Jump to content
Dogomania

koty, kociaki, moje tymczasy.. koci rezydenci też się czasem pokażą


sylwija

Recommended Posts

dziękuję ślicznie, tylko 4kociaki udało się zaszczepić

Yumi tak szalała, i mnie poogryza, że nie dało rady- na ostatniej prostej, czyli , jak reszta była w kontenerze

tylko z nia sobie nie poradziłam, ja pakowalam, reszta wychodzila, Yumi syczala..

będe musiała, indywidualnie

 

śliczna, uzdolniona informatycznie, Lenka

 

11745719_1017008251652140_8977284956708611057469_1017008258318806_55015865462446

Link to comment
Share on other sites

skaner mi nie działa i dopiero dzisiaj wpadłam na pomyśl, ze przecież zdjęcia mogę zrobić ;)

 

11703541_981389138578637_252524141378159

 

 

11225422_981389331911951_161410486899266

 

dla 5 kocich maluszków to cat grow

a dla Lolka, Sophie, Saymona - Indor i Cat skin &coat

 

Anatala wciaz nie ma, jestem zalamana

mam nadzieje, ze kociaczki znajda domki,, bo moj nie jest najlepszy :(

Sophie i Saymon nie wychodza, nie ma mowy, ale Lolek - tak..

ani jednego telefonu w jego sprawie..

Link to comment
Share on other sites

jeszcze wizyty lekarskie dla kociąt - 100 zl ostatnio szczepienie, czwórki, bo Yumi muszę zgarnąć,l nie dała się , ugryzła mnie i zwiała :D

 

wczesniej

09/07/201 5 1 4:20: Badanie
llość leczonych zwieząt: 5
Opis wywiadu: Wizyta profilaktyczna, odrobaczanie, w kanałach słuchowych duza ilość ciemnej, suchej wydzieliny,
w badaniu otoskopowym Świerzbowiec uszny.
Zabiegi
ODROBACZANlE
zastosowane leki:
Otimectin 1 op
Milbemax kot mały 3 szt.
Kwota: 86,00
Zarejeslrował: Magdalena Wasi lewska

 

 

1 8tO6l2O1 5 17 :54: Badanie
l l ośó leczon y ch, zw'terząt: 2
Opis wywiadu: 2 kocięta cza1ne 6 tygodniowe,
Odrobiczono Pyrantelum pŻe 2 dni.
Zabiegi
oDRoBAcZANlE 2
zastosowane leki:
Książeczka zdrowia psa 2 szt,
Kwota: 20,00
Zarejestrował: Magdalena Wasilewska

 

wkleje kopie oryginałwo jak tylko mi drukarko-skaner zacznie działać

Link to comment
Share on other sites

Ja zaglądam, Sylwijo...

I pochwalę się, że po kawałku przeczytałam cały wątek Anatola. Kolejny Twój wątek.

Nic nie pisałam, bo mi smutno, ze poznałam Anatola, a on zaginął.

Nie tracę nadziei, że Antoś wróci do Was.

 

A kociaki są cudne. :)

Tylko tak jak pisałam u Ninki... Koci świat jest dla mnie nieznanym światem

Mało miałam z nim kontaktu. Jedna osiedlowa pingwinka, do której chodzę z jedzeniem od dwóch lat codziennie.

Ale Masza to kot wolno żyjący... Fascynująca zagadka. ;)

Trzymam kciuki za Domy dla Maluchów. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też zawsze zaglądam choć nie piszę ...

 

Kocham koty nawet bardziej niż psy. Teraz marzy mi się rudy... Jednak rozum mówi, że jak się ma już na stałe 3 z opcją że pewnie niedługo dojdzie kolejne 2 / z takiego jakby spadku/ to jednak nie można szaleć i brać młodego rudziaka... Ale jak trafię na starego i chorego, potrzebującego pomocy to nie wiem czy wygra rozum czy serce...

 

A te maluchy są prześliczne. Też mam teraz dwa maluchy do wydania ale moje to tylko czarno-białe ...

Link to comment
Share on other sites

ech, ja to Antosiem jestem załamana, przychodzą obce koty i trafiają, a on się zagubił

jeszcze upały, jeszcze tyle niebezpieczeństw..

tyle z nim przeszłam, tyle starań.. straszne to jest.

 

Lolek też znika na 2-3 dni, inne koty wychodzące podobnie, zawsze człowiek ma obawy.. wszystkie wracają. Anatola nie ma

 

 

maluszki są cudowne, ale bardzo absorbujące, ja chyba,szczerze mówiąc, wolę dorosłe koty i psy. wiadomo bardziej, czego się spodziewać i nie są tak namolne

 

koty w ogóle super są. ja, mąż, zawsze psy mieliśmy, a jak przypadkiem poznaliśmy bliżej kotka - znaleźliśmy na klatce, za dwa dni wócił do właściciela, to mimo, ze mieszkaliśmy w bloku, małe mieszkanko-40m, i mieliśmy dwa psy, owczarka Dżafara i znalezionego maleńkiego niby-pudelka Lemika , pojechaliśmy i adoptowaliśmy kotka :) Yoszko z nami już kupę lat jest i chyba nas uwrażliwił na inne koty..

to niesamowite stworzenia, komunikatywne, z charakterkiem, bezbronne, mimo że drapieżniki..

