Jump to content
Dogomania

Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#800080][B]Z bazarku b- b[/B][/COLOR] jest dla Karolci i Bonusika [COLOR=#800080][B]104,20zł[/B][/COLOR] - bardzo dziękuję za pomoc:loveu:

Murka - wysyłam całą kwotę - jak pieniądze wpłyną proszę o potwierdzenie na wątku :lol:

Jak się ma słodka parka?

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do okruszków a tu takie wieści:)
Bonusik teraz kolej na Ciebie:)
A niech tam dobrze pilnują Karolci.
Dobre szelki, adresatka i smycz i zanim się przyzwyczai bez puszczania luzem...
Sorki ale ostatnio dwie małe sunie wyadoptowane przez Mortes uciekły z ds.
Jednej nawet szukałam w Katowicach, na szczęście się znalazła a drugiej nie ma....

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Mam nadzieję,że Karolcia będzie odpowiednio zabezpieczona,że będą szelki,adresatka,smycz-zanim będzie puszczana luzem.
Z samego rana dziś pomagałam sąsiadowi gonić jego psiaka też puścili go luzem.Mam nadzieje,że Karolcia nie da drapaka..
E/W/R

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Zaglądam do okruszków a tu takie wieści:)
Bonusik teraz kolej na Ciebie:)
A niech tam dobrze pilnują Karolci.
Dobre szelki, adresatka i smycz i zanim się przyzwyczai bez puszczania luzem...
Sorki ale ostatnio dwie małe sunie wyadoptowane przez Mortes uciekły z ds.
Jednej nawet szukałam w Katowicach, na szczęście się znalazła a drugiej nie ma....[/QUOTE]

Gorzej, jak pies lubi wyskakiwać z szelek... Moja Czara tak robi niestety. Teraz już wiem, że raczej mi nie ucieknie, bo zawsze wraca, ale... Różnie może być. Dlatego warto, żeby pies miał czipa. Ew. na początku niech nosi zarówno szelki, jak i obrożę, do której jest przyczepiona adresatka. Wtedy, jak wyskoczy z szelek, to poleci z obrożą i adresatką :) Ja tak zrobiłam, gdy pojechaliśmy na pierwsze wspólne wakacje i bardzo się bałam, żeby w obcym miejscu mi gdzieś nie zwiała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Mam nadzieję,że Karolcia będzie odpowiednio zabezpieczona,że będą szelki,adresatka,smycz-zanim będzie puszczana luzem.
Z samego rana dziś pomagałam sąsiadowi gonić jego psiaka też puścili go luzem.Mam nadzieje,że Karolcia nie da drapaka..
E/W/R[/QUOTE]
uczulałam nowych właścicieli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Wyjazd Karolci musimy przesunąć na przyszły tydzień (ew. okolice weekendu), bo dziecięcie nam się ostro pochorowało, gorączkuje do 40 stopni i mamy ostry dyżur 24h.[/QUOTE]
Zdrówka dla dzieciątka i cierpliwości w zasypywaniu Bonusikowych dołów:D
A Karolci cierpliwości :D

Link to comment
Share on other sites

Życzę Hani zdrówka!
Karolcia chwilkę poczeka.
A Bonusik to na pewno jeszcze niejeden talent ujawni;)

Wczoraj miałam pierwszy tel. w sprawie Bonusika - z Lublina, ale jak wspomnialam o wizycie pani już nie odezwała się.

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

Ważne, że jakieś zainteresowanie jest :)

Z Hanią najgorsze mamy chyba za sobą, ale dla odmiany dzisiaj nam psiowóz odmówił posłuszeństwa i na lawecie powędrował do warsztatu. Mam nadzieję, że go tam szybko zreanimują i po weekendzie będzie można wyruszyć w trasę z Karolcią.

Póki co Bonosik opalający się na słoneczku :)
[IMG]http://images62.fotosik.pl/756/8c96630502c654f0.jpg[/IMG]

[IMG]http://images64.fotosik.pl/757/bf3335e9ee568fdc.jpg[/IMG]

[IMG]http://images64.fotosik.pl/757/2bb035a0549fd82a.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']i on dostanie swoją szansę!!! tylko musi poczekać:):[/QUOTE]

Mam nadzieje, ze nie będzie musiał długo czekać, bo nie ma to jak we własnym domku:)

Bonusik wygląda bardzo dostojnie na tym słoneczku;)

Faktura za sterylkę i kastrację
[URL]https://imagizer.imageshack.us/v2/383x463q90/23/i0bv.jpg[/URL]

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

Z bazarku [B]b- b[/B] jest dodatkowo [B]20,80 zł [/B]dla psiaków - bardzo dziękujemy:)

Dopiero dzisiaj przelałam do Murki całość [B]z bazarku b-b[/B] -[COLOR=#800080][B]125 zł[/B][/COLOR] (104,20 + 20,80 zł); jak dojdzie proszę o potwierdzenie.

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Z bazarku [B]b- b[/B] jest dodatkowo [B]20,80 zł [/B]dla psiaków - bardzo dziękujemy:)

Dopiero dzisiaj przelałam do Murki całość [B]z bazarku b-b[/B] -[COLOR=#800080][B]125 zł[/B][/COLOR] (104,20 + 20,80 zł); jak dojdzie proszę o potwierdzenie.[/QUOTE]

[quote name='Jo37']Na konto Kasi przelałam 25 zł dla Bonusika od mojego kolegi Tomka.[/QUOTE]

Melduję, że obie wpłaty już dotarły :)

W sobotę Karolcia jedzie do domku, ok. południa powinna być już u siebie :)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że Karolcia dogada się z drugą sunią, bo ma charakterek, ale mam nadzieję, że przejawia się on tylko wobec dużych psów (naszą Majcię - 28 kg, z którą styczność ma tylko przejściowo, potrafi spokojnie zajść od tyłu, delikatnie wdrapać się przednimi łapkami na zadek i udziabać!). Ale mniejsze psiaki toleruje, tylko swojej miski i kanapy broni ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...