Jump to content
Dogomania

TaTina

Members
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

TaTina last won the day on April 27 2017

TaTina had the most liked content!

Community Reputation

667 Excellent

About TaTina

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  swiat

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzieńdobrywieczorek :) Ale, ale..widzę ze ktoś tu muzyki nie lubi? I ludzi którzy muzyke lubią? Może jedna złożę to na karb zmian pogody? Tak, tak myślałam, pogoda sie zmienia, ciśnienie :) skacze, dekielek zaczyna podskakiwać, ojj :) Za to kawałek zapuszczę, a co mi tam, dla stałych wielbicieli: https://youtu.be/GJTVyoqj23M A na napięcia dobry masażyk jest :)
 2. Ojj...upalne lato mamy. Właściwie miałam pisać coś o odwadze cywilnej, o odpowiadaniu za własne czyny, o chowaniu głowy w piasek i uciekaniu przed odpowiedzialnością, ale właściwie szkoda słów. Żenujące. Dziś mamy 2 sierpnia i co?. Hmm, zdam się tylko na tytuł piosenki, o: Właśnie tak. Jak to jest patrzeć na własne odbicie w lustrze?
 3. Dziś odeszła Kora, Kora Jackowska, Kora Sipowicz. Maanam to także była Ona. Sporo wspomnień, kawałek życia dla niektórych. Zostanie nam jej muzyka, słowa piosenek i...Jej optymizm.
 4. Wieczorek ciepły dosyć. Mimo to, po powtórnym przeczytaniu powyższych screenów i dokumentów, jakże wiele mówiących, chcę tu kilka moich refleksji przekazać. Patrząc i czytając prawomocny wyrok Sądu Okręgowego wydany 2 lipca 2018 a utrzymujący w mocy, z wyjątkiem zmiany kwalifikacji czynu, wyrok wydany 21 grudnia 2017 przez Sąd Rejonowy . I w tymże wyroku czytamy że oskarżona zostaje zobowiązana przez Sąd do pisemnego przeproszenia oskarżycielki (treść określona w wyroku) w terminie, uwaga! 14 dni od uprawomocnienia się wyroku. Każdy chyba umie liczyć i potrafi do daty 2 lipca, czyli daty wyda
 5. Dzień dobry :) Popatrzyłam sobie dziś na kalendarz i? Mamy poniedziałek, 16 lipca roku pańskiego 2018. Podoba mi się. A przy okazji, całkiem niedawno, zupełnie przypadkowo :) znalazłam kolejny odcinek widowiska, trochę melodramatycznego, ale ostateczną ocenę pozostawiam chętnym do obejrzenia. Proszę: http://krakow.tvp.pl/38005947/09072018-1245
 6. Jak widzę, muszę tu drobny dopisek jeszcze zamieścić. Już miałam nadzieję, ze swą, mizerną, choć nieco szczątkową wiarą w ludzi, że pewne fakty i rzeczywistosć wreszcie dotrze do zainteresowanych. Pisalam o odwadze cywilnej i dotrzymywaniu słowa? Rozczarowałam sie znów srodze, niestety. Natomiast zupełnie mnie to nie zdziwiło, albowiem nie pierwszy to raz.. Użytkowniczka T. postanowiła znów zasłonić się mdłym logo, i dość długim postem na Fb, nie swojego zresztą autorstwa.. Bardzo ładnie pokazuje on zawiłe meandry ludzkiej psychiki, postrzegania rzeczywistości przez pryzmat własnego widzi mi s
 7. Dziś 2 lipca, prawda? Dostałam wiarygodne info, iż właśnie dziś rozstrzygnęła sie ostatecznie sprawa, o której tu już była mowa, oraz w jaki sposób się zakończyła. Sprawa znana i dość „popularna“ także tutaj, na dogo. Ale nie, nie będę o tym pisać. Nie mam zamiaru wyręczać osoby której dotyczyła, użytkowniczki dogo, która zaręczała i obiecywała, że gdy tylko się zakończy, poinformuje o jej finale. Niecierpliwie więc czekamy na tę szumnie i z wielką pewnością siebie zapowiadaną informację o tym, jakże ważnym ( dla zainteresowanych ), wyroku i jego treści. To będzie również pewien wyznacznik pos
 8. Ja tu tylko na chwilkę :) Podrzucę nowy kawałek do posłuchania: I dodam jeszcze od siebie, co prawda nie muzyczka, ale równie zajmujący: https://krakow.tvp.pl/37704157/czy-doszlo-do-znieslawienia-wlascicielki-hoteli-dla-psow Jaka to kategoria? Teatr? Sami osądźcie.
 9. Widzę, że od jakiegoś czasu nic nowego tutaj nie przybyło, a natknęłam się mimochodem :) na bardzo ciekawy materiał w tivi, więc spieszę go tutaj podrzucić dla ciekawych, obserwujących jak również przypadkowych czytelników interesujących wątków. Proszę: https://krakow.tvp.pl/37704157/czy-doszlo-do-znieslawienia-wlascicielki-hoteli-dla-psow Główni bohaterowie owego jakoś pochwalić się tym za bardzo nie chcą, więc wyręczyć ich postanowiłam, bo pewno skromność i niechęć do sławy ich od pochwalenia się powstrzymała :) Dodam tylko jeszcze komentarz od siebie: Wolność słowa + 7/s
 10. Widzisz, i zapomniałam na amen dobrą radę Ci zostawić. W "sferach" od których domagasz się odpowiedzi, nastąpił, jak zauważyłam, znaczny regres cywilizacyjny, coś w rodzaju ewolucji wstecznej. Króluje tam pismo obrazkowe, piktogramy, wiesz - coś jak kręgi w zbożu i hieroglify. Taki metajęzyk mają. Może następnym razem jakiegoś tłumacza użyj, żeby pytania na piktogramy i obrazki je przełożył? To jest jakiś pomysł.
 11. Oj, ludwa, ludwa..jednak wciąż naiwna jesteś. Z góry wiadomym było, że to retoryczne raczej pytania są, a wywołani w nich na rzeczowe zapytania zwyczaju odpowiadać nie mają. Bo to i kłopot, i wizerunek oraz ego ucierpieć mogą. Choć z innej strony patrząc, czy mogą jeszcze bardziej? No pewnie :) Jedyne co teraz w łaskawej odpowiedzi możesz dostać to...kiełbasa, kiełbasa i więcej kiełbasy :) Tak, tak.
 12. Dzień dobry :) Trochę tu zaniedbałam, ale ostatnio jakoś kuriozalnie czas mi się kurczy, tak skandalicznie że ho ho...Ale za to fajny kawałek wrzucę, ze starych dobrych czasów. Oczywiście dedykowany :) Tak, tak: No cóż, ale chyba nie każdy klip czy występ :) do tivi się nadaje, choćby "wykonawca" nie wiem jak się starał. Hmm, tak bywa, samo życie, nieprawdaż? Milutkiego :)
 13. Ładny wieczorek dzisiaj. Pewno wiosna już na dobre będzie. Wrzucę coś do posłuchania. Zapewne się spodoba: Milutkiego życzę :)
×
×
 • Create New...