Jump to content
Dogomania

Bartuś czeka 10 lat! Jest miejsce w hoteliku, ale deklaracji brak. BEZ SZANSY?


Mysia_

Recommended Posts

[quote name='yumanji']To ja tez zmieniam nick...[/QUOTE]



Yumanji nie szalej,bo juz jedna:razz: napisała,że jestem stara,a głupia:roflt:.Normalnie padłam...boszsze,jacy ci ludzie są ograniczeni i zawzięci w swoich hmmm-przekonaniach:peace:...bo wiesz...
[LIST]
[*](...) głupota jest uniwersalna i szaleje wszędzie.
[LIST]
[*]Autor: [URL="http://pl.wikiquote.org/wiki/Alosza_Awdiejew"][COLOR=#0645ad]Alosza Awdiejew[/COLOR][/URL], [I][URL="http://pl.wikiquote.org/wiki/Gimnastyka_umys%C5%82owa"][COLOR=#0645ad]Gimnastyka umysłowa[/COLOR][/URL][/I][I] .....:diabloti:[/I]
[/LIST]
[/LIST]A teraz coś przyjemniejszego:)
Za 2 dni będzie u mnie Magda(migdalena),to porobi fotki:)
Bartus się rozkręca na człowieka,ale boi sie głośnych rzeczy.Bedzie pewnie cięzko w sylwestra.Ale damy radę:)
Mam rozwalona prawą ręke,także jest mi trochę cięzko pisać,ale jak mi sie podgoi,to napisze rys osobowości Bartusia i jedziemy z ogłoszeniami na całego.Fotki będą profesjonalne,takze nadadzą sie do ogłoszeń:)

Link to comment
Share on other sites

Nowy Rok niech spełni marzenia,szczęściem obfituje
I dobrych chwil dla wszystkich nie żałuje
Z osiągnięć satysfakcji i wiele miłości
Niech w sercu radość i szczęście zagości.
Niech w Nowym Roku
Zwierzaczki nie mają ze zdrowiem kłopotu.
Niech wszystkie będą przez ludzi kochane
I w swoich już domkach będą zadbane.
Dla tych co domków szukają niech szybko je dostają.
* * *
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Link to comment
Share on other sites

Kochani, przepraszam, ale mieszają mi sie wątki... :( Rozumiem, że Bartuś jest w DT, tak?

[wiem, że to być może pytanie nie na miejscu, ale nie mam możliwości czytać całego wątku]

Chodzi mi o to co jest mu bardziej potrzebne (wiem, że najbardziej potrzeby jest kochający DS, ale chcialabym się upewnić jak wygląda sytuacja u Bartka).

dzięki za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='santino']Kochani, przepraszam, ale mieszają mi sie wątki... :( Rozumiem, że Bartuś jest w DT, tak?

[wiem, że to być może pytanie nie na miejscu, ale nie mam możliwości czytać całego wątku]

Chodzi mi o to co jest mu bardziej potrzebne (wiem, że najbardziej potrzeby jest kochający DS, ale chcialabym się upewnić jak wygląda sytuacja u Bartka).

dzięki za odpowiedź.[/QUOTE]

Bartuś jest w DT u Renatki - potrzebuje pieniążków na hotelowanie i ewentualne leki. Nie wiem, czy może ogłoszenia też by się przydały?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...