Jump to content
Dogomania

Florcia - młodziutki psi szkielecik za tm [*] - samobójstwo?


Lobaria

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lobaria']ewu kochana - dziękuję, że zajrzałaś do suni - pomożesz porozsyłać ?[/QUOTE]
Elu będę rozsyłała, niestety ostatnie dni miałam ciężkie i praktycznie nie było mnie na dogo.
Roześlę ile dam radę dzisiaj , jutro będę dalej rozsyłać.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie ewu....................

DT nistety nie mam.

Mam deklaracje stałe na kilka psów, i na głowie 3 olkuszaki, za które co miesiąc płacę, a nie mam kompletu deklaracji.............ech............

Co potrzebujecie oprócz domu? Gdzie ona teraz jest, i czy rozważacie zbiórkę na hotelik?

Link to comment
Share on other sites

Ewu mnie zaprosiła:)
Śliczny z niej...sznupek?:cool3:
Poszukam jutro coś na bazarek...chociaż miałam teraz ze wględu na pracę zniknąć na jakiś czas z Dogo...ale jak widać nie bardzo się da:roll:
Niestety DT nie mogę jej dać :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']melduję się u chudziaczka-przelałam 100zł na dziewuszkę[/QUOTE]

Florcia bardzo dziękuje:loveu:

Miała nieciekawe wyniki krwi / podwyższone parametry wątrobowe /, ale po kroplówkach i lekach picie i siusianie ustabilizowało się. Sunia już nie ma napadów depresji :) Wcześniej miała straszne huśtawki:shake::shake:

Zgłosił się chętny dt za zwrot karmy i weta, ale aż w Kaliszu, domek do sprawdzenia. Drugi blisko, niedaleko Gdańska, ale nie odpowiada na telefony, więc nic nie wiadomo.
[B]
Cioteczki, dziękuję, że przybywacie :)[/B]:loveu:

Hotelik... to drogo, poza tym Florcia powinna być, wg mnie tam, gdzie będzie miała indywidualną opiekę bez dużej ilości psiaków. W tym dt w Kaliszu jest jedna uratowana sunia i dwa koty. Do psiaków i kotów Florcia jest ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Florcia bardzo dziękuje:loveu:

Miała nieciekawe wyniki krwi / podwyższone parametry wątrobowe /, ale po kroplówkach i lekach picie i siusianie ustabilizowało się. Sunia już nie ma napadów depresji :) Wcześniej miała straszne huśtawki:shake::shake:

Zgłosił się chętny dt za zwrot karmy i weta, ale aż w Kaliszu, domek do sprawdzenia. Drugi blisko, niedaleko Gdańska, ale nie odpowiada na telefony, więc nic nie wiadomo.
[B]
Cioteczki, dziękuję, że przybywacie :)[/B]:loveu:

Hotelik... to drogo, poza tym Florcia powinna być, wg mnie tam, gdzie będzie miała indywidualną opiekę bez dużej ilości psiaków. W tym dt w Kaliszu jest jedna uratowana sunia i dwa koty. Do psiaków i kotów Florcia jest ok[/QUOTE]
To jest nadzieja dla kruszynki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Ewu mnie zaprosiła,ale jestem u małej od początku.Gdzie szukać DT ????[/QUOTE]
Najlepiej w Gdańsku lub blisko. Ja nie mogę Jej wziąć, choć planowałam, ale mieszkam w wynajętym pokoju i właściciele nie zgodzili się na drugiego psa...:( Ledwo "przeszedł" Blunio...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Najlepiej w Gdańsku lub blisko. Ja nie mogę Jej wziąć, choć planowałam, ale mieszkam w wynajętym pokoju i właściciele nie zgodzili się na drugiego psa...:( Ledwo "przeszedł" Blunio...[/QUOTE]
Ela nie dziwię Ci się, jak Ona jest niemal identyczna;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Ela nie dziwię Ci się, jak Ona jest niemal identyczna;[/QUOTE]

Z [B]Bluniem[/B] to może nie, ale prawie zupełnie, jak moje dwie poprzednie [B]Niunie[/B] :loveu:

A tu [B]Florcia z Bluniem[/B] - jedną noc Ją " przewaletowałam "

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-frc3/1185669_493721784049663_1492362825_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-prn1/1175529_493722714049570_1984011224_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...