Jump to content
Dogomania

Maksio zostaje u Hałabajówki.


Olena84

Recommended Posts

Jeśli u Murki pójdzie do adopcji samiec, Murka będzie mogła przyjąć Maksia nawet do domu jak zaakceptuje inne psiaki. Kiedy top będzie nie wiem, ale to już coś.

Wreszcie sensowna decyzja :) Olena, gratuluję! Gdyby u Hałabajówki było BDT to niech sobie tam mieszka, a ona jak nie chce to niech się nie odzywa, ale płacić za coś o czym kompletnie nic ostatnio nie wiesz jest bez sensu. Nie wiesz jakie są postępy, co się u niego dzieje, jak zdrowie, NIC.

Szkoda tylko, że tak daleko jest Murka. Wiem, że koło Bydgoszczy jest hotel dla bezdomniaków. Ponoć dobry i prowadzony przez weta. Psanatorium mógłbym Ci zaproponować jak chcesz,ale to już troszkę dalej ;)

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie sensowna decyzja :) Olena, gratuluję! Gdyby u Hałabajówki było BDT to niech sobie tam mieszka, a ona jak nie chce to niech się nie odzywa, ale płacić za coś o czym kompletnie nic ostatnio nie wiesz jest bez sensu. Nie wiesz jakie są postępy, co się u niego dzieje, jak zdrowie, NIC.

Szkoda tylko, że tak daleko jest Murka. Wiem, że koło Bydgoszczy jest hotel dla bezdomniaków. Ponoć dobry i prowadzony przez weta. Psanatorium mógłbym Ci zaproponować jak chcesz,ale to już troszkę dalej ;)

 

Mogę sie dowiedzieć i pewnie moja wina że nie dzwonie raz na miesiąc. Zadzwonię w tym tygodniu, jak otrzymam wszystkie odpowiedzi co do wolnych miejsc i powiem jak sytuacja wygląda.

Maćku a znasz koszty tego w Bydgoszczy?

Noi u Cibie to pewnie mnie nie stać, ale może Ty byś z nim popracował i ładne fotki robisz...

Link to comment
Share on other sites

Mogę sie dowiedzieć i pewnie moja wina że nie dzwonie raz na miesiąc. Zadzwonię w tym tygodniu, jak otrzymam wszystkie odpowiedzi co do wolnych miejsc i powiem jak sytuacja wygląda.

Maćku a znasz koszty tego w Bydgoszczy?

Noi u Cibie to pewnie mnie nie stać, ale może Ty byś z nim popracował i ładne fotki robisz...

Nie znam kosztów pod Bydgoszczą. Nawet nie znam nazwy, ale wiem, że jest nowo otwarty i przyjmują bezdomniaki. 

W Psanatorium byłoby ciut drożej niż obecnie, to fakt :unsure: Dzięki za komplement :)

Jak chcesz mieć Maksia pod nosem to może tutaj? :unsure:

http://psoteria.pl/niu/hotel/

Link to comment
Share on other sites

Nie znam kosztów pod Bydgoszczą. Nawet nie znam nazwy, ale wiem, że jest nowo otwarty i przyjmują bezdomniaki. 

W Psanatorium byłoby ciut drożej niż obecnie, to fakt :unsure: Dzięki za komplement :)

Jak chcesz mieć Maksia pod nosem to może tutaj? :unsure:

http://psoteria.pl/niu/hotel/

 

 

Hmmm dzień 90zł co daje - 2700... matko

Link to comment
Share on other sites

Olena a może PSIA CHATA? Na dogo są wątki Kraba, Pianki, Popcorn, Bezika - psiaków, które są w tym hoteliku i z tych wątków wychodzi, że to sensowne miejsce. Zdjęcia są bardzo na bieżąco,   Popcorn wymaga pracy ale ludzie się nie zniechęcają... I myślę, ze cenowo byłoby to do ogarnięcia... 

To okolice Skierniewic, więc na pewno bliżej...

Są na FB : https://www.facebook.com/pages/Hotel-Dla-Ps%C3%B3w-PSIA-Chata/366970286783917?sk=timeline

Link to comment
Share on other sites

Olena a może PSIA CHATA? Na dogo są wątki Kraba, Pianki, Popcorn, Bezika - psiaków, które są w tym hoteliku i z tych wątków wychodzi, że to sensowne miejsce. Zdjęcia są bardzo na bieżąco,   Popcorn wymaga pracy ale ludzie się nie zniechęcają... I myślę, ze cenowo byłoby to do ogarnięcia... 

