Jump to content
Dogomania

Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze


AMIGA

Recommended Posts

Dziękujemy, dziękujemy. Baaardzo nam miło - wygrzewamy starsze i młodsze kości. Coponiektórzy ćwiczą kończyny przednie kopiąc dołki w poszukiwaniu nornic. Coponiektórzy zesiurali mi kołdrę z radości, że wreszcie przyjechałam.

I wcale nie chcemy wracać do Krakowa !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nurasku - Ciotki Ziutka i Kejciu tak poszalały, że nie pytając Cię o zdanie, na wątku Twym zaproszę na bazarki dla Chrcynnianek ;) Oczywiście dostawa do Krakowa wliczona w... ryzyko :D

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/?p=16354275

 

i drugi:

http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No, trzeba mieć końskie zdrowie, żeby u nas chorować. Mój tata mnie rozbraja zawsze swoim stosunkiem do lekarzy. Pytam: tatuś, byłeś u lekarza? dostałeś lekarstwa? Tata: tak, byłem, dał maść. Ja: i co? lepiej ci? Tata: wiesz, od tygodnia noszę ją w teczce i jakby lepiej.

 

;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Amigo, ja kupiłam sobie tabletki na pamięć, ale nie pamiętam, gdzie je włożyłam :D

pytanie mam, czy nie wiesz jak wysokie jest ogrodzenie na wybiegu na Strzelców? bo moja kolo ma mixa amsta i tak jak Maksio przeskakuje ogrodzenia, a nie ma go gdzie wybiegać. Na długiej lince to on sobie może "szwungować" :(

Link to comment
Share on other sites

Oj nie mam pojęcia, bo nigdy nie miałam potrzeby mierzyć. A dlaczego akurat na Strzelców a nie u mnie na osiedlu? Sa aż dwa wybiegi i to dość spore. A siatkę przy okazji zmierzę. A myślisz, że jak Maksio będzie miał kumpli do zabawy to będzie miał ochotę na przeskakiwanie przez siatkę?

Link to comment
Share on other sites

Nie rozmawiałam ostatnio z Rudzią Bianką, ale chyba na polu (a raczej w ogrodzie bez dostępu do domu)

 

A oto czy ja się teraz zajmuję (oto co znaczy przyszlościowe myślenie)

 

nuria_wybieg_P9184584_zpscjkfptcq.jpg

 

nuria_wybieg_P9184583_zpshpibtgbi.jpg

 

 

 

Te dwie środkowe są biale z dodatkiem srebrnej nitmi (niestety na zdjeciach nie widać błysku).

Ta po lewej jest srebrna, a po prawej jest złota (też nie widać błysku :()

 

Jest też zrobiony dzwoneczek, ale dopiero się "naciąga" i suszy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...