Jump to content
Dogomania

Maksio zostaje u Hałabajówki.


Olena84

Recommended Posts

Twoja wina? Sądzisz, że cotygodniowe molestowanie coś by zmieniło? Wątpię. Raz czy drugi dostałabyś ogólnikową informację, że wszystko OK i na tym by się skończyło.
Nie można kogoś zmusić do współpracy, jeżeli z jakiś powodów (ważnych lub mniej ważnych) współpracować nie chce.
 
Ja też myślę, że przyjdą jeszcze dobre dni i Maksiu dostarczy nam powodów do radości.
 
No właśnie na innych wątkach mimo molestowania jest tak samo.

 

Ale napisałam na wątku ogolnym że prosilam o fotki i ich nie dostalam i dwie osoby od razu bronily sytuacji w Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

Że też zawsze winnym czuje się nie ten, kto powinien!!!
U Papryki są 2 kojce w ogrzewanym pomieszczeniu albo boksy zewnętrzne. To nie jest domowy hotelik w pełnym tego słowa znaczeniu. Tyle, że blisko od Wwy i zawsze można byłoby podjechać i odwiedzić Maksencjusza. Info i fotki są na bieżąco.

Link to comment
Share on other sites

Dwa dni temu natrafiłam na wydarzenie niepełnosprawnego psa szukającego domowego dt lub hotelu koło Warszawy. I pies pojedzie do domowego hotelu Psiokot. I nawiązałam z panią rozmowę i pani powiedziała by zastanowić sie w sprawie Maksia. Byłby w domu, państwo mieli psy okaleczone fizycznie i psychicznie ktore sa teraz przylepami. noi ja bym mogla go odwiedzac. koszt 400-450zł

Link to comment
Share on other sites

Dwa dni temu natrafiłam na wydarzenie niepełnosprawnego psa szukającego domowego dt lub hotelu koło Warszawy. I pies pojedzie do domowego hotelu Psiokot. I nawiązałam z panią rozmowę i pani powiedziała by zastanowić sie w sprawie Maksia. Byłby w domu, państwo mieli psy okaleczone fizycznie i psychicznie ktore sa teraz przylepami. noi ja bym mogla go odwiedzac. koszt 400-450zł

To chyba nie ma się nad czym zastanawiać, propozycja jest super!

Link to comment
Share on other sites

teraz to 220zł miesięcznie i tyle jest, wiec braknie 200zł

W weekend muszę zrobić baarek dla mojej Tinki, której też brakuje deklaracjina hotel. Bedę rozsyłała zaproszenia to dodam tam też ze dwa zdania na temat Maksia  plus zaproszenie na wątek.

Może ktoś jeszcze może pomóc w rozsyłaniu wątku? Musimy jakoś pomóc Maksiowi i Olenie. Bo inaczej Maksiu zostanie na zawsze w Fundacji a Olena nam umrze ze zgryzoty...

 

Prosimy o pomoc. 250  zł to niby nie tak dużo, nawet jak całości nie nazbieramy to każda złotówka będzie ważna.  

Link to comment
Share on other sites

Mialam już kilka takich dzikuskow i naprawdę trudno jest je do siebie przekonać. Powoli i musza same chcieć.

 

odpisałam na pw

 

Jeszcze chwila i będą się hoteliki bić o Maksia.

Dt w Psiokocie mi się podoba, ale jestem jakoś strasznie ostrożna w tej sytuacji i wolę jeszcze parę dni poczekać, popatrzeć na zamieszczane zdjęcia, filmy, notatki, opinie, porozmawiać z właścicielką, bo kolejnych przenosin nie zdzierżę. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...