Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

[quote name='Ewa Marta']Jakim cudem te białe kwiatki są jeszcze na posłanku? Moje trzy ogony natychmiast by się z nimi rozprawiły:-)[/QUOTE]

Ewus to sa muchy:)

Sanieczko, trzymam kciukasy za ciebie.
Alfa, dobrego domku!

Mmd, Gucio znowu wyprzystojnial, w ogole sie nie "starzeje" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Owca w windzie! :nerwy: (moje)[/QUOTE]

No właśnie, ciekawe jak tam Owca. Oby szybko znalazła domek, bo ja miałam kiepską rękę do niej. Koty u nas odetchną bo lubiła sobie za nimi robić pogoń jak szalona chwilami. Oprócz tej wady to innych nie zarejestrowałam.
Inka - dzięki za przejęcie Owcy :-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']No właśnie, ciekawe jak tam Owca. Oby szybko znalazła domek, bo ja miałam kiepską rękę do niej. Koty u nas odetchną bo lubiła sobie za nimi robić pogoń jak szalona chwilami. Oprócz tej wady to innych nie zarejestrowałam.
Inka - dzięki za przejęcie Owcy :-).[/QUOTE]

Ale ona jest... kulista...! :-o
Jak stwierdziła Młoda, raczej walcowata. :p

Do windy wsiadła bez problemu, ale była ze swoim Pańciem.
Zobaczymy, jak będzie za jakiś czas, jak spróbujemy wyjść na spacer.

Jagienka na razie się (nas? nowego miejsca?) boi, więc zostawiliśmy ją w spokoju.

Waruje pod drzwiami wejściowymi. Jak wstaję do kuchni, to się biedaczka tylko oblizuje.
Po troszku zaczyna odważać się zacząć zwiedzanie, jak nikt nie patrzy, ale zaraz wraca pod drzwi.
Będziemy ją "oszczędzać", ale też nie zamierzamy chodzić zupełnie na palcach.
Widać, że potrzebuje czasu, więc go dostanie. :)

Dzięki za szczotkę! :Rose:


[COLOR=#0000ff]PS.[/COLOR] Może Owca postanowiła mi dać czas, żebym w spokoju założyła jej wątek...? :evil_lol:

Edited by inka33
dopisek
Link to comment
Share on other sites

Jutro jedziemy za Kraków z Alfą, rozmawiając z panią Agnieszką - przyszłą właścicielką Alfy - uznałyśmy, że tak będzie dla psa najlepiej, tzn. trafić do własnego już domu i tam uczyć się wszystkiego, Alfa i tak po przyjeździe w nowe miejsce znowu się cofnie, ale to tylko tydzień pracy, a nie miesiąc, a pies rokuje bardzo dobrze.

Panna Gacuś.
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-deAD9olFsa8/UvY0TIvcvQI/AAAAAAAAYiE/f8q9FfTXM80/s640/032.JPG[/img]

[img]https://lh3.googleusercontent.com/-P2jQ0bOgR-8/UvY0QZT7Z6I/AAAAAAAAYhU/kvr6bHt4AjA/s640/026.JPG[/img]

[img]https://lh6.googleusercontent.com/-XVIjL6qzpPM/UvY0ME-7gzI/AAAAAAAAYgM/wAQ7TUnwWaE/s640/017.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TZmestudio']smaczki przełamują nieśmiałość....[/QUOTE]
Wystarczyły głaski. :)

[quote name='Mattilu']No to gdzie ten owczy watek?[/QUOTE]
Jak "się" zrobi, to zawołam. :grins:

[quote name='mestudio']Biedna Owca, taki jej stres durna pańcia zafundowała (ja), za co? Za te koteczki gonione z namiętnością? Owieczka, 1-2 dni i złapiesz równowagę miły pieseczku.[/QUOTE]
Nie jest źle - nie troskaj się i nie obwiniaj. :)
Stres przechodzi, a Pańcia najwyżej trochę potęskni. ;)

[quote name='Ewa Marta']Super, że Alfa jedzie do sprawdzonego domku:-)[/QUOTE]
Bardzo super! :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie już założony, żeby nie odwlekać... :roll:, ale jeszcze niekompletny... :oops:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250901-JAGA-przytula%C5%9Bna-Czarna-Owca-wyci%C4%85gni%C4%99ta-z-Radys-w-BDT-inka33-szuka-SUPER-DOMU"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250901-JAGA-przytula%C5%9Bna-Czarna-Owca-wyci%C4%85gni%C4%99ta-z-Radys-w-BDT-inka33-szuka-SUPER-DOMU[/URL]

Jak chcecie, to możecie już pisać, a ja w międzyczasie będę uzupełniać - najpierw o wieści z dziś. :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Alfy nie zawieźliśmy dziś z przyczyn masakrycznie nieprzyjemnych, zrobimy to jak tylko będziemy mogli. Mam nadzieję, że w tym tygodniu.[/QUOTE]
Uspokoję w razie czego: nic Alfie się nie stało, po prostu nie mogliśmy dziś pojechać zawieźć. Może się uda to zrobić "na dniach".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']czy w kozienicach jest jakas dobra lecznica i dostepnym calodobowo chirurgiem- pytam bo w Warce nie ma takiej a zginal pies po pogryzieniu bo za pozno dostal pomoc w warszawie[/QUOTE]

Niestety nie ma, jest taka lecznica aż w Radomiu i korzystamy z niej czasami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Poleciała kasa z AntykWariatu[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy :-).

Odebraliśmy Sanieczkę po operacji, odpoczywa sobie.

Koszt operacji 100 zł.

Zapłaciliśmy też za test dla kota z przytuliska i jutro pojadę z kicią na testy FIV i coś tam jeszcze.
Za kota 30 zł test i 10 zł czyszczenie uszu + coś od świerzba do uszu.

Kota uznaję za tymczasowicza i jak zbiorę trochę ładnych zdjęć to zacznę go ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...