Jump to content
Dogomania

Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze


AMIGA

Recommended Posts

Ponieważ nie potrafię wstawić normalnego zdjęcia, wstawiam adres całego folderu z naszego wypadu na działkę. Wprawdzie jest tam masa zdjęć, których bym tu nie wstawiła, ale żywcem nie potrafię wstawić normalnego zdjęcia :(

https://plus.google.com/photos/104378998551832157596/albums/6101511939253021361

nuria_wybieg_IMG_1090.JPG

Uffffffffffffffff dzieki Majkowska za instrukcję - wreszcie mi się udało :)

Link to comment
Share on other sites

Już widze, jak się dajesz porwać Mattilu. Ja już Cię chciałam porwać, ale bez skutku, bo "dzieci w domu płaczą" :)
A ja juz chyba wiem co to za ptak nas tam odwiedził - agamika wyszperała w necie - to była na 99% sójka co to się nie wybrała za morze :)

Link to comment
Share on other sites

A pewnie, że płaczą! :) Ale jak Mattilu zastosuje "przymus", to... kto wie? ;) Póki co wyprawy nas czekają do Krakowa co najmniej dwie, ale w lutym i potem w kwietniu. Żadne z nas nie zrezygnuje z tej wyprawy, więc będą one jednodniowo-północne...

Link to comment
Share on other sites

Ależ Wam zazdroszczę tej bieganiny. Ja już nei wiem jak wyszaleć Kaori. Nie mam gdzie jej puścić ze smyczy: biegają tu zające, jakieś zwierzaki kopytne i cała masa futerkowch, których nie umiem nazwać, do tego chyba jakis rodzaj gęsi porusza się stadami, że o wiewiórkach, których jest ogromna ilość nie wspomnę. Jak zobaczy, to poleci, nie ma bata. Nimy jest ogrodzony "wybieg" dla psów, ale projektowany chyba pod yorki. Kaori nawet nie ma się gdzie rozpędzić. A i płotek taki, że jak znajdzie motywację (jak wiewiórka za siatką) to zaraz przeskoczy.

Psi park mamy w sąsiednim mieście, ale bez samochodu ciężko się tam dostać. Niby chodzi - dobre 2,5 h dziennie spędza na spacerze (Wczoraj łaziła z panem po południu 90 minut mimo -16 stopni mrozu) , ale widze, ze chciałaby pobiegac za piłką.

 

Trzymajcie kciuki, jutro o 15 Waszego czasu mam egzamin praktyczny na prawko. Jak zdam, to kupimy samochód i pojedziemy do psiego parku na bieganie :)

 

 

Pozdrowienia dla Nurweilera :)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się że się udało bo zdjęcia przepiękne. Szczerze mówiąc myslałam że na jednym ciotka ma kieliszeczek i sobie popija ;D

 

Nur chyba nie dawał nura w Rabę w tępogodę?

 

A co do ptaszyska-dla mnie to gołąb. Wędrowny obrożny, dziki . Jest duży, okrąglutki, samce są bardziej kolorowe i w okresie godowym właśnie samice wzywają skrzeczeniem. Wald na to poluje, wystawia jak normalnego bazanta, bo to pachnie jak kuropatwy i wszystko inne.

Sójka jest znacznie bardziej kolorowa i drobniejsza, a że się drze to tak, przeraźliwie się drze ;)

Link to comment
Share on other sites

No to jutro o godz. 15 będzie trzeba więcej kciuków, bo my trzymamy za Twoje prawko, a Was prosze o trzymanie za mnie bo mam wizytę u dentysty-sadysty. A w ostatni weekend ząb dał mi taką szkołe, że już dawno czegos takiego nie przeżywałam.
Majkowska - jak ja mogę się raczyć kielichem, jak ja robię jako wozak? A co do ptaka, to myślisz, że w taki mróz by miał gołąb ochotę na zaloty?
Te zdjęcia są robione aparatem agamiki, jak takie zdjecia widzę, to narasta we mnie ochota na wydanie pieniążków na jakiś lepszy aparat. Bo mój stary rupieć już niestety ledwo dycha.

Link to comment
Share on other sites

Jestem grozna i Nutusia tak sie bedzie mnie bala, ze bez szemrania wcisnie sie do naszego zagraconego samochodu :)

moje drogie od Amigi do mnie pod las jest w sumie niedaleko. zamienie Luśkę z Maksem (Luska do Krakowa-Maks do mnie) i juz można stadami lądować u mnie. Też jest ładnie :D

Wstawiłabym zdjęcia, ale nie umiem. OlkoFasolko instrukcje mi podeślij please.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...