Jump to content
Dogomania

TINA z Tychów - 10 lat za kratami, 2 w hoteliku, nareszcie w DS u AlfaLS :-)


AlfaLS

Recommended Posts

[quote name='paula_t']A nuż...[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252848-Poszukuje-7-8letniego-psa-dla-starszej-osoby[/URL] :roll:[/QUOTE]

Dzięki Paula - wstawiłam tam Tinkę i Rockiego :lol:.

Już jestem u Tinki... Wreszcie po wszelkich zawirowaniach między innymi z pitami :angryy:. Teraz zaczęłam szykować fanty na bazarek, który chciałabym do końca tygodnia wystawić - dla Tinki i Meggi. Trochę kasy zawsze się przyda a mnie by troszkę rzeczy z domu ubyło bo niedługo nie wejdę już do tej mojej "rezydencji" :evil_lol:.
Elisabeto kochana - Tobie szczególnie dziękuję za czuwanie nad Tinką i nie tylko :Rose:.

Dziś wieczorem wstawię wszelkie rozliczenia.

A fotki Tinki przecudne. To przy nogach człowieka to tylko się zakochać :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Alfa, jesteś. Uff... :)
I dziękuję. Wzruszyłam się... :roll:
Miałam ostatnio myśli, że się tu panoszę za bardzo. Ale teraz to już nieważne. :)
Zresztą to wszystko dla naszej Tinki. Najcudniejszej. :loveu:[/QUOTE]
Elisabeta!!!!!! Toż Ty jesteś dobrym duchem Tinki :iloveyou:. I tylko tak masz o sobie myśleć :lol:.

A teraz rozliczenie finansowe. Od poprzedniego mamy wpłaty:
- od Jaszy 41 zł. / za cztery miesiące/,
- od Mattilu 60,84 zł. / za sześć miesięcy/,
- od Jolanty08 10 zł.,
- od agat21 10 zł.,
- od Nikusia 10 zł.,
- od Livki 10 zł.,
- od certusowej 30 zł.,
- od pauli_t 5 zł.,
- od Marudy666 10 zł.,
- od Dulskiej 20 zł.,
- od Jo37 12 zł.
Razem: 218,84 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty!!!!!

[/B]Na konto Tinki wpłynęło także duuuuuuuużo pieniedzy z bazarku Jaszy :multi:. I tak:
- od Elsabety 120 zł.
- od Iv_ 170 zł.
- od Alaa 440 zł.
Razem 730 zł.:multi::multi::multi:.
[B]Bardzo dziękujemy Jaszy za zorganozowanie bazarku:Rose: :Rose: :Rose: i kupującym za bardzo szczodre uczestniczenie w bazarku i licytowanie co dało tak piękny efekt dla Tinki :Rose::Rose::Rose: .

[/B]Po opłaceniu hoteliku / do 21.04.2014r./ Tinka ma w portfeliku jeszcze 989,85 zł.:bigcool:.

Lecę teraz wszystko wpisać do postu rozliczeniowego a jutro będziemy myśleć o kolejnej turze ogłoszeń naszej posażnej suni :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Kochani może ktoś nam ułoży jeszcze jeden teks do ogłoszeń dla Tinki? Chodzi mi o to żeby móc w tym samym czasie ogłaszać Tinkę na dwa województwa i żeby nam portale ich nie pozdejmowały... Jak zmienimy tylko trochę ogłoszenie Jaszy to mogą nam pokasować...
Ma ktoś wenę twórczą?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...