Jump to content
Dogomania

AMFI

Members
 • Content Count

  1,373
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About AMFI

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.staffik.pl
 1. AMFI

  Bullit i Vesper z Bullerbyn :-)

  [quote name='Vectra']Ja widzę Mariana :diabloti:[/quote] ja też największe podobieństwo dostrzegam pomiędzy tymi pannami ;-) buziaki dla obu pieknutek :loveu: i dla reszty bandy tysz ;)
 2. AMFI

  GALERIA SZCZENIAKÓW cz.2

  ale cudne miśki :-) a fotka sjestowa - powala na kolana :-) sama bym się do nich przytuliła ;-)
 3. AMFI

  Ch. VERSUS Dynastia Bulli

  SUPER! gratuluję wyniku :-) i bardzo się cieszę, że mamy następnego czyściocha!
 4. AMFI

  Bullit i Vesper z Bullerbyn :-)

  [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/44/06f916d876d979a7.jpg[/IMG][/URL] cudne są!!!!! Vesper w szczególności :diabloti: [SIZE=3][COLOR=Red][B] Lila, samych sukcesów i pomyślności w Nowym 2009 Roku[/B][/COLOR][/SIZE] :BIG::knajpa: a Vesper przekaż, że jak będzie taka grzeczna, to wróci do Buni na naukę savoirvivru :loveu: ] Buziaki od całej mojej paki :multi:
 5. AMFI

  *Bull Hunter ORMANTA

  ależ Manta nabrała ciała! dorosła staffica z niej :loveu: [SIZE=1]jeszcze żeby głowa dorosła :cool1:[/SIZE]
 6. AMFI

  Galeria United colours of..Carbonarastaff FCI

  [quote name='M&T'][URL]http://img355.imageshack.us/img355/8243/dsc6295ew3.jpg[/URL] to foto jest przecudne :loveu::loveu:[/quote] ciekawe co tam jej szepcze do uszka... tez nasz casanova (moja mama mówiła na niego Rasputin ;-)
 7. AMFI

  Bullit i Vesper z Bullerbyn :-)

  Co Wy tu opowiadacie!!! Śliczna mała panienka i jaka grzeczniutka! I jak braciszka kocha :multi: a że kwiatki przesadza? coś w końcu trzeba robić jak braciszek Bullitek śpi a pani zajęta nie wiadomo czym... :cool1: buziaki dla moich kochaniutkich dzieciaczków:buzi: PS Zgryz wygląda miodnie :-)
 8. AMFI

  L2HGA u staffikow

  [SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]SUPER!!! Bravo CARBO!!![/COLOR][/SIZE] i nasze wspólne dzieciaczki: Triniti, Tami, Kira, Bullit i Taszka automatycznie są L2HGA i HC clear!
 9. AMFI

  Galeria United colours of..Carbonarastaff FCI

  Ohhh jakie słodkości :iloveyou:mnie zauroczyła najbardziej księżniczka Leila :-)
 10. AMFI

  Stafinka Abi

  tak jest, przystojniaczek, macie rację: nawet został ostatnio doceniony przez hiszpańskiego sędziego co zaowocowało Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu Terriera 2008 i zakończeniem Mł. Championa PL (dla nas niespodziewanie bo na 4 wystawie - jedna w międzyczasie mu nie poszła, pozostałe 3 wygrał mł.) Buziaki nasz kochaniutki Dudu :-) [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/5265/p9140057qk5.jpg[/IMG]
 11. AMFI

  GALERIA SZCZENIAKÓW cz.2

  [quote name='Vectra'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/367/53f0434d80dccf96.jpg[/IMG][/URL][/quote] cudny aniołeczek :-) kocham takie niunie :-) i jak braciszka całuje :cool3: buziaczki od cioci :p
 12. AMFI

  Bullit i Vesper z Bullerbyn :-)

  [SIZE=3][COLOR=red][B]SERDECZNE gratulacje dla Bullitka i jego dzielnej handlerki!!![/B][/COLOR][/SIZE] :multi: Opis faktycznie swietny, Bullus pięknie sie prezentowal i jak zwykle w doskonalej kondycji!!! Buziaki :loveu:
 13. AMFI

  Gallery , zdjecia i filmiki naszych staffików

  Vectra, są świetne :crazyeye: :megagrin: wszystkie, ale Franio przodownik :evil_lol:
 14. AMFI

  Ch. VERSUS Dynastia Bulli

  przeurocze stadko :multi:
×