Jump to content
Dogomania

Maksio zostaje u Hałabajówki.


Olena84

Recommended Posts

Olena, przepraszam że zawaliłam sprawę zaproszeń do Maksia... Bazarku też na razie nie zrobiłąm bo moja sunia 19-to latka poważnie choruje i teraz mój świat się tak jakoś wokół niej i wetów kręci...

 

Jeśli pojedzie do Murki jakoś damy radę;), chociaż tak z 50zł by sie przydało wiecej.

Link to comment
Share on other sites

ciekawa jestem jak sprawy Maksia się potoczą, na pweno wszystko i tak będzie z korzyścią dla Niego, teraz nie ma szans na osobowościowy rozwój i otworzenie się na człwowieka, a to przecież Jego być albo nie być, aby w przyszłości miał najprawdziwszy dom:)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Murką, juro się okaże czy Maksio mógłby już jechać do niej. Mąż Murki może po niego jechać do Warszawy - koszt ok 250zł, a ktos musi go wziąć z Białogardu do Warszawy, może np pati-c. W każdym razie koszt nowego dt Maksia to 360-372zł - jeśli Maksio okaże się średni;), deklaracji jest 220zł. Dodatkowo Maksio ma 653zł na ten transport, ale może zrobię bazarek cegiełkowy na podróż wtedy można by trochę tej sumy uszczknąć na nowy dt. W każdym razie będę zbierać deklaracje, bo to jednak 150zł dodatkowo.

Link to comment
Share on other sites

Ale super, nowa ciotka! Zapraszamy do deklaracji ;p

 

 

 No dobrze, poczekam ;p

Ciocia nie "napadaj" od progu na każdego kto tu coś napisze i zaglądnie z Twoją "propozycją" zadeklarowania.Kto może i będzie chciał to zadeklaruje sam  :) Równie ważne będą  wszystkie osoby,które po prostu będą z Maksiem.Przecież też można również pomagać  w inny sposób... :)

Link to comment
Share on other sites

Ciocia nie "napadaj" od progu na każdego kto tu coś napisze i zaglądnie z Twoją "propozycją" zadeklarowania.Kto może i będzie chciał to zadeklaruje sam  :) Równie ważne będą  wszystkie osoby,które po prostu będą z Maksiem.Przecież też można również pomagać  w inny sposób... :)

To jest właśnie moje poczucie humoru - ironiczno-niezrozumiałe:(

Link to comment
Share on other sites

Murka pisała do mnie, że Maksio może przyjeżdżać!!! Jeśli sie uda, cały transport również uda isę zorganizować dzięki Murce, i wyniesie 700zł. Zbieramy na bazarku, a jeśli sie uda, to co Maksio ma pojdzie na pierwsze miesiace u Murki - bo to 150zł deklaracji wiecej.

Sprobuje dodzwonić sie do Halabajowki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...