Jump to content
Dogomania

DZIUNIA z przytuliska w G. u nas w BDT już w cudownym domku !!


Poker

Recommended Posts

  • Replies 689
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słodka jest:-). Jak patrzę przez okno na pogodę na zewnątrz, to cały czas myślę o tych biedakach w schroniskach&przytuliskach&przy lichych budach na łańcuchach, zaczyna się dla nich najtrudniejszy czas. Dobrze że chociaż Dziunia może wtulić się w ciepłe posłanie.

Link to comment
Share on other sites

Jest słodka, nie da się ukryć.
Przed chwilą została "naszym" psem , bo lubi naleśniki i oboje z Dolarkiem wsuwali je jak dzikie dziki.
Ja też zawsze o pogodzie myślę przez pryzmat tych biedaków.W lecie o upale i braku schronienia i wody. w zimie o marznięciu i braku jedzenia :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Jest słodka, nie da się ukryć.
[B]Przed chwilą została "naszym" psem , bo lubi naleśniki [/B]i oboje z Dolarkiem wsuwali je jak dzikie dziki.
Ja też zawsze o pogodzie myślę przez pryzmat tych biedaków.W lecie o upale i braku schronienia i wody. w zimie o marznięciu i braku jedzenia :-([/QUOTE]Też lubię naleśniki ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziunia jest niesamowitą pieszczochą. Ciągle podtyka mordusię do miziania. Niestety nadal warczy na Pokerka. No i sucha karma jest BEEE, nawet z twarożkiem.
Ze słuchem nadal nie wiemy do końca.Są momenty ,że mamy wrażenie ,że słyszy ,a czasem jest głucha jak pień. To hamuje mnie przed ostatecznym sformułowaniem tekstu do ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']W takim razie zapraszam wszystkich na naleśniki z serkiem i dżemem własnej roboty.[/QUOTE]

Wielkie dzięki ...:multi:
Tak, tak na DT to bezdomne niewielkie suczki, najchętniej łysolki ... :evil_lol:

[quote name='Poker'] Ze słuchem nadal nie wiemy do końca.Są momenty ,że mamy wrażenie ,że słyszy ,a czasem jest głucha jak pień. To hamuje mnie przed ostatecznym sformułowaniem tekstu do ogłoszeń.[/QUOTE]
może napisać
prawdopodobnie niedosłyszy, pomimo tego dobrze komunikuje się ze światem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']Wielkie dzięki ...:multi:
Tak, tak na DT to bezdomne niewielkie suczki, najchętniej łysolki ... :evil_lol:


może napisać
prawdopodobnie niedosłyszy, pomimo tego dobrze komunikuje się ze światem[/QUOTE]

I tak też zrobię.
A tu bazarek na sterylkę starszej damy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248407-Karmy-dla-alergicznych-ps%C3%B3w-Na-sterylk%C4%99-DZiuni-Do-09-11-13-g-22?p=21493501#post21493501[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziunia miewa się dobrze.Coraz bardziej czuje się gospochą. Zaczęła szczekać pod naszą furtką, na spacerze też chce bronić pańci .
Trochę jest wybredna z jedzeniem,ale nakłaniam ją do jedzenia chrupków.
Ona jednak coś słyszy,wie ,że dzwoni tylko nie wie w którym kościele.
Coraz większa z niej pieszczocha, ale michy broni i niestety przegania dziadzia Pokerka. Chyba ją ugryzę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...