Jump to content
Dogomania

Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze


AMIGA

Recommended Posts

A ciocia Amiga to na wątek Mieczysława nie zaglądnie? ;)
Zapraszamy. Bez krępacji!

 

A kto da link do wątku?

:)

zapraszam do Karmelka

http://www.dogomania.com/forum/topic/333964-karmelek-z-przydro%C5%BCnego-rowu-pom%C3%B3%C5%BC-znale%C5%BA%C4%87-dom/

 

Nutusia? na jakie pytanie? Ty mów do mnie dużymi drukowanymi :D

 

Karmelek - super. Miałam kiedyś karmelka szczylka i znalazł fajny domek.

A pytanie chyba było, czy maluch przyjedzie z nami odmawiać mantry u Nutusi

Link to comment
Share on other sites

no kochana ja mam nadzieję, że zanim wyruszymy do Was to domek się znajdzie, bo maluch choc urody średniej to podbija serca ludzi. :) Proszę teraz o zdjęcia Nusi, bo to jej wątek oraz ostatnie relacje z rehabilitacji :)

 

Upsss - z jakiej rehabilitacji? Tej intensywnej na wersalce, czy polegającej na intensywnym nadstawianiu wszystkich części ciała do mizianka?

Ostatnie słowo w temacie - DoPi, przepraszam Cię bardzo, ale sama jesteś... średniej urody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) :D

 

Noooooooooo ale jej pojechałaś :) Ale masz rację. Jak można tak mówić o maluszku? 

DoPi - przypomnij Sobie Frankenszteina - a domek znalazł i wygląda teraz jak reklama Michelin :(

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza, pierwsza składam życzenia OlkoFasolko: niech Ci się darzy na wszystkich frontach(no może bez pracowych w nadmiarze), zdrowia, wszelkiej pomyślności. Uśmiechu na co dzień i prawdziwych przyjaciół w biedzie (choć biedy absolutnie nie życzę). :)

Link to comment
Share on other sites

Nutusiu skarbie, wnerwianie innych to moja specjalność. Dzisiaj miałam sposób na Łukasza, żeby nie zasypiał za kierownicą, a wiecie jaki? tak co jakieś trzy godziny go wkurzałam tekstami, albo, że niedokładnie sprząta, albo, że leniwy, albo ....coś na temat jego dziewczyny. No i dojeżdżamy do Krakowa, a on mówi, że jakoś przez tą całą drogę spać mu się nie chciało. To powiedziałam, że przecież od czasu do czasu podnosiłam mu ciśnieni :D

Link to comment
Share on other sites

To ja o zupelnie innej godzinie i zdaje sie, ze ciut spoznione ale baaaaaardzo serdeczne, jak rozumiem urodzinowe, zyczenia szystkiego najlepszego Ci przesylam, Amigo! :)

 

 

No coś Ty - tylko o 4 minuty :) to jeszcze ważne. podobno zawsze się liczy kwadrans akademicki. Wielkie dzięki :)

I ja dołączam! Przede wszystkim zdrowia, bo resztę jakoś się ogarnie - solo lub przy wsparciu bratnich dusz :)

Uściski ślę i miłego świętowania życzę. A jak się spotkamy, poświętujemy jeszcze raz, i to z kilku okazji ;)

 

 

I Tobie też bardzo dziękuję :) I najbardziej się cieszę z tego wspólnego świętowania. Na pewno w takim Towarzystwie wszystkie smutki pójdą precz :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...