilku wątkach, a z jeszcze większą ciekawością poznałabym Usiatkę - też odrobinę nabrudziła, nie mówiąc już o podrabianiu mojego awatara. To naprawdę ciekawi...

Kilka smacznych kąsków typu fajne mejle do ludzi, grzebanie ludziom w życiorysach aż do ich dzieciństwa albo też fajne telefoniki z wygrzebanymi informacjami zostawiam na deser.

Wiesz, do tej pory uważałam, że swoje zarobione uczciwe pieniądze wolę przeznaczać na bezdomne psiaki... ale dochodzę do wniosku, że generalne porządki także kosztują, a już wiosna w pełnej krasie przecież...

Skusić się, nie skusić...oto jest pytanie? chyba zwyczajnie rzucę monetą i los zdecyduje, Topi :)

A teraz Huzarek - główny bohater tego wątku - pozdrawia swoich Darczyńców i Przyjaciół :)

Miłego weekendu :)

 

Nie masz ambicji Usiata.

Stosujesz insynuacje i łgarstwa w tej swojej żałosnej gierce, która bawi już tylko Ciebie i resztki zakompleksionych złośliwców.

photo-15043.gif

photo-16205.gif

Triskell-rond.jpg.2f72ad9bdb12db7668a52f0e4529f2d1.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Topi napisał:

Nie masz ambicji Usiata.

Stosujesz insynuacje i łgarstwa w tej swojej żałosnej gierce, która bawi już tylko Ciebie i resztki zakompleksionych złośliwców.

photo-15043.gif

photo-16205.gif

Triskell-rond.jpg.2f72ad9bdb12db7668a52f0e4529f2d1.jpg

 

1 godzinę temu, Topi napisał:

Kurczy Ci się widownia Usiata, więc żeby znów pogwiazdorzyć będziesz musiała rzucić tą monetą. Tak tak.

ps

A ten ogon Huzara to z jakiego powodu wyłysiał ?

Tak zaznaczę, żeby się nie utleniło.

Dziewczęta moja wielka prośba - nie przeszkadzajcie osobnikom i nie reagujcie w ogóle, niech dalej pokazują swoje prawdziwe oblicze. Chwilę mnie nie będzie, ale mam ważną sprawę do wykonania w ciągu najbliższych kilku dni.

Dobrej, spokojnej nocy życzę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...