Jump to content
Dogomania

Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze


AMIGA

Recommended Posts

Oczywista oczywistość! :D Do tego czasu może nawet jeszcze drugi z Ulą machniemy - ten będzie mniej "skomplikowany", no i szlifować do gołego nie będzie trzeba ;)

Nawet termin już z DoPiakiem ustaliłam - w tym roku Sylwester u nas :D Mattiluśkowie - od kiedy do kiedy będziecie w Wwie?...

Link to comment
Share on other sites

Mattilu - do Poli nie zaglądam, bo przeczytałam, że wszelkie nowosci będą u Hopencji. A do Hopencji zaglądam, tylko nie zawsze się odzywam.

A z DoPiakiem nieźle "knujecie" za moimi plecami :). A jak się okaże, że Złoty Doktor się na jakies narty albo w ciepłe kraje wybierze?

Link to comment
Share on other sites

Spoko majonez - ustalimy co i jak. Dziś mu zasygnalizuję potrzebę wyboru innego terminu zimowych wakacji ;)

 

Jeszcze nas Złoty Doktor znienawidzi, bo mu wciąż zawracamy głowę wtedy, kiedy inni siedzą przy świątecznych stołach

Najważniejsze, że się w te Święta zobaczymy :)

 

No mam taka nadzieję

Słaba "komunistka" zagląda do gałązek i podziwia gwiazdki (w przerwie renowowania szafy). :)

 

Kurcze - tyle czynności naraz :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki, ale znowu bez przesady. Na głowę się Nuci nie zwalimy na kilka dni, bo Sławek zwariuje. Do doktora trzeba z Nusią, tak?  to trza byc przed Sylwkiem. No a potem to się ustali. Jak Dyziek będzie to z nim też bym poszła. Bo wiecie wszyscy mówią, że to szmat czasu jeszcze, a zobaczycie, rachu-ciachu i będą święta. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...