Jump to content
Dogomania

Sonia znalazła swoje miejsce na ziemi !!!:):):):) Powodzenia Sonieczko kochana :*


Martika&Aischa

Recommended Posts

[quote name='wiewoira']Witam i dzięki za zaproszonko jednak jak na razie nie mam pomysłu :shake:
Czy ta "wspaniała" pani nie ma jakiejś rodziny,sąsiadki kogoś kto by się choć tymczasowo zaopiekował się sunią żeby można było na spokojnie jej domku poszukać ???
Nie daje rady z takimi ludźmi :angryy:[/QUOTE]
witamy na wątku naszej Soni :)
niestety nikt suni nie chce od niej w tej chwili przyjąc.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gabi79']Melduję się u ślicznotki.

Spróbuję jakiś tekst sklecić i ocenicie lub pozmieniacie, ok?

Sonia – pani już jej nie chce - nie pozwól, by trafiła z kanapy do schroniska!!!

Sonia to niewielka, śliczna, spokojna sunia.
Ma około 4 lat, waży 10 kg.
Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana.
Kocha cały świat, lubi dzieci i inne pieski.
Dotychczas była szczęśliwa u boku ukochanej pani.
Teraz pani wyjeżdża i Sonia nie ma się gdzie podziać.
Jeśli za kilka dni nie znajdzie domu trafi do schroniska.
Czym sobie zasłużyła na taki los???
Czemu została potraktowana jak zużyty, niepotrzebny przedmiot?
Aż strach pomyśleć, co przeżyje trafiając z kanapy do schroniskowego boksu???
Czy jej maleńkie serduszko to wytrzyma???
Szukamy dla Soni ludzi, dla których sunia będzie ukochanym pupilem, którzy nigdy jej nie porzucą i sprawią, że znów będzie szczęśliwa.
Przed adopcją obowiązuje wizyta przed adopcyjna przeprowadzona przez wolontariusza
oraz podpisanie umowy adopcyjnej, wyłącznie w trosce o dobro suni.[/QUOTE]

Gabi kochana działasz jak błyskawica :loveu: Gabi wysterylizowana na pewno nie jest choc nigdy nie miała maluszków ...na książeczkę i szczepienia też bym raczej nie liczyła ale zapytam. Jeśli nie ma szczepień oczywiście ją zaszczepimy i wysterylizujemy przed adopcją. Oby tylko zdarzył się cud i ktoś Sonię pokochał tak bardzo jak ona kocha człowieka:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Zagladam sercem do suniateczka :eggface::calus::iloveyou::iloveyou:ech zycie zycie .....:shake: porozsylam malenka[/QUOTE]

Dziękuję Ewunia ...rozsyłam również gdzie tylko mogę licząc chyba naiwinie jak zwykle na cud :( że może i na dogo maleńka komuś skradnie serducho :(

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Martiki, ale brak mi pomysłu jak pomóc???

Cyz ta Pani, kóra chche na szybko oddać psa nie ma żadnych krewnych, rodziny, sąsiadów, znajomych ?

Moze oddałaby komuś zaprzjaźnionemu, przecież każdy z nas ma kogoś bliskiemu, komu można zaufać (tak mi sie przynajmniej wydaje), i moze w otoczeniu tej pani jest właśnie ktoś taki..................

Link to comment
Share on other sites

Prawda jest taka, że najczęściej nie ma nikogo takiego...Co więcej, jeśli ludziska informują, że nie mają co zrobić z psem i epatują durnymi pomysłami, np. z Hutą Katowice, to i tak jest to lepsze niż przywiązanie psa sznurkiem do drzewa w lesie /znajomy ostatnio w ten sposób został właścicielem leśnego psiaka/.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Gabi kochana działasz jak błyskawica :loveu: Gabi wysterylizowana na pewno nie jest choc nigdy nie miała maluszków ...na książeczkę i szczepienia też bym raczej nie liczyła ale zapytam. Jeśli nie ma szczepień oczywiście ją zaszczepimy i wysterylizujemy przed adopcją. Oby tylko zdarzył się cud i ktoś Sonię pokochał tak bardzo jak ona kocha człowieka:([/QUOTE]

To trzeba tylko poprawić te informacje.

Ja jakoś z przyzwyczajenia, mechanicznie napisałam o sterylizacji i szczepieniach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']Jestem, ale nie wiem jak pomóc :shake:[/QUOTE]
bardzo dziękuję że jesteś z nami :)

[quote name='MALWA']Jestem na zaproszenie Martiki, ale brak mi pomysłu jak pomóc???

Cyz ta Pani, kóra chche na szybko oddać psa nie ma żadnych krewnych, rodziny, sąsiadów, znajomych ?

Moze oddałaby komuś zaprzjaźnionemu, przecież każdy z nas ma kogoś bliskiemu, komu można zaufać (tak mi sie przynajmniej wydaje), i moze w otoczeniu tej pani jest właśnie ktoś taki..................[/QUOTE]
niestety na rodzinę nie może liczyc :( z tego co wiem do Anglii wyjeżdża na stałe.

[quote name='joanka40']Prawda jest taka, że najczęściej nie ma nikogo takiego...Co więcej, jeśli ludziska informują, że nie mają co zrobić z psem i epatują durnymi pomysłami, np. z Hutą Katowice, to i tak jest to lepsze niż przywiązanie psa sznurkiem do drzewa w lesie /znajomy ostatnio w ten sposób został właścicielem leśnego psiaka/.[/QUOTE]
smutna prawda :(

[quote name='Alla Chrzanowska']Jestem. Niewiele mogę, ale gdyby był hotelik, to jestem w stanie zdeklarować 30,00 zł stałej...[/QUOTE]
Allu przepięknie Ci dziękuję :)

[quote name='Gabi79']To trzeba tylko poprawić te informacje.

Ja jakoś z przyzwyczajenia, mechanicznie napisałam o sterylizacji i szczepieniach[/QUOTE]
Gabi kochana Sonia ma całe szczęście i książeczkę i szczepienia :) chociaz tyle :)

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']ja jestem, ale nie wiem, jak pomóc.
Postaram się finansowo po wypłacie, mam 5 psów i 6 tymczasowiczkę[/QUOTE]
Kasiu dziękuję Ci że jesteś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Jestem na zaproszenie Martiki- dziękuję. Kurde, taka śliczna sunieczka, a nikt jej nie chce....:-([/QUOTE]

Madziu dziękuję że jesteś z nami :)
Jeszcze jedno zdjęcie naszej ślicznotki.
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SN_NlHox2z4/UkGNlvhihtI/AAAAAAAABTk/RlkR2XTASy4/s480/0_1%25283%2529.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Martiko jestem - myślę jak pomóc ...
Widzę tu dużo Aniołów ... będzie dobrze :)
Macie na oku jakiś hotelik ?[/QUOTE]
Witaj Livko kochana :) oj tak nasze ciocie jak zwykle niezawodne i niezastąpione :loveu:
Livko od jutra zacznę szukac ...sprawdzonego ale nie drogiego bo boję się że nie uciągniemy kolejnej bidulki :( już te które mamy ciągniemy jakoś przede wszystkim bazarkami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...