Jump to content
Dogomania

Miki okazał się Fredem - już bezpieczny w swoim domku. Dziękujemy za wspracie! :)


Lili8522

Recommended Posts

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='milagros19853201']biedactwo szkoda psiaka sliczny
finansowo to slabo ale jakby ktos robil bazarekl to [B]z checia z fantami sie dorzuce[/B]
tego zawsze pod dostatkiemn
sama niestety nie umiem zrobic bazarku i brak czasu
podam tez link do histori psiaka dalej[/QUOTE]
Biedny psiak. Jak tylko skończę mój nieszczęsny remont wezmę się za bazarek - połowę dam dla niego.
Milagros, mogę dołożyć Twoje fanty, ale tylko wirtualnie ( nie mieszczę się już w mieszkaniu:evil_lol: ) - jakby co, to [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Ale za Frodo płaciła ewu, i miał atylko jedną deklarację - 10 zł.

Nie sadzę, ze weźmie kolejnego psiaka na siebie. Zresztą, ona te bidy, co ratuje sama sobie w hotelach utrzymuje.............[/QUOTE]
Mi idzie o to, że by miejsce było pod tą Wieliczką, skoro Frodo wybył, a nie że ewu by miała zamiast Frodo sponsorować Mikiego.
Może by sie udało Wam uciułać - jak ewu by poprosiła, to może by drogo nie było, ale to już jej zapytajcie najlepiej.
A co do ew. ciasnoty/przepełnienia u Makili, to też pewnie trzeba to wziąć pod uwagę w przypadku takiego rekonwalescenta.
Myślę, że w tym temacie też ewu mogłaby coś doradzić, skoro tam była...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Mi idzie o to, że by miejsce było pod tą Wieliczką, skoro Frodo wybył, a nie że ewu by miała zamiast Frodo sponsorować Mikiego.
Może by sie udało Wam uciułać - jak ewu by poprosiła, to może by drogo nie było, ale to już jej zapytajcie najlepiej.
A co do ew. ciasnoty/przepełnienia u Makili, to też pewnie trzeba to wziąć pod uwagę w przypadku takiego rekonwalescenta.
Myślę, że w tym temacie też ewu mogłaby coś doradzić, skoro tam była...[/QUOTE]

Rozumiem.

Trzeba wątek podesłać ewu............

Przelałam 100 zł na konto Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

Jestem u pieska.
Makila to cudowna osoba i bardzo wrażliwa.
Ma w tej chwili pieska wyciągnętego z Olkusza, który będzie operowany i też wymaga szczególnej opieki.
Nie wiem jaka jest sytuacja z miejscami. Zaproszę Makilę na wątek niech sama oceni swoje możliwości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Ale za Frodo płaciła ewu, i miał atylko jedną deklarację - 10 zł.

Nie sadzę, ze weźmie kolejnego psiaka na siebie. Zresztą, ona te bidy, co ratuje sama sobie w hotelach utrzymuje.............[/QUOTE]
W sam raz w przypadku Frodo udało się jakoś bezboleśnie bo był krótko u Makili i zebrał tyle jednorazowych wpłat ,że wystarczyło za co jestem bardzo wdzięczna ale mam jeszcze Megi i Pepe...Megi jest absolutnie nieadopcyjna , Pepe tym bardziej...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Biedny psiak. Jak tylko skończę mój nieszczęsny remont wezmę się za bazarek - połowę dam dla niego.
Milagros, mogę dołożyć Twoje fanty, ale tylko wirtualnie ( nie mieszczę się już w mieszkaniu:evil_lol: ) - jakby co, to [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

Dziękujemy kochana cioteczko! ;)


[quote name='ANETTTA']jednorazowo moge cos wpłacić podajcie konto


ale bede zagladac[/QUOTE]

Już przesyłam numer konta, dziękujemy!!!


[quote name='MALWA']Rozumiem.

Trzeba wątek podesłać ewu............

Przelałam 100 zł na konto Fundacji.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję, potwierdzę jak tylko pieniążki dojdą na konto!


[quote name='ewu']Trzeba rozsyłać wątek i zrobić pieskowi wydarzenie na FB.
Jaki on jest duży?[/QUOTE]

Miki jest średnim psem do ok. kolana.


Trwają pertraktacje z jednym DT w Bielsku-Białej - trzymajcie proszę kciuki.
Ze względu na poważny stan Mikiego na dzień dzisiejszy na pewno nie będziemy w stanie przewieźć go ponad 100 km w inne miejsce :(

Dotarły wpłaty:
-10zł margoth137
-200zł Panna Marple :loveu:
-25zł zebrazebra

Dziękujemy kochane cioteczki!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Mi idzie o to, że by miejsce było pod tą Wieliczką, skoro Frodo wybył, a nie że ewu by miała zamiast Frodo sponsorować Mikiego.
Może by sie udało Wam uciułać - jak ewu by poprosiła, to może by drogo nie było, ale to już jej zapytajcie najlepiej.
A co do ew. ciasnoty/przepełnienia u Makili, to też pewnie trzeba to wziąć pod uwagę w przypadku takiego rekonwalescenta.
[B]Myślę, że w tym temacie też ewu mogłaby coś doradzić, skoro tam była[/B]...[/QUOTE]

Ja też tam byłam i to nie raz.... :roll: Już napisałam co myślę o tym pomyśle (nawet mi się rymuje z rana :razz:)

Trzymajcie kciuki za DT... !!!! Dziś będziemy wszystko wiedzieć :)

Dziękujemy za wpłaty! Po raz kolejny Cioteczki nie zawiodły!! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Zaglądam z rana .......

Dziewczyny, a gdzie on ma guza? Pytam, bo na zdjęciach nie widać, a przynajmniej ja nie widzę.[/QUOTE]

On ma guza z prawego boku, a raczej miał bo już pewnie usunięty, dziś będę dzwonić do lecznicy to się wszystkiego dowiem a jutro będę osobiście ze swoim psiakiem to może jakieś fotki uda mi się zrobić Mikiemu.

Zdjęć guza nie robiłam bo miałam do dyspozycji tylko aparat w telefonie i każdy widzi że fotki nie najlepsze... a poza tym trzeba by było się przedrzeć przez kupę jego futra ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...