Jump to content
Dogomania

Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!


MALWA

Recommended Posts

[quote name='Ada-jeje']Choc wygladem przypomina psa w typie rasy bull, to jednak z tego co czytam, duzo ma charakteru z boksera, swiadczy o tym stosunek do innych zwierzat.[/QUOTE]

tak, to fakt, ale może był dobrze socjalizowany, w towarzystwie innych psów i jak do niego się nie stawiają to on nie ma z nimi problemu. Zdjęcia w ogóle nie oddają jego wyglądu. Ze zdjęć myślałam, ze jest nie duży i takie ogólnie szczypiorek, ale w rzeczywistości to inna bajka. To duży pies, który potrzebuje odżywienia bo brakuje mu nawet z 7 kg, muszą mięśnie sie odrodzić i wtedy duża głowa będzie pasowała do reszty. Zdjęcia nowe będą tylko zozola je wklei bo robiłyśmy, mam nadzieję, że teraz będzie lepiej go widać. Koniecznie trzeba go rozgłaszać wśród bullowatych

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='baster i lusi']po ujawnieniu prawdy o Wioli to już nie wiem czy ktoś komuś zaufa.[/QUOTE]


Dowiedziałam sie rano, nie znałam osoby, ale wpłacałam na jej bazarki cegiełkowe.......tyle, ze ja często wpłacam i juz nie wiem komu i kiedy wpłacałam, ale wiem, ze robiła je często, kiedy była w rzekomej ciąży...............

Swoją drogą cwane, podłe babsko, zeby zabrać psa, udawać swoją śmierć, podszyć się pod swoją przyjaciółkę, siostrę, meza, weta i chłopaka...........występowac tu na dogo pod kilkoma nickami.................trzeba mieć naprawdę nie po kolei.................


Poza tym szlag mnie rano trafił, kiedy weszłam na wątek Daszki, by sprawdzić konto do wpłat, bo to zaraz lipiec się zbliża, i czas zapłącić swoją "stałą", a tu czytam, ze ją zabito........biedna Daszeńka.........
Dobrze, że na "moich" wątkach tej baby nie było....

Link to comment
Share on other sites

no masakra to jakas....byłąm na watku Daszy z doskoku i nie miałm tam zadnej stałej i ta Wiolka wydawała mis ie po wpisach popyrtana ale uznałam ze moze taki ma styl bycia..wolno jej..wszystkim zamydliła oczy i chyba sie dobrze bawiła...do tej pory trudno mi to ogarna wchodze na ten wątek i czytam co piszą inni i dalej do końća nie ogarniam..uspiła Dasze a nam wcisła kit o cudownym ds..a 2 tygodnie wczesiej uspila Fenka z powodu rzekomej agresji...a juz podszywanie sie pod tyle nickow..usmiercenie swojej poprzedniej tozsamosci (Kofeina) to wogóle jakis obłed...mozna stracic wiare i zaufanie...szkoda psiaków jak zwykle one na tym ucierpialy a jeszcze nie wiadomo co stało sie z innymi które przewinęły sie przez jej dt..niektóre odnaleźli i zyja na szczescie...

zdjecia z wizyty u psiaków u Angeli to po weekendzie dopiero...jak mi sie nie uda choc mam pare instrukcji to bede znowu prosic o pomoc...

Link to comment
Share on other sites

proszę podeślijcie Messiego do ogłoszeń.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244530-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-podopiecznych-SPZ-%C5%81apa-do-07-07-2013-r-g-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244530-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-podopiecznych-SPZ-%C5%81apa-do-07-07-2013-r-g-21-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']no masakra to jakas....byłąm na watku Daszy z doskoku i nie miałm tam zadnej stałej i ta Wiolka wydawała mis ie po wpisach popyrtana ale uznałam ze moze taki ma styl bycia..wolno jej..wszystkim zamydliła oczy i chyba sie dobrze bawiła...do tej pory trudno mi to ogarna wchodze na ten wątek i czytam co piszą inni i dalej do końća nie ogarniam..uspiła Dasze a nam wcisła kit o cudownym ds..a 2 tygodnie wczesiej uspila Fenka z powodu rzekomej agresji...a juz podszywanie sie pod tyle nickow..usmiercenie swojej poprzedniej tozsamosci (Kofeina) to wogóle jakis obłed...mozna stracic wiare i zaufanie...szkoda psiaków jak zwykle one na tym ucierpialy a jeszcze nie wiadomo co stało sie z innymi które przewinęły sie przez jej dt..niektóre odnaleźli i zyja na szczescie...