Link to comment
Share on other sites

ech, ja to Antosiem jestem załamana, przychodzą obce koty i trafiają, a on się zagubił

jeszcze upały, jeszcze tyle niebezpieczeństw..

tyle z nim przeszłam, tyle starań.. straszne to jest.

 

Lolek też znika na 2-3 dni, inne koty wychodzące podobnie, zawsze człowiek ma obawy.. wszystkie wracają. Anatola nie ma

 

 

maluszki są cudowne, ale bardzo absorbujące, ja chyba,szczerze mówiąc, wolę dorosłe koty i psy. wiadomo bardziej, czego się spodziewać i nie są tak namolne

 

koty w ogóle super są. ja, mąż, zawsze psy mieliśmy, a jak przypadkiem poznaliśmy bliżej kotka - znaleźliśmy na klatce, za dwa dni wócił do właściciela, to mimo, ze mieszkaliśmy w bloku, małe mieszkanko-40m, i mieliśmy dwa psy, owczarka Dżafara i znalezionego maleńkiego niby-pudelka Lemika , pojechaliśmy i adoptowaliśmy kotka :) Yoszko z nami już kupę lat jest i chyba nas uwrażliwił na inne koty..

to niesamowite stworzenia, komunikatywne, z charakterkiem, bezbronne, mimo że drapieżniki..

 

 

11838687_1024248404261458_41856701330239

 

11825719_1024248200928145_31837786285939

Link to comment
Share on other sites

ech, ja to Antosiem jestem załamana, przychodzą obce koty i trafiają, a on się zagubił

jeszcze upały, jeszcze tyle niebezpieczeństw..

tyle z nim przeszłam, tyle starań.. straszne to jest.

 

Lolek też znika na 2-3 dni, inne koty wychodzące podobnie, zawsze człowiek ma obawy.. wszystkie wracają. Anatola nie ma

 

 

maluszki są cudowne, ale bardzo absorbujące, ja chyba,szczerze mówiąc, wolę dorosłe koty i psy. wiadomo bardziej, czego się spodziewać i nie są tak namolne

 

koty w ogóle super są. ja, mąż, zawsze psy mieliśmy, a jak przypadkiem poznaliśmy bliżej kotka - znaleźliśmy na klatce, za dwa dni wócił do właściciela, to mimo, ze mieszkaliśmy w bloku, małe mieszkanko-40m, i mieliśmy dwa psy, owczarka Dżafara i znalezionego maleńkiego niby-pudelka Lemika , pojechaliśmy i adoptowaliśmy kotka :) Yoszko z nami już kupę lat jest i chyba nas uwrażliwił na inne koty..

to niesamowite stworzenia, komunikatywne, z charakterkiem, bezbronne, mimo że drapieżniki..

 

 

11838687_1024248404261458_41856701330239

 

11825719_1024248200928145_31837786285939

Link to comment
Share on other sites

Koty może rozumieją mniej słów niż psy, ale wydaje mi się, że są mistrzami w odbieraniu naszych emocji. We wtorek miałam ekipę moneterów w domu. Obawiałam się tego dnia, bo rudy boi się obcych ludzi, głośnych niezrozumiałych dźwięków. A jednocześnie wciąż ma kołnierz i jedyne oczym marzy, to uciec na dwór. Więc wiedziałam, że spędzi ten dzień w zamkniętym jednym pokoju, do którego ja będę musiała wielokrotnie wchodzić i wychodzić (obowiązki zawodowe), a jednocześnie będą wiercić i kuć, więc dźwięki dla niego okropne. I nie wiem jak to się stało, ale po kilku krótkich próbach ucieczki ilekroć wychodziłam/wchodziłam, kot przespał spokojnie cały dzień, mimo ogromnych huków, naprawdę głośnych dźwięków. On normalnie nawet odkurzacza się boi... głosów obcych. A przecież cały czas ich słyszał. Kot ideał po prostu. Może wyczuwał mój strach i zmęczenie sytuacją...

Link to comment
Share on other sites

Piękne, rudy oczywiście naj naj, ale czarnulki też cudne ;) i jakie oczytane ;)
Livko, jak doleci wpłata z bazarku, potwierdź proszę na wątku bazaru: http://www.dogomania.com/forum/topic/147792-zakończony-rozliczam-elmex-telefon-dla-seniora-magazyny-vege-globus-męska-koszulka-na-znajdki-i-bdt-sylwiji-do-3007/

A Lucuś to chyba jakieś geny persa, czy tylko mi się wydaje, że dłuższy włos?

Link to comment
Share on other sites

zaraz następne szczepienia, a domków nie ma :(

przecież kocie maluszki tak idą, a ode mnie nikt nie chce :(

 

Yumi jakie ma ślipia

11846610_1027441490608816_27165917257504

 

i rodzeństwo - Kola i Abi - tłok przy poidełku..

11825555_1027441683942130_74006428212019

 

11880444_1027441693942129_74353435095677

 

nawet wydarzenie założyłam na fb - https://www.facebook.com/events/802898049808220/ i też 25 osób tylko weszło, a teraz może ze dwie zaglądają,, buuu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...