Jump to content
Dogomania

Psie smakołyki.


aneta21

Recommended Posts

jeszcze raz powtórzę...pytałam o to specjalnie weta....łapki ponoc nie sa tak zmineralizowane więc po ugotowaniu nie grożą problemami. Pewnie że wywar jest istotny najbardziej ( o czym pisałam;) ) ale chodzi tez o coś do pogryzienia....dla przyjemności. A z kośćmi to zapewniam Cię słyszałam kilka wersji :lol: i to od wetów: że w ogóle nie dawać, że tylko gotowane, że można i takie i takie byle nie za często;) , ze tylko cielęce itd... ja patrzę jak czuje się po przysmakach Fiśka i tym głównie się kieruje. Mój pierwszy pies rąbał kości często od szczeniaka bez najmniejszych problemów. Fiśka jako kilkumiesięczny szczeniak po cielęcej surowej miała biegunkę więc zaprzestałam podawania, teraz ma ok roku i nie widzę problemów jak czasem daję jej surowe lub gotowane kości

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja Choco uwielbia żwacze, kabanos ten długi zjadła niecały jeden dawno temu gdy podczas szkolenia podawałam jaki smakołyk - jadła go tylko dopóki był miękki, kości woli te zawijki ze skóry, tą ze zdjęcia czasem chwilę poskubie i zostawi.
Kosci cielęce jej nie szkodzą ale szczeniakowi dawałam na króciutko i obgotowane. Teraz dorosła zjada i surowe ale narazie dopóki są upały przestała je dostawać (żeby się muchy przypadkowo nie zalęgły! a łobuzica myśliwski kundelek uwielbia uciekać z łupem, zwłaszcza upolowanym jako nagrodę!

Link to comment
Share on other sites

ja też wolę podawać "made by natura" czyli surową szyję z indyka, kurze łapki tylko sparzone wrzątkiem, moja Lilith kochała świńskie surowe ogony i nogi raz na jakiś czas ... troche tych smakołyków sie uzbiera ;)
z 'kupnych" tylko wędzone uszy i prasowane kości oraz niezbędnie żwacze wołowe - tanie i skuteczne ;)
Obecnie dla mojego malca najlepsza zabawą jest kong wypełniony serkiem topionym z karmą lub surowa marchewka bądź jabłko i wole podać to niż "chipsy psie" :cool3:

Link to comment
Share on other sites

a moja Mela zajadała się "szczoteczkami" greenies, ale ostatnio znikaja z rynku. eukanuba rzekomo się wycofała i teraz będą za jakiś czas pod logo Masterfoodsa. Firma ma też wprowadzić jakąś nową karmę...też dogadali się z jakąś firmą...ciekawe jak będzie z jakością szsczoteczek....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamich']a moja Mela zajadała się "szczoteczkami" greenies, ale ostatnio znikaja z rynku. eukanuba rzekomo się wycofała i teraz będą za jakiś czas pod logo Masterfoodsa. Firma ma też wprowadzić jakąś nową karmę...też dogadali się z jakąś firmą...ciekawe jak będzie z jakością szsczoteczek....[/quote]

:crazyeye::crazyeye: Wiesz ile psów na to padło?

Prasowane kotki? EE o co tu chodzi?:-o

Ja mojej suńce daje suszone wątróbki czasem rzadko parówka i takie Snaks z rosmana z goldenem na opakowaniu

Link to comment
Share on other sites

Moje dostają dosyć sporo naturalnych gryzaków, w tym gnatów i jest świetnie :evil_lol: Może z wyjatkiem sytuacji, kiedy odkrywam taką ogromną obmamlaną kośc starannie upchnięta pod poduszką (moją) :mad:
Poza tym łapki- rewelacja. No suszone paskudectwa: penisy, ogony, uszy etc..
Spośród sztucznych najukochańsze są takie małe ryloniki z nadzieniem, wszyscy je wcinają, poza tym ciastka z chondroityną (chyba Acany?) i takie miękkie paleczki.
Aksa to wcina wszystko, reszta już grymasi...


