Jump to content
Dogomania

olkuszaki - Jak Niusia Franią, a Gracja Mruczusią została - w ds , dziekujemy :).


Onaa

Recommended Posts

[quote name='Ada-jeje']ja dokladam tez 10 zl. miesiecznie, prosimy rozsylac watek, szukajmy szczodrych serc.[/QUOTE]

Dzięki Dogo07 nasza Alexis stanęła na nogi. Też mam prace tylko do lutego. Ale deklaruję 10 zł stałej i bardzo prosze o przypomnienie na priva (gdybym sie nie pojawiła i nie potwierdziła), jak już będzie ustalone konto na które wpłacać to ustawię zlecenie stałe.

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy wszystkim, w imieniu Dogo07, strona prawna juz tez uruchomiona wiec wszystko na dobrej drodze, sterylizacja Gracji pojdzie na koszt Fundacji, zapewne i Dogo07 wejdzie sama na watek i mamy nadzieje ze sie mile rozczaruje, wsparcie dla niej z naszej strony nie tylko finansowe ale tez duchowe pozwoli jej wytrwac w tych trudnych chwilach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Poiewaz to elik, jako pierwsza zareagowala na rozpaczliwy krzyk Dogo07 i jest z nia w kontakcie telefonicznym, zna jej sytuacje bo Dogo07 zwierzyla sie elik wiec proponuje elik jako skarbnika.[/QUOTE]

Przyjmuję wyzwanie ;) i biorę się do roboty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Ja też deklaruję 10 zł miesięcznie i życzę Dogo07, żeby się wszystko obróciło ku lepszemu[/QUOTE]


[quote name='AgusiaP']Jestem na zaproszenie Javeny
W grudniu na pewno coś wpłacę[/QUOTE]
Bardzo jestem wdzięczna. Dziekuje!

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja. Dziękuję za zaproszenie. Musze ostrożnie teraz z finansami, ale sprawdzę , przeliczę i na pewno pomogę, nie tylko jednorazowo. Uważam, że dogomania to nie tylko psy, ale przede wszystkim ludzie i jestem szczęśliwa, że choć troszeczkę mogę pomóc. Będzie lepiej....zobaczycie.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=#800080][SIZE=3]Ogromne dzięki za okazane serce.
Żadne słowa nie oddadzą tego co dajecie, bo to nie są pieniądze.
Ofiarujecie zrozumienie, życzliwość i dobre myśli, a te są udziałem tylko [B]Ludzi[/B] pisanych z dużej litery.
Wielkie dzięki.[/SIZE][/COLOR]
[/CENTER]

[SIZE=3]Deklaracje:[/SIZE]

[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]10,00 - elik
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]10,00 - Adajeje
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]10,00 - Javena
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]10,00 - Isadora7
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]10,00 - Ania68
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]10,00 - bela51
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]10,00 - Jasza
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]10,00 - Mysza2
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]10,00 - cisowianka
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]10,00 - cancer43
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]10,00 - Ada-Vebby
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]10,00 - Rudzia-Bianca
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]10,00 - DONnka
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]10,00 - edek

[SIZE=3]Wpłaty:[/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#ffffff]...[/COLOR]10,00 - Isadora7 - [/SIZE]30.11.2013
[SIZE=2][COLOR=#ffffff]...[/COLOR]10,00 - elik - [/SIZE]30.11.2013
[SIZE=2][COLOR=#ffffff]...[/COLOR]30,00 - malawaszka - [/SIZE]1.12.2013
[SIZE=2][COLOR=#ffffff]...[/COLOR]30,00 - dreag - [/SIZE]1.12.2013
[SIZE=2][COLOR=#ffffff]...[/COLOR]15,00 - malagos - [/SIZE]1.12.2013
==============
[SIZE=2][COLOR=#ffffff]...[/COLOR]95,00[/SIZE] zł

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Oczywiście proszę o nr konta.[/QUOTE]

Ponieważ mam nieczynną skrzynkę na dogo, proszę o krótką wiadomość na adres [email][email protected][/email] abym mogła odwrotnie podać nr konta do wpłaty.
Przepraszam za małe utrudnienie, ale niestety nie wszyscy podają w profilu swoje adresy e-mail, a ja nie mam innego sposobu kontaktowania się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Ponieważ mam nieczynną skrzynkę na dogo, proszę o krótką wiadomość na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] abym mogła odwrotnie podać nr konta do wpłaty.
Przepraszam za małe utrudnienie, ale niestety nie wszyscy podają w profilu swoje adresy e-mail, a ja nie mam innego sposobu kontaktowania się.[/QUOTE]

wysłałam maila

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']przybiegam na apel bela51. Stałej nie dam już rady ale jednorazowo chętnie. Poproszę nr. konta[/QUOTE]

[quote name='elik']Ponieważ mam nieczynną skrzynkę na dogo, proszę o krótką wiadomość na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] abym mogła odwrotnie podać nr konta do wpłaty.
Przepraszam za małe utrudnienie, ale niestety nie wszyscy podają w profilu swoje adresy e-mail, a ja nie mam innego sposobu kontaktowania się.[/QUOTE]

[COLOR=#ffffff]...........
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Ponieważ mam nieczynną skrzynkę na dogo, proszę o krótką wiadomość na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] abym mogła odwrotnie podać nr konta do wpłaty.
Przepraszam za małe utrudnienie, ale niestety nie wszyscy podają w profilu swoje adresy e-mail, a ja nie mam innego sposobu kontaktowania się.[/QUOTE]

Zrobione;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Ponieważ mam nieczynną skrzynkę na dogo, proszę o krótką wiadomość na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] abym mogła odwrotnie podać nr konta do wpłaty.
Przepraszam za małe utrudnienie, ale niestety nie wszyscy podają w profilu swoje adresy e-mail, a ja nie mam innego sposobu kontaktowania się.[/QUOTE]

Wysłane :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...