Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

14 godzin temu, rozi napisał:

 

Raczej zębami, pazurami nie da się zrobić takiej masakry, te dwa psy razem to nieporozumienie, powinny być rozdzielone i jedna powinna od nas się wynieść. Musiały nieźle się naszarpać aby to zniszczyć. 

Nie mam na nie pomysłu, nic nie pomaga, jakie głupie były takie są. Nie siedzą same w zamknięciu, mają wybieg, dodatkowo chodzą na spacery, a dalej są durne. 

 

Link to comment
Share on other sites

O 29.09.2016 o 20:27, rozi napisał:

 

Jestem załamana działaniem dogomanii, chyba portal zmierza jeszcze szybciej niż do tej pory do klęski. Zrobiłam bazarek i nic nie mogę napisać bo mi same głupoty wstawia, nawet kursor się nie pokazuje tam gdzie powinien tylko w oknie cytatu, który sam automatycznie wskakuje. 

Tu też nie lepiej. Nie mogę też żadnego wątku oznaczyć jako obserwowany, jak chce poprawić rozliczenie to głupoty mi wyskakują. 

Szczerze nie pojmuję jak można w takim stanie oddać forum użytkownikom.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie i donoszę, że u nas nic się nie dzieje. Jest szaro, buro, deszczowo, ponuro.  Ciapki trudno zaprosić na spacer po ogrodzie, szczególnie Gacka, który potrzebuje dywanów aby spacerować.

Bardzo dziękujemy za wpłatę Agnieszka103

Z bazarku genealogicznego mamy 40 zł, ale bazarek jeszcze trwa więc dopiszemy w poniedziałek co i jak. Z bazarku orzechowego mamy nieco więcej dochodu, ale też w poniedziałek najszybciej dopiszę.

Wpisałam ostatnie wydatki, niestety minus się powiększa z dnia na dzień i wiem, że nasza decyzja o wycofaniu się jest dobra. Niestety psy, które się u nas zasiedziały są tylko coraz starsze i nic tego nie zmieni. Wydatki na nie też pewnie będą nieco większe bo stary pies to różne dolegliwości i częstsze wizyty u weterynarza. Od siebie dokładamy dużo i więcej nie możemy, dlatego bardzo dziękujemy dosłownie garstce ludzi, którzy o nas jeszcze pamiętają i zaglądają na nasz wątek.

A........, Pako, który był pod naszą opieką finansową pozostaje na stałe w DT. Na jego koncie ostało się około 100 zł i Gusiaczek, który tam prężnie urzędował i robił bazarki zadecydował, że te finanse mają trafić tu do psiej skarbonki. Także jeszcze ten grosz nas ubogaci finansowo - bardzo dziękujemy.

Pozdrawiam wszystkich miłych gości, zaglądających, piszących, czytających, kupujących na bazarkach Gusiaczka i naszych. Bardzo wszystkim dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Oj, Gusiaczku, serdeczne podziękowania!!! Bardzo, bardzo dziękujemy za trud, serducho i wytrwałość ogromną - bo do nas trzeba mieć cierpliwość ze względu na uroczy charakterek - mój oczywiście. Przyznaję się do tego i jestem świadoma swych wad przytłaczających zalety.

Oczywiście potwierdzę na bazarku skoro już tak interesowna jesteś :-).

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Rozi miła, malinki mamy w ogrodzie i trochę słoiczków w szafce też dla mojej małej 'Serduszki' na zimę, nie będziemy podbierali innym dzieciom :-). Dziękujemy bardzo za miłą propozycję :-) - bardzo, bardzo.

Trochę orzechów rozważyłam, jeszcze dozbieram jak przestanie padać i w przyszłym tygodniu zapakuję TZ-owi razem z pigwowcem, niech wozi w samochodzie i się umawia na dostawę. W tym tygodniu mam luz bo w piątek rano wyjeżdżam na 3 dni na Zamek Piastów Śląskich na ogólnopolskie spotkanie genealogów. Trochę się pouczę i pointegruję z nawiedzonymi tak jak ja. Nie wiem tylko co zastanę po powrocie...............3 dni chłop będzie sam z psami i kotami, czy dobrze się nimi zajmie? Czy dobrze nakarmi, nie za mało? Czy dobrze będzie na spacery wychodził? Musi też pamiętać o dochodzących biedakach bezdomnych, dwóch kocurkach, które się u nas stołują. No nie wiem czy da radę sam.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...