zdjecia z wizyty u psiaków u Angeli to po weekendzie dopiero...jak mi sie nie uda choc mam pare instrukcji to bede znowu prosic o pomoc...[/QUOTE]

prześlij do mnie na skrzynkę zdjęcia ja je wkleję. Jak ja robię zdjecia to nie trzeba ich zmniejszać, tylko wrzucam z aparatu na komputer, a później wklejam. Myślę, że u Ciebie będzie to samo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']proszę podeślijcie Messiego do ogłoszeń.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244530-Bazarek-ogłoszeniowy-na-podopiecznych-SPZ-Łapa-do-07-07-2013-r-g-21-00[/URL][/QUOTE]

Dziękuje za wykupienie Messiemu ogłoszeń !

Dziewczyny podeślecie tekst i gotowe zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

przeczytajcie koniecznie:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA!SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA!?p=21025264#post21025264"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA!SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA!?p=21025264#post21025264[/URL]

być może ktoś oddawał do niej psy??
każda informacja jest ważna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dziękuje za wykupienie Messiemu ogłoszeń !

Dziewczyny podeślecie tekst i gotowe zdjęcia?[/QUOTE]

tekst to juz mamy zaakceptowany przez Till.(post 408) ale zdjecia to mzoe niech ktos wybierze..ma ładne i te jak sie tapla w wodzie sa super ale ja nie umiem wklejac..dopiero bede kombinowac z tymi co mam z ostatniej wizyty..albo wysle do Till jak zgram ale na razie nei mam aparatu w domu..
[SIZE=4][COLOR=#0000cd][B]moze któras cioteczka bardziej obeznana nam pomoze PROSIMY

zdjecia posty nr 371-373 i 376-377[/B][/COLOR][/SIZE]

Edited by zozola77
Link to comment
Share on other sites

Założyłam wątek kolejnemu oluszakowi, wyciągniętemu wczoraj i umieszczonemu u Angeliki w hoteliku:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244894-Jestem-Dziadzio-Staruszeczek-z-pomożesz-mi?p=21027305#post21027305"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...5#post21027305[/COLOR][/URL]

Zapraszam do nas !

Link to comment
Share on other sites

kurcze dziwne..bo ja je widze cały czas...niestety nie wiem co jest nie tak :placz: nie znam sie az tak bardzo dopiero dzis sie uczyłam wklejac..a juz sie cieszyłam..wasze cytaty tez mi sie otwieraja ze zdjeciami


spróbowałam jeszcze raz..jak teraz nic to juz nie wiem..dałam po 1 zdjeciu w poscie na próbe

Edited by zozola77
Link to comment
Share on other sites

no w pracy tez nie widze..przepraszam Was ale to dla mnie nowosc i musze sie wgryźć w temat..w domu mi sie wszystko elegancko wyswietla na wątkach gdzie wstawiałam fotki wiec byłam nieświadoma ze cos jest nie tak...
zdjecia Messiego wysłałm do Till pewnie ona cos wstawi....

edit: na wątku Barrego barb widzi moje fotki..Till tez bo pisała mi w smsie..a na watku Brenny i Płoszki paula t tez widzi zdjecia..mzoe to zalezy od przegladarki oprogramowania czy ki pieron..nie znam sie na tych szczegółach technicznych


:shake:

Edited by zozola77
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']no w pracy tez nie widze..przepraszam Was ale to dla mnie nowosc i musze sie wgryźć w temat..w domu mi sie wszystko elegancko wyswietla na wątkach gdzie wstawiałam fotki wiec byłam nieświadoma ze cos jest nie tak...
zdjecia Messiego wysłałm do Till pewnie ona cos wstawi....

edit: na wątku Barrego barb widzi moje fotki..Till tez bo pisała mi w smsie..a na watku Brenny i Płoszki paula t tez widzi zdjecia..mzoe to zalezy od przegladarki oprogramowania czy ki pieron..nie znam sie na tych szczegółach technicznych


:shake:[/QUOTE]

a na którym dysku zew masz foty?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...