PS. A wiecie, że te psie ciasteczka w kształcie zwierzątek sa słodkawe i bardzo smaczne? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
PS. A wiecie, że te psie ciasteczka w kształcie zwierzątek sa słodkawe i bardzo smaczne? [/quote]
Też próbujesz sama przed podaniem psiakom? :lol:Ja każdą nową karmę biorę na ząb i sprawdzam smak (gł.czy nie słone)ale myślałam, że to ze mną coś nie tak:oops:.

Link to comment
Share on other sites

[B]Co myślicie o ciastkach eukanuby?[/B]
[IMG]http://www.zooexpress.pl/photo/eu_ciast_medium.jpg[/IMG]
Moja ciocia kiedyś kupiła takowe (ona kocha moje psy jak swoje :) kobieta z wielkim sercem dla zwierząt, już wiele psów przygarnęła i znalazła im kochający dom).

Blaki (wielbiciel psich wypieków) bez gadania pochłoną by każde psie ciastko, ale może ktoś z was ma jakąś opinię dobrą bądź złą na temat tego wyrobu ?

edit:
I co myślicie o tych ciastkach:
[img]http://www.krakvet.pl/images/MeraDog/MeraDog_Junior.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarna_Owieczka'][B]Co myślicie o ciastkach eukanuby?[/B]
[IMG]http://www.zooexpress.pl/photo/eu_ciast_medium.jpg[/IMG]
[/quote]
Ja kupowałam te tylko że puppy (czy tam junior) i mój je bardzo lubił co najważniejsze, bo od 8 tyg coś tam go szkoliłam :) Problemów żadnych nie było, sierść ładna, wzrost ok, brak jakichkolwiek problemów żołądkowych, kupy super, ale ile w tym udziału ciastek to nie wiadomo :)

Link to comment
Share on other sites

nie podobaja mi sie ciasteczka z Pedigree..
z tych marketowych smaokolykow to jedynie czasem Froliki kupie,bo to sa miekkie koleczk i latwo je rozdzielic -uzywamy jako nagrody jak sie czegos uczymy

inaczej to kupujemy ciasteczka Pro-plan,Nutro Choice Eukanuba tez jest ok. fajne tez sa ciasteczka Gimborn te czyszczace zeby ale malo ich jest i sa w miare drogie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
PS. A wiecie, że te psie ciasteczka w kształcie zwierzątek sa słodkawe i bardzo smaczne? :eviltong:[/QUOTE]

Ja to już chyba wszystkiego próbowałam :evil_lol:
A testowaliscie takie poskrecane cudenka z puriny o smaku salami z serem bodajze? Moja mało sie sama do tego nie skręci. No i żwacze oczywiście :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Ja to już chyba wszystkiego próbowałam :evil_lol:
A testowaliscie takie poskrecane cudenka z puriny o smaku salami z serem bodajze? Moja mało sie sama do tego nie skręci. No i żwacze oczywiście :loveu:[/quote]
Ale tych żwaczy to chyba osobiście nie testowałaś? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aGula1810']Ostatnio mojej koleżanki synek,(ma 4 latka) zjadł całą paczkę Dropsów dla psów [URL]http://www.zooexpres.pl/go/_info/?id=675[/URL] :lol: i mu bbbardzo smakowały

Z resztą ja też probowałam, wiele przysmaków :lol:[/QUOTE]

Dawno, dawno temu kupiłam swojemu ówczesnemu psiakowi [*] paczkę takich właśnie czekoladowych dropsów dla psów, z Pedigree. I moje próbowanie skończyło się na zeżarciu wszystkich :oops: :oops: :oops:

Do gryzienia świetne są wędzone uszyska - jak pierwszy raz mojej suńce takie przyniosłam i pokazałam, to sie przeraziła i naszczekała na nie zza fotela :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...