Jump to content
Dogomania

TINA z Tychów - 10 lat za kratami, 2 w hoteliku, nareszcie w DS u AlfaLS :-)


AlfaLS

Recommended Posts

[quote name='Elisabeta']Nie pomyślałam. Przecież Złośnica podała Twój mail, Alfa. :smile:
A ja myślałam, że odkrywam Amerykę... :oops::oops:[/QUOTE]
Ameryki nie odkryłaś ale mi bardzo ułatwiłaś życie :buzi:. Jak przyszły te aktywacja to co ja się nazastanawiałam skąd te ogloszenia :hmmmm:. W końcu stwierdziłąm, że ponieważ nie pamiętam to muszę poszukać informacji na wątku Tinki. I tam od razu trafiłam na Twoją informację, dzięki czemu nie musiałam się przekopywać przez ostatnie strony :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Trzymamy kciuki za domek - ważne żeby ktos Tinke wypatrzył i pokochał :lol:.

A teraz trochę o finansach. Od ostatniego rozliczenia wpłynęło na konto Tinki:
- od Agat21 20 zł. / za dwa miesiące/,
- od Jolanty08 10 zł.,
- od Nikusia 10 zł.,
- od Livki 10 zł.
- od Magdy222 10 zł.
- od Certusowej 30 zł.,
- od Marudy666 10 zł.,
- od Dulskiej 20 zł.,
- od Pauli_t 5 zł.
Razem: 125 zł. [B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!! [/B]W tym czasie zapłaciłam Kasi za hotelik 350 zł. i dziś Tinka ma na koncie 764,85 zł.

Link to comment
Share on other sites

Kochana, Alfo... A może to są godziny, o których chodzę spac... Czyli troszkę później od Ciebie. :diabloti:
Żartuję. I też mam dreszcze, jak widzę godziny, gdy na Dogomanii gaszą światło. He he he.
A o 5.30 na Dogo jest zawsze kilka osób. Już kilka nicków kojarzę z Nowych Postów. :-)
Zajrzyj kiedyś do nas o poranku... :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Ta pora ma jedną zaletę.
Mianowicie upał nie doskwiera aż tak bardzo ;)

Tinka - do cienia :razz:[/QUOTE]

Odkąd zaczęły się upały to my też wstajemy o 5:40 :-) i na spacer do lasu z psiakami - zawsze tam troszkę chłodniej ale trzeba się ubrać "cieplej" bo znowu zaczęła się plaga komarów :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprzystał']Odkąd zaczęły się upały to my też wstajemy o 5:40 :-) i na spacer do lasu z psiakami - zawsze tam troszkę chłodniej ale trzeba się ubrać "cieplej" bo znowu zaczęła się plaga komarów :angryy:[/QUOTE]

Już widzę mojego wstającego o 5.40:D Dzisiaj TŻ przed 8 go ściągał na poranny spacer, bo jak tylko zapytał: "Bandziorek, idziemy na spacerek?", to Bandzior podniósł głowę, popatrzył z wyrzutem i z powrotem dup na kołdrę :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...