Jump to content
Dogomania

koty, kociaki, moje tymczasy.. koci rezydenci też się czasem pokażą


sylwija

Recommended Posts

Piękne, rudy oczywiście naj naj, ale czarnulki też cudne ;) i jakie oczytane ;)
Livko, jak doleci wpłata z bazarku, potwierdź proszę na wątku bazaru: http://www.dogomania.com/forum/topic/147792-zakończony-rozliczam-elmex-telefon-dla-seniora-magazyny-vege-globus-męska-koszulka-na-znajdki-i-bdt-sylwiji-do-3007/

A Lucuś to chyba jakieś geny persa, czy tylko mi się wydaje, że dłuższy włos?

Na konto kotków wpłynęło 55 zł z bazarku bric-a-brac - pięknie dziękujemy :) :)

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj leczymy kociaki z Bobrka. Jeden z maluchów z tego miotu już zmarł (u karmicielki przed rozpoczęciem leczenia). 2 kociaki, które są odłowione mają koci katar. Wczoraj miały niepokojącą biegunkę z zapachem krwi. Zrobiliśmy test na panleukopenię, na szczęście wyszedł negatywny. Dzisiaj kociaki mają apetyt, wydaje się, że zareagowały na leczenie. Do złapania jest jeszcze ich pozostałe rodzeństwo i mama na sterylizację.

Oprócz tego mamy wiadomość, że na ul.Żwirowej w Bobrku jest stado ok.15 niewysterylizowanych kotów. Klatka łapka już dziś powinna być w rękach karmicielki z Bobrka. Teraz tylko trochę szczęścia i kasy na sterylki i leczenie...
20150813_193939_104.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://www.dogomania.com/forum/topic/148068-og%C5%82oszenia-5-portali-1z%C5%82-20-portali-250-dla-lusi-do-2508/

zamówiłam :)

czekam jeszcze na tekst do ogłoszeń, obiecała Tyśka :)

a w przyszłym tygodniu i tak maluchy trzeba zaszczepić

 

 

a to kotki, który przychodzą pojeść, systematycznie przychodzi, aktualnie 3 takie są kocurki, czarnemu w ogóle nie udało mi się zrobić zdjęcia, a chyba najchudszy i najbardziej strachliwy..

 

11898532_1029504317069200_90078345448144

 

11813283_1023299227689709_20544985488180

 
Link to comment
Share on other sites

http://www.dogomania.com/forum/topic/148068-og%C5%82oszenia-5-portali-1z%C5%82-20-portali-250-dla-lusi-do-2508/

zamówiłam :)

czekam jeszcze na tekst do ogłoszeń, obiecała Tyśka :)

a w przyszłym tygodniu i tak maluchy trzeba zaszczepić

 

 

a to kotki, który przychodzą pojeść, systematycznie przychodzi, aktualnie 3 takie są kocurki, czarnemu w ogóle nie udało mi się zrobić zdjęcia, a chyba najchudszy i najbardziej strachliwy..

 

11898532_1029504317069200_90078345448144

 

11813283_1023299227689709_20544985488180

 
Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Na razie takie średnie na jeża (nie jestem z nich w ogóle zadowolona), ale jak zrobię obiad to napiszę jeszcze inne.

 

 

Lenka i Lucuś to cudowne trzymiesięczne kocie rodzeństwo o wesołym usposobieniu i błyszczącej, dłuższej czarnej sierści. Uwielbiają się bawić i szaleć, są ciekawe świata, wszędzie ich pełno. Kochają ludzi, psy i inne koty, są niezwykle pocieszne i radosne i jak każde kocię - tylko figle im w głowie, chcą się tylko bawić. Zarówno Lenka, jak i Lucuś są bardzo adopcyjni, ktoś, kto je zaadoptuje będzie miał z nich niesamowitą uciechę.

Czarnuszki nauczone są korzystania z kuwety.

Do adopcji mogą iść razem lub oddzielnie.

Kotki są odrobaczone i zaszczepione.

 

----------------------

 

Abi (jaśniejsza pręgowana), Kola (rudasek) i Yumi (marmurek) to ok 2,5msc kocie rodzeństwo, które miało w życiu pecha. Jak to kociaki, uwielbiają się bawić i szaleć, choć są z natury zdystansowane i nieufne i potrzebują troszkę czasu, aby zaufać. Przy odrobinie miłości i cierpliwości otwierają się i stają się cudownymi, rozkosznymi kocurkami. Abi jest niezwykle delikatną, pełną gracji damą, za to jej braciszek Yumi to typowy kocur: dumny i pewny siebie, niezwykle charakterny, ale przy tym posiadający w sobie urok. Rudy Koli jest z kolei kocurkiem lękliwym i nieśmiałym, daleko mu do swojego marmurowego brata. Wszystkie są nauczone korzystania z kuwety, są odrobaczone i zaszczepione.
Szukają domów cierpliwych, które swoją miłością zdobędą przyjaciela na dobre i na złe.
Do adopcji mogą iść zarówno razem, jak i oddzielnie.

