Jump to content
Dogomania

~ Zwykła biała suczka ze wsi- Blanche/Coco ma swój DOM :)


malagos

Recommended Posts

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jak byłam u niej, to mieszkała z sunią, która stoi na dwóch łapkach z boku. To ona zjadała chetnie pasztet i była kontaktowa.
Blanche= Koko wyszła zza budy, kiedy wyszłam z kojca. Gdybym miała refleks i prawdziwy aparat, to bym jej zdążyła zrobić zdjęcie. Potem - szybko schowała się do budki. Przed Świętami, już nie zdążę, ale po Świętach - wpadnę z wizytą :). Zobaczę, jak tym razem mnie "potraktuje".

Link to comment
Share on other sites

Kochane dziewczyny, bardzo dziekuję za te wieści :) Trochę optymizmem powiało :)
Widać, że towarzystwo innego psa wskazane, by się Blansz otworzyła, zobaczyła, ze fajnie jest podejść do człowieka, pomachać ogonem, dostać jakiś smaczek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='esperanza']Byłam w schronisku 6 kwietnia i sunia była dosyć zainteresowana ludźmi. Dopiero w momencie gdy do niej się podchodziło, coś chciało, chowała się w budzie.
Nie wiem kiedy sterylka, nie pytałam wtedy. Gdy się dowiem na pewno napiszę.[/QUOTE]

Może są jakieś nowe wiesci?.....

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam przed chwilą do pani Wiesi, nie bardzo mogła rozmawiać, ale: suczynka daje się głaskać i wziąć na ręce (nadal niechętnie, ale nie gryzie) i jest już po sterylizacji! :)
Widac, potrzeba Blanszetce domu (czy kojca na początek) z inną sunią czy pieskiem, tak dla kurażu i brania przykładu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Zadzwoniłam przed chwilą do pani Wiesi, nie bardzo mogła rozmawiać, ale: suczynka daje się głaskać i wziąć na ręce (nadal niechętnie, ale nie gryzie) i jest już po sterylizacji! :)
Widac, potrzeba Blanszetce domu (czy kojca na początek) z inną sunią czy pieskiem, tak dla kurażu i brania przykładu.[/QUOTE]
Oj, jak dobrze :)
Rzeczywiście inne psiaki, koty sprawdzaja sie wspaniale jako "behawiorysci", pokazują,ze nie ma sie czego bac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Zadzwoniłam przed chwilą do pani Wiesi, nie bardzo mogła rozmawiać, ale: suczynka daje się głaskać i wziąć na ręce (nadal niechętnie, ale nie gryzie) i jest już po sterylizacji! :)
Widac, potrzeba Blanszetce domu (czy kojca na początek) z inną sunią czy pieskiem, tak dla kurażu i brania przykładu.[/QUOTE]

Cudowne wieści:lol:

Link to comment
Share on other sites

"Pani Małgosiu, mam dobre wieści sunia coraz bardziej się otwiera - bierze jedzenie z ręki, podchodzi do mnie i daje się głaskać. Niestety, na razie tylko wtedy gdy jesteśmy sam na sam. Przesyłam zdjęcia, niezbyt udane, bo jedną ręką ją karmiłam, a drugą fotografowałam. Ale jest już nadzieja, że jeżeli przede mną się otwiera to i przyszłym właścicielom zaufa. Myślę, że pozostanie lękliwa, ale na pewno wśród swoich da się poznać jako wspaniały pies. Mieliśmy z nią trochę kłopotu, bo po sterylizacji, rozlizała sobie ranę i zdjęła szwy, więc była "poprawka" i nie obyło się bez kołnierza, ale już wszystko ładnie się goi. Jutro będzie u nas weterynarz, więc ją zobaczy i myślę, że pozwoli zdjąć kołnierz.. Pozdrawiam"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...