Jump to content
Dogomania

jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!


kinga_kinga7

Recommended Posts

naniosłam aktualne rozliczenie:) odnowiłam dziewczynom ogłoszenia, ale jak widać cisza! chyba trzeba pomyśleć nad bazarkiem, bo fundusze się szczuplają! jest ktoś chętny, ja coś mogę poszukać:), ale czasowa nie za bardzo jestem:( w szkole mam teraz młyn a przede mną jeszcze organizacja na następny rok, poza tym za tydzień zjeżdżają się do mnie moje dziewczyny:):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

cioteczki, zdałyby się jakieś aktualne zdjęcia Pandusi, i chyba aktualne ogłoszenia, bo nigdzie nie mogę znaleźć jakichś Jej ogłoszeń.

Ok! wieczorem zadzwonię do Ani i poproszę o zdjęcia aktualne a później zamówię Jej ogłoszenia:) poprzednio robiła mi Juldan:) znajdę bazarek ogłoszeniowy, ale teraz idę do mamy na imieniny:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

danusiadanusia, ale zawsze to tel. super, a waga Pandusi jest i tak z połowę mniejsza niż po wyjściu ze schronu;)

sprawdzałam wczoraj jak dzwoniła Pani :) Pandusia w maju ważyła 14 kg:( nie ubliżając istna Parówka:):) w następnym tygodniu Aniu zrobi zdjęcia i ocenimy ją wszyscy:), ale wydaje mi się, że trzeba ostro przestrzegać diety:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...