Link to comment
Share on other sites

zwróciłam się do KWB o pomoc dla kotków

przez tymczasowanie i słaba rozgarniecie finansowe mam do wyboru - zaszczepic malce albo zaplacic za prad..

 

porazka.. :(

 

a w tym tygodniu powinny kociaki miec powtorrzone szczepienie..

 

zamowilam jeszcze jeden pakiet ogłoszen

czyli 1 dla czarnego rodzenstwa, 2 - dla kolorowego

dziękuję, sharka :)

 
Link to comment
Share on other sites

Sylwia - sama prowdzę DT i właście wyadoptowałam dwójkę czarnych Diabłów a jeszcze jeden mi został i Mamusia. 

 

W ramach zrozumienia dorzucę się 50 zł. Więcej po prostu nie mam...

Poproszę o numer konta.

 

Kciuki za domy!

 

Kinga

Link to comment
Share on other sites

5 kociaków zaszczepionych zostało wczoraj :)

udało się po niższej cenie, no i bez białaczki.. bo to większe koszty

ale też okazuje się, że sa rozne szkoly odnosie tych szczepien z bialaczka - podobno zwiekszone jest ryzyko pwostawania tzw. miesniaka czy miesniaka, ktory to jest bardzo niebezpieczny. musze doczytac..

 

zaplacilam 140 zl, wkleje jutro paragon i opis wizyty- w ogole najchetniej, to bym przeslala komus na maila, te opisy wizyt, bo u mnie slabo z drukarka, zeby skan zrobic. a paragonowi to zdjecie zrobie po prostu..:)

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję od Baloniarek:

 

  • photo-thumb-32737.gif?_r=1413294518
  • Members
  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 22573 postów

Napisany Dzisiaj, 09:48

Pomoc w wysokości 200 zł na szczepienia kotów z wniosku Sylwiji została przyznana.
Jeżeli Sylwija jednak będziesz chciała skorzystać z pomocy Klubu, to prosimy o wysłanie numeru konta do Macia. Najlepiej przez Facebook, albo na maila.
Życzymy powodzenia :)
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

cały weekend pracowałam, nie zrobiłam nowych zdjęć i nie dałam do ogłoszeń.

z pomocy KWB bardzo się kociaki cieszą.

 

wnioskowałam o 200.

za szczepienia wyszło 140.

mogłabym jeszcze im testy fiv/felv zrobić

testy mam, bo kiedyś kupiłam po cenie niższej niż w lecznicach., dużo niższej

tylko samo wykonanie testu kosztuje 15/kot

zapytam w Klubie, czy to będzie ok wykorzystanie, bo nie wiem..

Link to comment
Share on other sites

Bazarek ogloszeniowy ma Ziutka, za 2,5 zl 20 portali, wejdź proszę w bazarki, niestety nie umiem kopiować adresu kiedy korzystam z telefonu, podeślę w piatek na konto Livki piątaka na ogloszenia, teraz nie mam jak pomoc

Piąteczka już na koncie  - ślicznie dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Sylwia, potrzebujesz może żwirku?

Jedna osoba na kociej grupie fejsbukowej ma do oddania 2 worki żwiru betonitowego, każdy waży 14 kg. Do odebrania w Warszawie. Jak coś, podesłałabym Ci do niej namiary.

Link to comment
Share on other sites

Sylwia - sama prowdzę DT i właście wyadoptowałam dwójkę czarnych Diabłów a jeszcze jeden mi został i Mamusia. 

 

W ramach zrozumienia dorzucę się 50 zł. Więcej po prostu nie mam...

Poproszę o numer konta.

 

Kciuki za domy!

 

Kinga

Ślicznie dziękujemy - właśnie wpłynęły na konto kociaków Twoje pieniążki Madie :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

OK, to już Ci podsyłam jej dane :)

 

rozmawiałam, już komuś obiecała, rezerwacja do wtorku, jakby co, da mi znać :)

 

Ślicznie dziękujemy - właśnie wpłynęły na konto kociaków Twoje pieniążki Madie :) :) :)

 

pięknie dziękujemy i pokazujemy Lucusia

 

11903704_1035615129791452_23810731248640

 

muszę pilnie zrobić zdjęcia maluchów, mam tylko jutro na to..,, żeby z tekstem TyŚka, do ogłoszeń poszły

dzisiaj pracuje do rana, ale jutro sie postaram :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...