Jump to content
Dogomania

Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze


AMIGA

Recommended Posts

A pewnie, że płaczą! :) Ale jak Mattilu zastosuje "przymus", to... kto wie? ;)Póki co wyprawy nas czekają do Krakowa co najmniej dwie, ale w lutym i potem w kwietniu. Żadne z nas nie zrezygnuje z tej wyprawy, więc będą one jednodniowo-północne...



Polecam się do opieki nad Ogonkami :):):)
Link to comment
Share on other sites

Dzieki za kciuki, egzamin zdany. Tutaj jak się okazuje to pikuś. Jazda trwała 15 minut, parkowanie równoległe i tyle.

Na koniec usłyszałam, że perfekt, ale w takich warunkach powinnam jeździć ciut wolniej. (drogi są pokryte grubą warstwą śniegu). Odpowiedziałam, ze ja po prostu mam sporo praktyki w takiej jeździe, a auto miało napęd na 4 koła i uznałam, że jest ok. Z resztą ani raz nie było poslizgu. Pani pokiwała głową i powiedziała, że w takim wypadku ok.

Tobył mój trzeci egzamin (w Polsce miałam kat Ai B). Ale ten był najprzyjemniejszy. Nareszcie nie będe musiała nosić paszportu, żeby się wylegitymować, żeby kupić piwo :)

 

Pozdrówki dla wszystkich nurweilerowych cioć :)

Link to comment
Share on other sites

To gratulacje
:) Moje katusze u dentysty zostały przeniesione na poniedzialek, bo dentystka-sadystka zaniemogła. Szkoda, bo wolałabym już to mieć za sobą.
A Nurweiler znowu nieszczęśliwy, bo u nas strasznie wieje. A na moim 8 piętrze to ducie jest jeszcze spotęgowane. Młoda znowu musi być podstepem wyciągana z domu na spacer. W windzie zalega w kącie i trzeba ją wyciągać jak sanki. Załatwia się i zaraz gna z powrotem

Link to comment
Share on other sites

 

O rany, Pani Olu to już trzy psiuty Pani ma? Amiga to ma cierpliwość, złoty pies.

 

Jakie trzy? Przecież od dwóch lat już nie ma mojego Bonusia [*] :(

Bonu%C5%9B%2Bz%2BKreseczk%C4%85.jpeg
To był dopiero charakterek :)Tylko jednego tymczasika tolerował = Kresię, choć po jego minie widać, że wolałby nie mieć bezpośrednich kontaktów z czymś takim małym i najczęściej bardzo ruchliwym :)
Link to comment
Share on other sites

Gorzej, że ona w dom u też się okropnie boi. Wczoraj wieczorem tak wiało, że miałam wrażenie, że mi okna wciśnie do mieszkania. Nurasek zwinięty koło mohwich nóg trząsł się jak osika. Dopiero po dłuższej chwili na moich rękach się uspokoiła. A pół nocy spędziły obie dziewczyny w łazience.

Link to comment
Share on other sites

Tak byla malusia - miała jakieś 2 miesiące (chyba) i ogroooooooomną przepuklinę w pachwinie - wielkości brzoskwini.
Kresią się zachwycają, a moim Bonusiem to co? :( To był psiak z takim charakterem, że ja się go odważylam pogłaskać dłuuuuuuuugo po jego przybyciu do nas ze schroniska. A na ręce nie dawał się prawie do śmierci wziąć. Moje biedne schorowane maleństwo

Link to comment
Share on other sites

Ciocia Kasia - będę pamiętać o propozycji, ale wiesz - jak ruszymy "na Kraków i okolice", to może chwilę... potrwać ;) :)

Nio... Kresia była malusia i śliczniusia, a w dodatku podstępnie focona tak, żebym uległa!!!

Bonuś to rzeczywiście było śliczne... wyzwanie ;) I pierwszy psiak, na którym Kreśka sprawdziła swe zdolności terapeutyczne :)

U nas też wiało jak diabli! Jak dłużej psiaki z dworu nie wracały, wyglądałam czy ich nie porwało :(

Link to comment
Share on other sites

 

Nio... Kresia była malusia i śliczniusia, a w dodatku podstępnie focona tak, żebym uległa!!!

Bonuś to rzeczywiście było śliczne... wyzwanie ;)
I pierwszy psiak, na którym Kreśka sprawdziła swe zdolności terapeutyczne

 

No przecież każdy widzi ten wzrok "Mnie byś ugryzł? Mnieeeeeeeeee taką chodzącą niewinność i biedę?
A tak w ogóle to trza się było nie wygadać, że się marzy o jamniku, to i podstępu by się nie wywołało :)
Link to comment
Share on other sites

a ja nie mam obsiuranych butów, choć śmiem twierdzić,że Nusia mnie lubi. Bo po pierwsze zawsze mi każą zostać w butach, po drugie Nusia siura juz przy witanku w przedpokoju na podłogę :)

No i wszystko się wydało! :D

 

A Bonusik[*] uroczy wypłoszek (choć charakterny). :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...