Jump to content
Dogomania

Omar za TM (*), Niko - MA DOM :)


andzia69

Recommended Posts

a czy po tej operacji nie wdał się tam przypadkiem jakiś gronkowiec albo inne świństwo?

 

wg mnie pewnie tak...albo jeszcze inaczej - operacja spierdolona jak dla mnie! pierwszy raz spotykam się z czymś takim!!! ona musi niewyobrażalnie cierpieć :(

Link to comment
Share on other sites

ja wiem ,że to nie jest takie proste ale może Ci Państwo co mieli  adoptować Zortę zgodzili by się zostać DT dla tej bidy? Wiem ,że nie adoptują ale może na czas leczenia by ją wzięli? Przecież jak się nic nie zrobi to jej dni będą policzone. Jak długo pociągnie z taką łapką.?

Link to comment
Share on other sites

no to trzymajcie dalej - sunia już w drodze i prawdopodobnie będzie miała dzisiaj konsultacje w Bohuminie - dam znać!

O rany,dzięki,ale super wiadomość.

A ja wrócę do Niko,tak sobie pomyślałam ale tylko pomyślałam,może Pan,który chciał adoptować Niko by się zgodził mu dać na razie DT,gdyby Niko się dobrze sprawował to by został już w DS.Co sądzicie o tym?

Link to comment
Share on other sites

Kciuki za Sunieczkę, a Niko niech jeszcze się poukłada u p. Magdy.

A w ogóle coś słychać? Nie usiłował? Nic ;)

 

Usiłował niestety ....

Wklejam to, co napisała Magda Miluszkiewicz po ponad 2 tygodniach obserwacji:
"Nico,dorosły samiec w typie owczarka niemieckiego, pies ma zachowanie na granicy nadpobudliwości, reaguje silnym podnieceniem na przedmioty wprowadzane w ruch, w relacjach z psami różny, albo agresywny albo obojętny, nie inicjuje zabawy z innymi psami, nie wykazuje tendencji do ucieczek. Zostały wykonane dwa testy. Pierwszy to reakcja psa na opiekuna w ruchu, Nico momentalnie przeszedł w atak, po czym przeniósł atak na kolejną blisko stojącą osobę, kolejny test sprawdzał reakcje psa na odruch uniesionej ręki, były dwie reakcje: na uniesioną rękę z aportem reaguje zaciekawieniem, na uniesioną rękę z ze szmatą lub smyczą inicjuje atak. Na dzień dzisiejszy stwierdzam,że Nico był nieumiejętnie uczony zachowań obronnych, pies nie odróżnia w ataku osoby obcej od opiekuna"
Na dzień dzisiejszy Niko nie nadaje się w/g p. Magdy do "zwykłej" adopcji.
Wymaga dalszej obserwacji i pracy nad zachowaniem

A zatem temat p. Czesława w odniesieniu do Niko możemy sobie odpuścić

Ale będę próbowała przekonać Go do adopcji innego ONka ;)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, a co z prawą tylnią łapą?

 

prawa tylnia to nie wiem, nic nie mówili, ale to najmniejszy ...problem :(  idę spać, moze mi sie co nasunie po nocy, bo teraz to jestem zbyt wkurwiona :(

 

A Donkę nawet nie rozsmieszyło moje podsumowanie Niko - czyli Niko jest jak Media Markt - nie dla idiotów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...