Jump to content
Dogomania

Z gatunku 'Miłe dla oka' :)


azja

Recommended Posts

Nie wiem na czym to polega, ale próbowałam zobaczyć te zdjęcia kilka razy dziennie od 18 i niestety nie widziałam ich. Coś mnie trafiało gdy czytałam te zachwyty i dzisiaj już wiem czym się tak zachwycaliście.

ZDJĘCIA SĄ SUPER

A ten wzrok!!!!!!!!!!

"mój badyl... nie oddam... sama zdobyłam, sama se przyniosłam, to spadaj"

Dag "spadaj" to moim zdaniem mało powiedziane, ja odczytałam to bardziej dosadnie, ale nie napiszę jak, bo to niecenzuralne słówko.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cy jednak spróbuję jeszcze raz wkleić to zdjęcie

widać coś???? :confused: Jeżeli nie to :Help_2:

za przykładem Dag wyrzucam te "zdjęcia"

Jak zdrowotnie, fizycznie i intelektualnie dojdę do siebie, to może coś zrobię.

ale nie mam nic przeciw by ktoś za mnie wstawił zdjęcie Lapisa

Pozdrawiam i wracam do łóżka pocić sę.

Link to comment
Share on other sites

sprobuj je wstawic do jakiejs innej galerii, od jakiegos czasu nie da sie juz prawie linkowac do "zwierzakow", tamtejszy admin te mozliwosc zdaje sie zablokowal.

najczesciej moga je ogladac tylko zalogowani uzytkownicy tamtego forum.

Coś w tym chyba musi być co piszesz, chyba że to tylko ja nie widzę. Zresztą na początku nie widziałam zdjęć Azji. :o :o

Jeżeli ktoś widzi mojego psiutalka niech da znać wtedy będę wiedziała, że to chyba mój komp nadaje się do ... oj bo się zbuntuje

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zjada mnie choroba i o tej porze nie jestem już w stanie myśleć. Popróbuje kiedy indziej, jestem zawzięta więc w końcu pokaze na dogomani mojego psiutala, ale teraz wraz z napływem gorączki odpływa zawziętość.

Wracam do wyrka.

Do zobaczenia w lepszej kondycji

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Miło mi niezmiernie że zdjęcia tak się wam podobają.. suczka też pęka z dumy :wink:

Tufi przepraszam że sie nie odezwałam w sprawie wystawy ale wypadło mi coś bardzo pilnego i nawet do komputera nie miałam czasu siąść a co dopiero na wystawe jechać :(

Marek zapewniam że pączków nie tykam dalej.... trzeba dbać o linie :wink:

Dag możesz robić doktorat z psiej psychologii :lol: patyk to rzecz święta, panu i pani zostawi żeby rzucili ale nikomu innemu nie odda 8) nigdy nie warknęła na żadego pieska ale jak patyk w pysku trzyma i jakiś psiurek sie pojawi to zabawy z pieskiem i owszem ale patyka na sekunde nie zostawi!! :D co to to nie

Obiecuje wrzucić jeszcze jakieś zdjęcia jak tylko znajdę chwilę... a może zrobimy na spacerze jakieś nowe i zmienimy nieco scenerie bo na tych ciągle te śniegi i śniegi :roll:

Pozdrawiam

Asia&Arka&Mrówka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Marek nie płacz bo mi sie udzieli :wink: ....

Nie wrzuciłam bo nowych nie robiłam.. ale wrzuce jeszcze kilka z tego spaceru na śniegu skoro tak bardzo chcesz:)

Teraz na weekend jedziemy z Arką jej bratem Helmim i maleńką Kinią na Kaszuby do jakiejś chałupy więc otoczenie powinno być malownicze to i fotki będą cudne na pewno.... :D

Pozdrawiam

Asia

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...