Jump to content
Dogomania

Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze


AMIGA

Recommended Posts

Niestety u nas z każdą burzą jest gorzej. Nuśka wyłapuje teraz jakieś glośniejsze dźwięki z daaaleka, z daleka. Dopiero po jej reakcji jak sie zacznę wsłuchiwać na odgłosy z oddali to słyszę, że gdzieś np jest wesele i strzelają sztuczne ognie

Link to comment
Share on other sites

Już widzę Nuśkę, jako sobie daje włożyć tampony do uszu!!! No, może włożyć da, ale długo tam nie zostaną ;)

Poza tym psie uszy to by chyba trzeba było betonem zalać, żeby nie słyszały :( A strzały i grzmoty to u psa chyba nie tylko kwestia słuchu, one muszą wyczuwać również jakieś drgania...

Link to comment
Share on other sites

To pewne. Ona juz jak sie zanosi na burzę wbija sie w kącik.

Byłam dzisiaj na chwilkę odwiedzić dziewczyny na działce, bo od niedzieli rezydują z moim synem na urlopie. Radość była co niemiara - moje stopy zostały obsiurane dokładnie z radości. Miałam zostać z nimi przez weekend, ale niestety muszę jechać jutro świtem bladym do Poznania na pogrzeb prawie 102 letniej cioci.

Strasznie były obie dziewczyny zawiedzione, że sama wsiadam do samochodu :(

Trudno - nikt nie obiecywał, że życie to ciągła sielanka .

Link to comment
Share on other sites

Nie zazdroszczę! ;)

 

Kiedyś jechaliśmy na wesele, w domu zostawała wtedy nasza Nutusia i prosiłam przyjaciół, by wpadli wieczorem, nakarmili i wyszli na spacer (wyjeżdżaliśmy o 16-tej, wracaliśmy nad ranem). Wracamy godz. 6 rano - psa nie ma, a na lustrze w przedpokoju kartka: "To jest porwanie. Zgłoście się z okupem w postaci butelki wina pod adres: xxxx".

No dobra - o tak wczesnej porze trudno się raczyć winem, więc położyliśmy się spać. Pospaliśmy do 11, wstaliśmy, pokręciliśmy się wokół własnego ogona (z braku psiego) - nie było kogo poklepać, do kogo zagadać... Sławek by zapalił, ale w domu nie wolno, a jak tu iść do parku bez psa, tylko po to, żeby sobie zajarać?... Poparzyliśmy na siebie, wzięliśmy pod pachę "okup" i pojechaliśmy po Nutkę :D

Link to comment
Share on other sites

Wiem! Śpij do południa, potem idź sobie z domu precz na duuuuuużo godzin, robiąc różne fajne rzeczy (kosmetyczka, kawiarnia, kino, spacer, ploteczki z koleżankami, wróć w środku nocy i... jakoś Ci czas zleci ;)

A gdybyś już musiała pracować, wynieś mikroskop np. do... parku :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...