Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

Dnia 20.04.2017 o 04:02, Hope2 napisał:

To ja powiem tak-mnie zdjęcia z krawatem się podobają-są inne, zwracają uwagę. Jego pierwsze zdjęcia...cóż-zwykły tucznik. Zdjęcia ze str 63 tylko utwierdzaja mnie w tym,żeby pomóc mu znaleźć dom, lub...adoptować to cudo :)  Jutro ściągam foty z wątku, robie ogłoszenia (dużo). Pokażę go tez bratu-rozgląda się powoli za psem, bo aktualnego porwać chce moja własna matka (nie wiem co sie jej w tym pokurczy wypłoszowatym podoba...). 

Żebym ja mogła myśleć o adopcji-to Usiata wie co ja muszę najpierw zrobić (z resztą nie tylko ona).

 Hejterami się nie przejmujcie-to kwik rozpaczy jest. I zazdrość. Nie ma o cym gadać. 

Wątek zapisuję, będę wracać często i namiętnie

Anulko, dziękujemy za pomoc, kochana jesteś  Buziak  Tak

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elik napisał:

Dzisiaj na konto Huzia wpłynęła kwota 50,00 zł od Nadziejki z bazarku.

Nadziejko, bardzo serdecznie dziękujemy

58f8fa019849b_buziaczki2.jpg.8da0587e1a553bc4b50be778aec1b8ed.jpg

Biegnę potwierdzić na bazarku :)

Nadziejka nasza, jak zwykle, niezawodna jest i kochana Buzki dziękujemy pięknie w imieniu Huzia List

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2017 o 21:51, elik napisał:

Byłam, widziałam :) Będzie super bazar. Już zapraszam i sama się wpraszam :)

Ja także byłam, a co! i podglądałam, jakie fajności tam są :)  tak, tak;

Pies Za-pra-sza-my uprzejmie, pieski będą wdzięczne Pies 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Nadziejka napisał:

..... siem przyznam Ciociu eliczkowa ....ja paczki nie slalam ...

i nie wiem nic a nic ktoz to

Podobny obraz

No to siem sytuacja naczęła wyjaśniać :)

Sie całkiem wyjaśni, jak sie po kolei wszystkie, które nie słały, bendom przyznawały      58fcedffc36f1_gifpuszczaoczko.gif.40a18bf9621941a457281c33b11247f2.gif

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Nadziejka napisał:

bardzo przepraszam  ze to nie ja  naprawde nie ja   ale ale ciesze ze paczunke takowa wielgasna  Ciociu otrzymalas

 pooozdrawiam lapenki

Nadziejko, rzecz w tym, że ja tej paczki nie otrzymałam, bo przed świętami nie zdążyłam jej odebrać, a po świętach już była odesłana :( To bardzo dziwne, że poczta czeka tylko 7 dni na odbiór paczki, a potem odsyła do nadawcy. Listy czekają na odbiór 2 tygodnie, a paczki tylko tydzień.

Link to comment
Share on other sites

Jak mam już zawalić noc, to zrobię coś dobrego.

Na początek-Huzar ma swojego mejla, gdzie też będzie można zadawać pytania, wyślę Gosi hasło do niego, więc będzie miała wgląd do ogłoszeń, będzie mogła je aktualizować i dodawać zdjęcia. Tekst napiszę sama, zdjęcia wezmę stąd-na początek dwa, trzy. Telefon kontaktowy podam na Gosię, linki ogłoszeń tu wstawię.

Mejl Huzara to: [email protected]

 

A teraz idę kraść zdjęcia-ja, kradziejka :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

tekst-taki sobie, ale nie oszukujmy się-jeśli kogoś Huzar zainteresuje, to odezwie się widząc tylko imię i fotkę. Osobiście nie lubię długich, przesłodzonych tekstów.

 

 

Cześć Człowiek !
Nazywam się Huzar i szukam domu. Wiesz, takiego na zawsze.
Jaki jestem? cóż, jeśli szukasz słodkiego, małego szczeniaczka, to idź dalej, bo spełniam tylko jedno kryterium-jestem słodki. 
Jeśli szukasz małego psa do noszenia na rękach-nie czytaj dalej, bo mały też nie jestem.
Jeśli szukasz psa rasowego za free-też nie czytaj, bo rasowy nie jestem.
Jeśli szukasz psa mało aktywnego-to też nie ja.
Jestem nierasowy, energiczny i dorosły. Lubię ludzi i inne psy. Lubię biegać i lubię jak mi rzucasz piłkę.
Jeśli zainteresowało Cię moje ogłoszenie i podobały Ci się moje zdjęcia-wiesz co robić. Zadzwoń, napisz, umówimy się na zapoznanie. Ale najpierw będziesz musiał, Człowieku wypełnić ankietę przed adopcyjną. I będziesz musiał zgodzić się na wizytę i przed i po adopcji. Dlaczego? dlatego,że gdybyś mnie jednak nie chciał, to złamałbyś moje serce.
Więc-czekam teraz na Twój ruch Człowieku
(być może) Twój Huzar

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

sama ze sobą piszę...trudno,albo zaraziłam się od kogoś tą dolegliwością,albo sama z siebie dostaję p...olca.