To okolice Skierniewic, więc na pewno bliżej...

Są na FB : https://www.facebook.com/pages/Hotel-Dla-Ps%C3%B3w-PSIA-Chata/366970286783917?sk=timeline

 

Napiszę do nich, dziękuje.Oczywiście moim marzeniem jest by Maksio byłw domu, nie wiem czy tam by był ale zapytam.

 

Mnie może, ale Ciebie, jako Warszawiankę? :) Przecież to właśnie ceny dla Warszawiaków ;)

 

Nie chciałam Was zawstydzać...

Link to comment
Share on other sites

nadrabiam zaległości; nawet nie wiem jak to skomentować tzn.zachowanie Hałabajówki, pamiętam czasy jak była bardzo aktywna na dogo; ciekawa jestem, czy ktoś do Niej w realu zagląda, wielokrotnie zdarzało się tak, że chęci przerastały możliwości takich miejsc i niestety cierpiały na tym psy; taki brak wiadomości jest niepokojący;

Olena Tobie nie zazdroszczę, tak jak napisałaś, zobowiązałaś się i nie zostawisz psiaka, ale tu to wygląda nieco na walkę z wiatrakami;

też uważam, że dla Maksia jakiekolwiek wyjście to miejsce ze szkoleniowcem, tylko jak zwykle wszystko rozbija się o kasę:(

czekam bardzo na wieści;

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ Olena dzisiaj obchodzi miłą rocznicę, postanowiłam i ja trochę powspominać.

Przeczytałam historię Maksia sprzed kilkunastu miesięcy i ....... zrobiło mi się strasznie smutno.

Przecież na początku było tak dobrze: częste (ba, nawet codzienne) wiadomości od Hałabajówki, śliczne zdjęcia, info o postępach Maksia. Na wątku było tyle osób, świetna atmosfera pełna wzajemnej życzliwości, żarty, rady, komentarze, radość z małych postępów Maksia.

A teraz, gdyby nie obecność kilku wytrwałych osób, to na wątku byłyby pustki! No bo jak długo można pytać "co słychać u Maksia" lub pisać "dzień dobry Maksiu".

Proszę, nie zostawiajmy Maksia samego. Wg moich wyliczeń ma ok. 3 lat i za rok,dwa będziemy pisać, że już nie jest młody i dlatego nikt go nie chce.

Mam nadzieję, że na Maksiowy wątek wróci jeszcze radość, o co wszystkich Was proszę i czego wszystkim (Maksiowi też) życzę.

Link to comment
Share on other sites

A u papryki pytałaś? Bo może szkoda czasu... U Murki też pewnie byłby w kojcu...

 

Na początku były wiadomości nie tylko u Maksa, u Kasji, Stiviego i innych psiaków od Mortes też... A teraz też musi wyczekiwać na jakieś info, pisać, dzwonić i łaskawie raz na jakiś czas coś się dowie...  

Link to comment
Share on other sites

Wiem że w tym wina głównie moja, bo powinnam molestowac Hałabajókę raz na tydzień, aż do upeirdliwosci:(. Dlatego nie ma co, Maksio jest na liście rezerwowej u Murki i jak coś ruszy to będziemy sie cieszyc

Twoja wina? Sądzisz, że cotygodniowe molestowanie coś by zmieniło? Wątpię. Raz czy drugi dostałabyś ogólnikową informację, że wszystko OK i na tym by się skończyło.
Nie można kogoś zmusić do współpracy, jeżeli z jakiś powodów (ważnych lub mniej ważnych) współpracować nie chce.
 
Ja też myślę, że przyjdą jeszcze dobre dni i Maksiu dostarczy nam powodów do radości.
 

A u papryki pytałaś? Bo może szkoda czasu... U Murki też pewnie byłby w kojcu...
 
Na początku były wiadomości nie tylko u Maksa, u Kasji, Stiviego i innych psiaków od Mortes też... A teraz też musi wyczekiwać na jakieś info, pisać, dzwonić i łaskawie raz na jakiś czas coś się dowie...

No właśnie na innych wątkach mimo molestowania jest tak samo.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...