Jump to content
Dogomania

Jestem Bafi z Olkusza i mam już swój dom!!!


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania68']Jestem na zaproszenie MALWY, niestety nie mogę się zadeklarować ale mogę zrobić bazarek w listopadzie :)[/QUOTE]

Pięknie dziękuję za pomoc !



[quote name='kontaktogloszenia']Proszę zapisać 20zł , co miesiąc podeślę dla Bafika ( mój piesio też ma na imię Bafik) pozdrawiam Wiola[/QUOTE]


Yupppppiiiiiiiiiii! Deklaracja zapisana !

Link to comment
Share on other sites

jestem i ja...pisaąm juz na wątku chyba MAjki ze jak ona by poszła do domu w listopadzie to mojego piataka dam na BAfika, ale czy na 100 % pójdzie to się dopiero okaze....na razie MAlwa nie wpisuj mnie, bo musie sie POWAZNIE zastanowic czy [B]aktualnie[/B] cos moge wiecej....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']jestem i ja...pisaąm juz na wątku chyba MAjki ze jak ona by poszła do domu w listopadzie to mojego piataka dam na BAfika, ale czy na 100 % pójdzie to się dopiero okaze....na razie MAlwa nie wpisuj mnie, bo musie sie POWAZNIE zastanowic czy [B]aktualnie[/B] cos moge wiecej....[/QUOTE]

Pamiętam wpis na watku Majki, a zatem trzymamy w pierwszej kolejności za Majeczkę, by poszła juz do domku!



[quote name='Martika@Aischa']Malwo jeśli tylko ruszymy z bazarkiem będziemy o Baficzku z Iwonką pamiętały. Przewidywany termin bazarku to koniec listopada początek grudnia.[/QUOTE]

Dziękuję !

Link to comment
Share on other sites

Na wątku olkuskim jest kudłaty rudy psiak, któremu bardzo chciałabym pomóc i na którego zadeklarowałam stałą wpłatę jeśli tylko zostanie wyciągnięty. Ten psiak został również pogryziony...Podobno jest bardzo przymilnym kudłatkiem, a teraz zupełnie się wycofał... Zadeklarowałam również taką samą pomoc dla psiaka, który od długiego czasu nie schodzi z budy. Nawet nie wiem czy tam jeszcze jest... Cały czas wierzę, że tamtym psiakom również będzie można pomóc, że się zdąży...
Dla Bafiego z mojej strony stała skromna deklaracja - 5 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Meldowanko u Bafiego z 30zł stałej w pysku:evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='mdk8']jestem i dam 5,- stałej. Nie mogę patrzeć jak ten biedak siedzi w tej nędznej budzie taki przerażony.[/QUOTE]

[quote name='mk999']Na razie 50 zł jednorazowo na hotel dla psiaka.[/QUOTE]

[quote name='magenka1']dziewczyny stałej nie mogę dać bo już ich mam sporo ale jednorazowa 20 zł[/QUOTE]

[quote name='yolanovi']i ja na razie stałej nie moge zaoferowac ale 20 zł jednorazowo wpłace. kto zbiera?[/QUOTE]

[quote name='Agnieszka103']Na wątku olkuskim jest kudłaty rudy psiak, któremu bardzo chciałabym pomóc i na którego zadeklarowałam stałą wpłatę jeśli tylko zostanie wyciągnięty. Ten psiak został również pogryziony...Podobno jest bardzo przymilnym kudłatkiem, a teraz zupełnie się wycofał... Zadeklarowałam również taką samą pomoc dla psiaka, który od długiego czasu nie schodzi z budy. Nawet nie wiem czy tam jeszcze jest... Cały czas wierzę, że tamtym psiakom również będzie można pomóc, że się zdąży...
Dla Bafiego z mojej strony stała skromna deklaracja - 5 zł[/QUOTE]

[quote name='WIGA']Jestem na zaproszenie,zapisuję,mogę zadeklarować 10zł,stałej,przez rok.[/QUOTE]

[quote name='AgusiaP']Jestem na zaproszenie Malwy ;)
Czytałam o tym biedaku na wątku olkuskim...:(
Stałej nie mogę zadeklarować, ale zaraz na początku listopada wpłacę coś na Baficzka.[/QUOTE]

[quote name='wiewoira']Jestem na zaproszonko MALWY i serce mi pęka ... :placz:
Jak już opłace to co muszę to na biedaka też poślę coś do końca m-ca
Trzymaj się noseczku :kiss_2: wspólnie damy rady[/QUOTE]

Wszystkim pięknie dziękuję za odwiedzenie wątku, za deklaracje stałe i te jednorazowe.

Tym osobom, które wpłacaja po raz pierwszy wylsę konto, a tym, które już mają konto proszę by wysłały tam gdzie zawsze, czyli do mnie.


To dzięki WAM Bafi szybciej wyjdzie z tej okropnej budy, zza krat...............

Ale co, zbieramy dalej, bo do 400 zł miesięcznie jeszcze daleko..........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...