Jump to content
Dogomania

OSKAR- jamnikowaty długowłosy PSI IDEAŁ- znalazł wspaniały DS! powodzenia:)


kiyoshi

Recommended Posts

  • Replies 936
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zgłaszam, że na konto Oskara wpłynęło
10zł od halszka
50zł od obieżyświat75
obie wpłaty z bazarku ewy gonzales:)

BARDZO< BARDZO dziękujemy kochanym, najwspanialszym cioteczkom!!!

Myszko-Eluniu dziękuje, że do nas zajrzałaś:) dziś popołudniu będe dzwonić do Pani, wstępnie mam już transport dla Oskara na sobotę, gdyby wizyta PA wypaliła...
jedyne co mnie martwi...wczoraj dzwoniłam do pani popołudniu, ale się nie dodzwoniłam ... i nikt nie oddzwonił:( tłumaczę sobie, że Pani mogła być w gościach w święta...oby dziś udało się porozmawiać....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']kiyoshi, czy to tego pieska mam przetransportować ? :) pisałaś mi smsa.[/QUOTE]

witaj:) fajnie, że znalazłaś Oskarka:) własnie o niego chodzi...
już po wizycie, Mysza2 od razu dzwoniła- wszystko dobrze:) sunia Pani zadbana, rozpieszczona, grzeczniutka, malutka, daje buziaki...kotek też zadbany więc myślę, że Oskarek trafi dobrze:)
w sobote Pani od 13 będzie w domu i będzie na oskraka czekać...Doda- czy pojedziesz? zaraz będe pisać do Ciebie smsy:)

:loveu:

Link to comment
Share on other sites

ja również bardzo się ciesze, ale pamiętajmy, że pierwszy tydzień/dwa będą dopiero przełomowe.
Mam wielką nadzieję, że pieski się dogadają i że wszystko dla Oskarka potoczy się naprawde dobrze.
Będzie miał skromny ale ciepły i kochający domek a to najwazniejsze..oby tak było!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']ja również bardzo się ciesze, ale pamiętajmy, że pierwszy tydzień/dwa będą dopiero przełomowe.
Mam wielką nadzieję, że pieski się dogadają i że wszystko dla Oskarka potoczy się naprawde dobrze.
Będzie miał skromny ale ciepły i kochający domek a to najwazniejsze..oby tak było![/QUOTE]

Dawno nie zaglądałam do Oskarka, a tu dzisiaj Agusia mi mówi o wizycie.

Mam nadzieję, że to TEN domek. Trzymam kciuki!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...