Jump to content
Dogomania

koty, kociaki, moje tymczasy.. koci rezydenci też się czasem pokażą


sylwija

Recommended Posts

wysłałam teksty i zdjęcia do ogłoszeń dla maluchów

opisy troszkę zmodyfikowałam, nie wiem, czy już w ogóle za nie dziękowałam, TyŚka ..

 

Czarne kociaczki szukają kochającego bezpiecznego domu

 

Lenka i Lucuś to cudowne trzymiesięczne kocie rodzeństwo o wesołym usposobieniu i błyszczącej, czarnej sierści. Lucek ma dłuższą sierść, jest takim kochanym puchatkiem, a Lenka jest drobniejsza, pełna wdzięku i zwinna.

Uwielbiają się bawić i szaleć, są ciekawe świata, wszędzie ich pełno. Kochają ludzi, psy i inne koty, są niezwykle pocieszne i radosne, i jak każde kocię - głównie figle im w głowie

Zarówno Lenka, jak i Lucuś są zsocjalizowani i uroczy. Ktoś, kto je zaadoptuje, będzie miał z nich niesamowitą pociechę.

Czarnuszki nauczone są korzystania z kuwety, odrobaczone i zaszczepione.

Do adopcji mogą iść razem lub oddzielnie, w tym wypadku -do domu, w którym już jest kot.

obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej

kontakt: 514045805, [email protected]

mazowieckie

 

kociaki-słodziaki do adopcji

Około 3,5msc kocie rodzeństwo, które miało w życiu pecha, czeka na domki - takie na zawsze - bezpieczne, spokojne i pełne miłości..
Abi (jaśniejsza pręgowana), Kola (rudasek) i Yumi (marmurek) - jak to kociaki, uwielbiają się bawić i szaleć, choć są z natury zdystansowane i nieufne, i potrzebują troszkę czasu, aby zaufać człowiekowi.
Przy odrobinie miłości i cierpliwości otwierają się i stają się cudownymi, rozkosznymi koteczkami.
Abi jest niezwykle delikatną, pełną gracji damą, troszkę nieśmiałą, ale bardzo wdzięczną
Braciszek Yumi to typowy kocur: dumny i pewny siebie, niezwykle charakterny, ale przy tym posiadający wyjątkowy urok.
Rudy Kola jest z kolei koteczkiem trochę lękliwym i nieśmiałym, daleko mu do swojego marmurkowego brata, za to jest urodziwy i bardzo lubi inne koty, przy nich też szybciej się ośmiela.
Wszystkie są nauczone korzystania z kuwety, są odrobaczone i zaszczepione.

Szukają domów cierpliwych, które potrafią zadbać o takiego malucha, wtedy odwdzięczą się przyjaźnią na dobre i na złe.
Do adopcji mogą iść razem lub oddzielnie, w tym wypadku -do domu, w którym już jest kot.

obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej

kontakt: 514045805, [email protected]

mazowieckie

 

a tymczasem:

 

Lenka - rozrabiaka

 

11896256_1036547703031528_74516339314463

 

i nieśmiała Abi

 

11893990_1036547933031505_77206263182122

Link to comment
Share on other sites

Maluszki, Lenka i Lucuś, od wczoraj w swoim domku, Lucek szybko się aklimatyzuje, Lenka niespokojna, on spał w łóżko, ona pod..

ale już, jak je zawiozłam, widziałam, że Lucuś śmiało sobie poczynał, a Lenka przestraszona..

kciuki wciąż potrzebne, żeby się im ułożyło, bo to cudowne kociaczki

Link to comment
Share on other sites

Kciukuję dalej :) Być może w nowym domku się otworzy. Mój kot też do mnie jechał jako kot strachliwy, bojący się wszystkiego,a  w domu wyczuł chyba, że jest u siebie, bo od samego początku był wścibski. Szybko jego nieśmiałość zmieniła się na wścibskość :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...