Jump to content
Dogomania

Przywiązana do drzewa drutem, porzucona, ale nadal ufna - HORYNKA MA DOM! :)


Murka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dzisiaj otrzymałam informacje od mamy malti, która rozmawiała z p. Magdą - u Horynki wszystko dobrze -  obrosła tłuszczykiem i wiedzie prym wśród psiarni liczącej już 4 sztuki.

Niedawno dołączyła do nich młoda sunia z sąsiedztwa - prawie ślepa - i wszystkie zwierzaki łącznie z konikami bardzo na nią uważają.

Czekamy na zdjęcia obrośniętej tłuszczykiem Horyny ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Przez ostatnie dni odwlekałam wejście na wątek Horynki, wciąż mi sie płacze, wciąż tak trudno mi uwierzyć :(.

Ale Horynki już nie ma i nic tego nie zmieni :(

Chciałam napisać więcej o tym, co się stało, ale tak naprawdę niewiele wiem -  Horynka zginęła pod kołami auta, chyba na oczach p. Magdy.

Razem z nią zginęła druga suczka, niewidoma, którą p. Magda niedawno przygarnęła. 

Gdy usłyszałam wiadomość, ze Horynka nie żyje, to właściwie  nic już do mnie nie docierało.

Myślę, ze więcej napisze malti.

Bałam się zupełnie innych zagrożeń, bo to przecież Bory Tucholskie, a tu taka śmierć :(

Dla mnie Horynka wciąż biega po łąkach i lasach i mam nadzieję, ze jest równie roześmiana i szczęśliwa, jak na zdjęciach, które tutaj widzieliśmy.

Żegnaj Horynko, a może raczej do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...