Jump to content
Dogomania

Z gatunku 'Miłe dla oka' :)


azja

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

z bossem to dluuga historia byla..

generalnie od szczeniaka mial pecha..powazna dysplazja chroniczne zapalenie ucha guzy w obydwu lapach przednich-operowane...i zgodnie ze swoim pechem wypadek samochodowy...

mielismy kiedys psa chabra ktorego moja mama zgarnela z ulicy-byl potracony przes samochod..i to byl taki typowy lazegowaty kundel;)ze wszystkiego najbardziej na swiecie cenil sobie wolnosc. po paru bezsensownych probach zaprzestalismy latac dziury wykopane albo wygryzione..na jedna ze swoich eskapad chaber wyciagnal bossa..no i to sie zle skonczylo..wracam ze szkoly, pies leci do mnie do bramki-ja patrze a tu wielka czerwona dziura w psie i skora wisi do chodnika prawie.. :shocked!: od lopatki do uda..u weta sie okazalo ze ma tez uszkodzony kregoslup. bylismy z nim w wawie ale powiedzieli ze pies sie nie kwalifikuje do operacji juz.. :roll: (polska..jak czasami ogladam animal planet-programy o vetach to sie lapie za glowe....) ale wtedy pies jeszcze chodzil-krzywo ale chodzil..a potem sie przespal na betonie(na balkonie) i dostal zapalenia tam gdzie mial uszkodzone i opuchlizna zaczela jeszcze mocniej uciskac rdzen i go juz calkiem porazilo...na wozeczku jezdzi juz 3 lata (ma 10) jest coraz gorzej-nawet przy siusiu trzeba mu juz pomagac..ale pychol mu sie cieszy-tak przynajmniej twierdzi moja mam ktora z nim mieszka na codzien.

jesli chodzi o wozek to robil nam go vet z wawy i wiem tez ze znajomy weterynarz z olsztyna ma namiary na kogos kto je robi-poszukam i do jednego i drugiego namiarow i jaik znajde to od razu dam znac.

ok..jeszcze jeden bosik-ostatni juz bo to forum bullowato-terierkowe :wink:

Link to comment
Share on other sites

Thaliaa przepiękny pitt.. ;-) cudeńko.. ;) a amstaffka od Draki także ślicznusia... jest wam czego pogratulować.

A Bosik... wygląda na sympatycznego psiaka i szkoda że miał takiego pecha, ale ważne że jest w dobrych rękach... ;-)

Całuski dla psiaków..

Link to comment
Share on other sites

Heh... ja obiecałam nowe i wyszłam na taką co dużo mówi a mało robi.... zdjęć i owszem mam sporo ale o przerobieniu ich na takie jakie być powinny z takich kolosów jakimi są pojęcia bladego nie mam.... a i na serwer nie mam jaki wrzucić :(

Link to comment
Share on other sites

Pieski i fotki super, Ja chce fotki zobaczyc z tym towarzystwem jak sie rano budzi i wita domowników :)

Może nie do końca "masz co chciałeś" :wink:

ale sceny z życia rodzinnego (z ostatnich dni w mieście) są już w aktualnościach

np coś takiego:

1ostatnie1.jpg

1os4.jpg

A w ogóle to mieszkamy na wsi!!!! (co prawda jeszcze nie na swoim, ale zawsze wieś to wieś :wink: :D )

1pierwsz0.jpg

Pozdrawiam

i zapraszam do aktualności na mojej stronie

CHI

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...