Jump to content
Dogomania

Bartuś czeka 10 lat! Jest miejsce w hoteliku, ale deklaracji brak. BEZ SZANSY?


Mysia_

Recommended Posts

Wyslalam dzis 40 zl na Bartka,postaram sie jeszcze w grudniu wyslac zalegle.Przepraszam,ze w ten sposob i dopiero teraz,ale troche mi sie problemow zwalilo na glowe.
Za to moge sie pochwalic,ze ja i moje dzieci od wczoraj mamy cieple kaloryfery pierwszy raz w tym sezonie,ha,ha!

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [INDENT] [B]Witam![/B]
[B]Poszukuję transportu dla małego jamnika. Pożądana trasa to Wrocław-Rzeszów lub Wrocław-Wieliczka. Może być odpłatny.[/B]
[B]Szukam też transportu z Wrocławia do Brzyścia koło Mielca, lub deklaracji na odpłatny transport (425zł) . Dla dużego psa, waga ok. 30 kg.[/B]
[B]Proszę o kontakt na pw lub maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] [/INDENT] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Witam Kochane:):loveu:
Jutro,albo pojutrze porobie zimowe fotki,bo dzisiaj zapomniałam wyczyścic pamięc w telefonie i ze zdjęć nici:roll:.No mam jedno,także wstawiam.Chyba niedługo spróbujemy puścic Bartunia ze smyczy.Teoretycznie nie ma jak uciec i może nawet nie będzie próbował,bo trzyma sie psiaków,no i sie słucha nawet;)
[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3526/005jwa.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Renatko, co się stało z Twoim nickiem?

Nowe wpłaty dodałam :)[/QUOTE]

Oj dziewczynki,zdziwiłyście się co?:cool3:
Nawet nie wiecie,jak ja sie zdziwiłam jak nie mogłam sie zalogowac pod starym nickiem:evil_lol:
Prawie półtora roku temu napisałam prośbę o zmianę nicku,bo mi sie nie podobało 'Renata5' i juz dziesięc razy zdązyłam zapomniec o tym a tu nagle bach...zmienili mi nicka i nikt mnie nie poznaje,ludzie mnie szukają i znaleźc nie mogą :D.No ale banerków w podpisie nie zmieniłam,a mam je juz baaardzo długo,więc po tym mnie poznają też;).
A u Bartunia wszystko dobrze:)Wachluje ogonem jak nas widzi,przychodzi do człowieka na zawołanie,ale najchętniej gdy ma sie dla niego coś pysznego...cwana bestyjka:cool3:Może przed śwętami podjadę z nim do weta na ogólny przegląd i zrobię tak dla spokojności badanie krwi.Nie zaszkodzi,a powie nam jak tam Bartuś ma się w środku;).Badanie i wizytę finansowo biore na siebie:)I bez gadania proszę:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']a ja sobie pomyślałam, że ktoś nowy do nas zajżał :evil_lol:[/QUOTE]

N właśnie każdy tak myśli:evil_lol:
Ale jaja,co?
Ale to i dobra strona....wywalę banerki i nawciskam niektórym,aż im w pięty pójdzie i nie będa wiedzieli kto to.Tak z partyzanta zadziałam:diabloti:.
Żartowałam:evil_lol: ja nie z tych:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lionees']N właśnie każdy tak myśli:evil_lol:
Ale jaja,co?
Ale to i dobra strona....wywalę banerki i nawciskam niektórym,aż im w pięty pójdzie i nie będa wiedzieli kto to.Tak z partyzanta zadziałam:diabloti:.
Żartowałam:evil_lol: ja nie z tych:cool3:[/QUOTE]

[quote name='yumanji']To moze nie jest taki zly pomysl.[/QUOTE]

no raz na jakiś czas można by było sobie pozwolić na takie szaleństwo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Cioteczki, dotarły nowe wpłaty, zaraz naniosę w drugim poście. Bjuto, masz już zapłacone za luty nawet. Tak samo viola005.[/QUOTE]

dziekuje za powiadomienie, tzn ja dopiero za marzec wysle, a jakie Bartus ma zasoby w skarpecie?
dziekuje rowniez Renacie za zdjecia naszego lakomczucha, ja oczywiscie tez nie poznalam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viola005']dziekuje za powiadomienie, tzn ja dopiero za marzec wysle, a jakie Bartus ma zasoby w skarpecie?
dziekuje rowniez Renacie za zdjecia naszego lakomczucha, ja oczywiscie tez nie poznalam![/QUOTE]

W tej chwili na plusie 865 zł. Około 20tego grudnia przeleję 330 zł za hotelik Renatce :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...