Resztę ogłoszeń zrobie później,albo w nocy. Teraz kawa, dużo mocnej kawy, pełne skupienie i zabieram się do obiecanych w życiu realnym obliczeń.

Dzień dobry piękny Huzarku i wszyscy trzymający kciuki za wspaniały i ten jedyny domek stały :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Hope2 napisał:

awwwwww kopiuj wklej poszło buuuu

https://sellit.pl/ogloszenie.php?id=172866 

idę coś zjeść, bo tego kopiuj wklej odkręcić nie umiem....przepraszam

Hope piękne dzięki za ogłoszenia. Może wreszcie coś drgnie :)

O jakie odkręcenie kopiuj wklej chodzi , bo nie kumam :)

46 minut temu, Hope2 napisał:

sama ze sobą piszę...trudno,albo zaraziłam się od kogoś tą dolegliwością,albo sama z siebie dostaję p...olca.

Resztę ogłoszeń zrobie później,albo w nocy. Teraz kawa, dużo mocnej kawy, pełne skupienie i zabieram się do obiecanych w życiu realnym obliczeń.

Dzień dobry piękny Huzarku i wszyscy trzymający kciuki za wspaniały i ten jedyny domek stały :)

To żadna choroba, ja też tak mam, że czasem sama piszę na wątku, ale nie daje za wygraną i wreszcie ktoś się zjawia :) U Huzia też się pojawią jego wielbicielki :) Spoko :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękować drogie Panie będziecie, jak będzie chociaż jeden sensowny telefon w sprawie adopcji. Ogłoszeń jeszcze dorobię-od przybytku głowa nie boli.

Myślałam nad wyróżnianiem i jak dla mnie,to trochę bez sensu. Dlaczego? dlatego,że tych wyróżnionych jest od groma i mnie irytują. Jeśli sądzicie inaczej-można wyróżniać

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, rudakacha napisał:

Mam prośbę - można sprawdzić, czy zapłaciłam stałą za kwiecie, bo nie pomnę?

Witaj :)

Już sprawdziłam :) wpłaciłaś 30,00 zł  2.03. za marzec. W kwietniu nie było Twojej wpłaty :)

Zawsze chętnie odpowiadam, a jeśli chciałabyś sama sprawdzić swoje i nie tylko swoje wpłaty, zawsze można to zrobić w poście rozliczeniowym, który staram się aktualizować jak najczęściej. Zazwyczaj robię to codziennie, ale czasem z różnych powodów może być 1 lub 2 dni później :)

Bardzo serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania wątku Huzara :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, rudakacha napisał:

Mam prośbę - można sprawdzić, czy zapłaciłam stałą za kwiecie, bo nie pomnę?

Dziękujemy pięknie za pamięć o Huzarku 0heart.gif

6 godzin temu, elik napisał:

Witaj :)

Już sprawdziłam :) wpłaciłaś 30,00 zł  2.03. za marzec. W kwietniu nie było Twojej wpłaty :)

Zawsze chętnie odpowiadam, a jeśli chciałabyś sama sprawdzić swoje i nie tylko swoje wpłaty, zawsze można to zrobić w poście rozliczeniowym, który staram się aktualizować jak najczęściej. Zazwyczaj robię to codziennie, ale czasem z różnych powodów może być 1 lub 2 dni później :)

Bardzo serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania wątku Huzara :)

Elu, Tobie serdecznie dziękujemy za prowadzenie rozliczeń, gdyż to mało wdzięczne zadanie, zwłaszcza, jeśli ma się kilka psiaków pod opieką 0heart.gif

Równie SERDECZNIE DZIĘKUJEMY darczyńcom Huzara - dziękujemy, że nieustannie jesteście z bezdomnym Huziem  0vishenka_33.gif dzię-ku-je-my 0heart.gif

Link to comment
Share on other sites

  Huzi
 Huzinek
Huzinku
 zajrze  i dzis ku Tobie psieselku cudny
 zajrze po obiadku ....
choc mla dzisja nie ten tego
 nie wyjsciowa nieco .
..ale ale zagladam
Podobny obraz
 
z kciuakmiii i dobrutkimi zyczonkami fluidami
 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...