Jump to content
Dogomania

~ Zwykła biała suczka ze wsi- Blanche/Coco ma swój DOM :)


malagos

Recommended Posts

[quote name='malagos']Trzeba napisac drugi tekst do drugiego pakietu, by nie wyrzucili - kto napisze?...[/QUOTE]

Ja mogę przerobić nieznacznie ten, który jest, to z reguły w zupełności wystarcza:) Albo jeśli ma być całkiem inny to też mogę napisac tylko nie w tej chwili:)

Edit:
Proszę:) Tytuł może trochę nietypowy ale pomyślałam, że w sumie ten cytat świetnie pasuje do sytuacji;)

[I]"Ty, tylko Ty będziesz moją Panią..."
Nieduża biała Koko przeżyła wiele w swoim krótkim życiu. Długi czas błąkała się w pobliżu ludzkich osiedli żywiąc się odpadkami zanim udało się jej pomóc. Nie wiemy jaki był jej wcześniejszy los ale ludzie kojarzyli jej się bardzo źle. Bała się dotyku, obecność człowieka powodowała, że zamierała z przerażenia. Jednak dzięki cierpliwym ludziom, który stanęli na jej drodze Koko zaufała ponownie. Na widok opiekunki cudownie się cieszy, pędzi machając ogonkiem, z rozradowanym wyrazem pyszczka. Nauczyła się grzecznie i bez kłopotów chodzić na spacery. Sunia bardzo się zmieniła i jest w tej chwili niezwykle kochaną, domową sunią. Niestety Koko ufa tylko kobietom, nie odzyskała zaufania do mężczyzn. Na ich widok wpada z panikę. Jakiś mężczyzna musiał kiedyś bardzo skrzywdzić tą małą istotkę…
Dlatego Koko czeka na Kobietę. Panią która ją pokocha i otoczy opieką. Czy Koko już niedługo będzie mogła powtórzyć za Grechutą słowa piosenki "Ty, tylko Ty będziesz moją Panią"?:) Jeśli chcesz dać suni dom, nie wahaj się. Ona czeka![/I]

Edited by Marysia O.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ta moja znajoma Wiesia, co jej córka tak chce Blansz, łamie się, niestety. Teren już ogrodzony, ale jej mąż nie bardzo się zgadza na drugiego psa, dość ma kłopotu z własnym (nadpobudliwy spanielek). Tak że chyba dooopa blada z tej adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Ta moja znajoma Wiesia, co jej córka tak chce Blansz, łamie się, niestety. Teren już ogrodzony, ale jej mąż nie bardzo się zgadza na drugiego psa, dość ma kłopotu z własnym (nadpobudliwy spanielek). Tak że chyba dooopa blada z tej adopcji.[/QUOTE]
Doopa znaczy sie :(

Link to comment
Share on other sites

Marta- nasza wolontariuszka była w schronisku w piątek i mówi, że Blanche w schronisku zwana Koko jest wpatrzona w panią Wiesię. Z nią chętnie szła, z dziewczyn troszkę się obawiała. Jednak zmiana jest znaczna. Jeszcze trochę pracy i będzie jeszcze lepiej. Idealnie by było, gdyby trafiła do domu z ogrodem, gdzi powolutku będzie się dalej otwierała, a ilość nowych bodźców będzie można ograniczyć.

Link to comment
Share on other sites

Ta rasowa sunia to gończy polski, rzeczywiście z tatuażem. I całe szczęście, że dziewczyna dała ogłoszenia w necie ze zdjeciem, bo zaraz znalazł się właściciel - myśliwy, co ma domek na wsi 3 km od nas.
Za to łazi od dobrych 3 tygodni Buras, młody kundel, ale taki Bardzo Kundel, typowy wiejski burek. Paniom dokarmiającym żal go dać do kojca, bo psiak łazi sobie luzem, dostaje jeść, wyśpi się w cieniu na trawie pod sklepem, ludzi nie zaczepia...

Link to comment
Share on other sites

Spróbuję, w myśl powiedzenia "sprobuj, a będziesz lubiał :)

[url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.441781769257851.1073741967.117175221718509&type=1&comment_id=464055317030496&offset=0&total_comments=7[/url]

[I]Oficjalnie informujemy , że KOKO może iść do nowego domu. Niestety jest "ale" .
Do opiekunki Koko biegnie z rozmachanym ogonkiem i "roześmianym" pyszczkiem. Grzecznie idzie na spacer. Jednak gdy zobaczy mężczyznę to jest atak paniki. Uciekanie, szarpanie , nawet sikanie pod siebie.
U Koko widzimy OGROMNY postęp.[/I]

Jest kochanym, domowym psiakiem.

Czeka na swój dom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...