Jump to content
Dogomania

AMFI

Members
 • Content Count

  1373
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About AMFI

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.staffik.pl
 1. podczepiam się pod temat [B][SIZE=3][COLOR=Black]w ubiegłym tygodniu została znaleziona w Brwinowie pod Warszawą biszkoptowa labradorka, lat ok. 4, tatuaż w lewym uchu [COLOR=Red]A1294[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]. Dziwny numer, bo w Polsce po literze są trzy cyfry.... może uda się Wam coś ustalić... suczka tymczasowo przebywa u p. Irminy, tel. +48601391150
 2. gratulacje :-) musicie być bardzo dumni :p
 3. [quote name='Vectra']Ja widzę Mariana :diabloti:[/quote] ja też największe podobieństwo dostrzegam pomiędzy tymi pannami ;-) buziaki dla obu pieknutek :loveu: i dla reszty bandy tysz ;)
 4. ale cudne miśki :-) a fotka sjestowa - powala na kolana :-) sama bym się do nich przytuliła ;-)
 5. SUPER! gratuluję wyniku :-) i bardzo się cieszę, że mamy następnego czyściocha!
 6. oj chyba dawno mnie tu nie było :roll: tyle nowych fotek moich ukochanych mięsniaczków :crazyeye: Buziaczki :loveu:
 7. [COLOR=Green][B]Lilka, mam nadzieję, ze już się wykurowałaś - tak czy inaczej życzę Tobie i Twoim potfforom DUUUUUUUŻO zdrówka w Nowym Roku!!![/B][/COLOR][SIZE=1]:multi::beerchug:[/SIZE] [SIZE=1]p.s. musiałaś się słabo dezynfekować w tej Polsce, ze tak zaniemogłaś. Pamiętaj - grunt to dezynfekcja! :drinking: [/SIZE][quote name='Bullila.nl']....ale bylam bylam z Vesper u Wetki i wazy juz 13.400:multi: i jest sz[zuplutka:cool3: [/quote] to musi być po tatusiu.... chociaż mama tez szczupła, że mięśniara ;) buziaki dla dzieciaczków!!!
 8. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/44/06f916d876d979a7.jpg[/IMG][/URL] cudne są!!!!! Vesper w szczególności :diabloti: [SIZE=3][COLOR=Red][B] Lila, samych sukcesów i pomyślności w Nowym 2009 Roku[/B][/COLOR][/SIZE] :BIG::knajpa: a Vesper przekaż, że jak będzie taka grzeczna, to wróci do Buni na naukę savoirvivru :loveu: ] Buziaki od całej mojej paki :multi:
 9. jakie cuda, Lila, foty przepiękne - kwiaty najpiękniejsze - najbardziej mi ich brak o tej porze roku:cool1:
 10. jeszcze jeden tort dla Bullitka: [IMG]http://i86.photobucket.com/albums/k111/kermibejbi/tort_500x500.gif[/IMG] a Ty Lilka przyznaj się lepiej czy dzieciaki ucieszyły się jak po nie przyjechałaś? A może już Was wcale nie poznały??? :evil_lol: Jak zniszczenia u opiekunki??? czy były grzeczniutkimi aniołkami??? :eviltong:
 11. ależ Manta nabrała ciała! dorosła staffica z niej :loveu: [SIZE=1]jeszcze żeby głowa dorosła :cool1:[/SIZE]
 12. Najlepsze życzenia Bullitku! :new-bday: a Vesper jak łokiem na tort łypie :evil_lol: kochany braciszek się z nią podzielił :multi:
 13. Wiele lat życia i duuuużo zdrówka dla naszego kochanego Bulla :multi::BIG::new-bday::tort: [IMG]http://www.gawrycki.pl/images/wedzonki.jpg[/IMG]
 14. AMFI

  Lordette

  Gratulacje tak spektakularnych wyników!!! Bravo! :multi:
×
×
 • Create New...