Jump to content
Dogomania

Z gatunku 'Miłe dla oka' :)


azja

Recommended Posts

Aby ostudzić gorącą ostatnio aż nadto atmosfere na bulowatych prezentuje najnowsze zdjęcia psiurów:

Arka w śniegowym szale:

3a.jpg

A to maleństwo które o mały włos wróciłoby ze mną do domu:

4a.jpg

Nawet troche siebie wam 'wyjawie' w przypływie dobrego nastroju :lol:

5a.jpg

Jak będziecie grzeczni to jeszcze coś wrzuce 0X

Pozdrawiam

Asia&Arka&Mrówka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O rany... Ten slodki maluch i ten psiak na sniegu skojarzyly mi sie z Hektorkiem- kiedys malutkim, a teraz duzym i ciagle probujacym nam udowodnic jak nieprawdziwe sa wszystkie opinie o ASTach. Np. ta, ze sa ta psy chetnie uczace sie, oraz lubiace ciagnac... :wink:

Probowalismy wykorzystac Hektora do ciagniecia sanek- taka ladna zima, ciagniecie podobno dla amstaffow wskazane, szelki mamy... Zaczelismy powolutku, od pustych sanek, a potem sanek z malym obciazeniem. Jeszcze do pustych jakos dal sie przekonac (ilez smakolykow zostalo zjedzonych... :angel: ), ale gdy tylko wyczul maly opor po prostu nieruchomial i nie mozna go bylo z miejsca ruszyc. A potem snieg stopnial... :(

Czasami mam wrazenie, ze on stosuje taktyke Bursztyna z "Puc, Bursztyn i goscie", jesli wiecie co mam na mysli... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tufi... jeśli będe jechać to Cie zabiore, ale decyzja pewnie zapadnie nie wcześniej niż w sobote..... jestem obecnie w Poznaniu więc jeśli to będzie fizycznie wykonalne to pojadę...

Jeśli chodzi o te maluchy.. nie mogę tego pieska odżałować... jakby sie tak koło kwietnia urodził to byłby mój :cry: Znajomi o których wspominałam wzięli sunie z tego miotu i Julka wzięła pieska.... ja sie zakochałam w tym 'ciapku' ze zdjęcia i się z nim rozstac nie mogłam. Suczka znajomych rośnie jak na drożdżach i wojuje też coraz bardziej :lol: jest przesłodka i podbiła serca wszystkich (szczególnie swojego braciszka 9-miesięcznego Asta-brata mojej Arki zresztą)... miot był dorodny i przepięknie umaszczony.. naprawde cudne maluchy...

A co do zdjęc... wrzuce coś jeszcze :)

Link to comment
Share on other sites

Marek.. jakie pączki jakie pączki ..... ja właśnie wracam z 3-godzinnego treningu... a ilość zjedzonych dziś pączków to 0! :lol:

Jak tak bardzo chcecie to wrzucam nowe fotki (tym razem już bez mej facjaty bo to by już była przesada 8) )

9a.jpg

10a.jpg

11a.jpg

12a.jpg

Chwilowo wystarczy.... co za dużo to nie zdrowo :D

Link to comment
Share on other sites

nie no... Chruma jak się pytam kto zeżarł fotel- to już nie ściemnia, że to nie ona, tylko od razu się płaszczy. Dobrze wie, że ja wiem. Chociaż wcześniej ściemniała...

A to spojrzenie z ostatniej foty to ja bym zinterpretowała bardziej jako:

"mój badyl... nie oddam... sama zdobyłam, sama se przyniosłam, to spadaj"

Genialna fota :evilbat: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...