Jump to content
Dogomania

TINA z Tychów - 10 lat za kratami, 2 w hoteliku, nareszcie w DS u AlfaLS :-)


AlfaLS

Recommended Posts

Ja po tymczasowniu Tośki, która u mnie dokonała żywota, postanowiłam, że wezmę młodszego tymczasa, bo przez 2 lata byłam z Tosiną u weta ponad sto razy i czułam się zmęczona i wypalona... Do dziś "żałuję";) :D

Ja tak "wpadła." w koty. Po odprowadzeniu za TM chyba dziesięciu / albo więcej/ staruszków i choruszków za namową rodziny i znajomych wziełam młodego kociaka do domu. Żeby odpocząć od wetów, leków, kroplówek i rozpaczania po nich. Tylko problem w tym, że na jednym mi się nie skończyło i w tej chwili mam w domu 4,3,2-latki kocie i malucha 7-mio miesięcznego. Czasem mieszkania nie poznaję po powrocie z pracy.... :D . W dodatku moi weci, jak przybywam do nich z młodym zwierzem, patrzą na mnie jakbym była kosmitką. No bo jak? Ja i młody zwierz???

 

A teraz muszę wykastrować kocurka najmłodszego. Znowy będzie "taki młody u pani????" :D . Ale co zrobić serce nie sługa a Kacperek podbił mnie całkowicie :D .  

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gdzie jest Alfa?... Szukaj, Tinko, szukaj. ;)

 

Alfa - odbierz PW i potwierdź wpłaty na wątkach bazarkowych.

Już jestem, kochani. Przepraszam ale ostatnio się sama pochorowałam a i zwierzaki miałam chore. Sajgon normalnie...

Zaczynamy się już skąłdać do kupy i ... lecę potwierdzać co nie potwierdziłam i czytać co nie przeczytałam.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...